Google Bard تنوع بیشتری به پیش نویس ها اضافه می کند

Google Bard اکنون تنوع بیشتری را در پیش نویس پاسخ هایی که به سؤالات شما ارائه می دهد نشان می دهد. گوگل گفت که این پیش‌نویس‌ها اکنون «متمایزتر از یکدیگر هستند» و به شما امکان می‌دهند «کاوش‌های خلاقانه خود را گسترش دهید».

چه چیزی جدید است. گوگل در بخش به‌روزرسانی‌های خود پست کرد که از ۲۱ آوریل ۲۰۲۳، دو روز دیگر، شروع می‌شود و Google Bard در حال افزودن تنوع بیشتر به پیش‌نویس‌ها است. گوگل نوشت: «وقتی پیش‌نویس‌های دیگر را مشاهده می‌کنید، اکنون طیف وسیع‌تری از گزینه‌ها را خواهید دید که متمایزتر از یکدیگر هستند. گوگل گفت که این “گستره وسیع تری از پیش نویس های متمایزتر را ارائه می دهد که می تواند به گسترش کاوش های خلاقانه شما کمک کند.”

به نظر می رسد. در اینجا یک اسکرین شات از پیش نویس ها در Google Bard است. به عنوان یادآوری، Bard از زمان راه‌اندازی خود سه پیش‌نویس ارائه کرده است، بنابراین پیش‌نویس‌ها جدید نیستند، اما Google پیش‌نویس‌ها را از یکدیگر «متمایزتر» کرد.

Google Bard Drafts 800x476

چرا ما اهمیت می دهیم. اگر تنوع و گزینه های بیشتری از Google Bard می خواهید، به زودی آن را خواهید داشت. می‌توانید از این پیش‌نویس‌ها برای دریافت تنوع بیشتر در ایده‌ها برای محتوا، کمپین‌های بازاریابی، کپی تبلیغات و سایر ارتباطات در تجارت یا شاید زندگی شخصی‌تان استفاده کنید.

به علاوه، از آنجایی که فناوری هوش مصنوعی مولد مانند Bard، Bing Chat و ChatGPT به سرعت در حال تغییر هستند، ما می‌خواستیم تغییرات آن را در طول زمان مستند کنیم.