Fiveable 10 میلیون دلار سری A را به “راهروهای اینترنت آموزشی” تبدیل می کند – TechCrunch

از آنجا که بیماری همه گیر همچنان به طور ناهموار ادامه دارد ، پس زمینه روزهای ما هرگز رکود بیشتری احساس نکرده است. در حالی که کارکنان فناوری ممکن است برای چت خود به خود به دفتر مرکزی مجازی یا فضاهای توییتر مراجعه کنند ، دانش آموزان دبیرستانی در حال جستجوی مکان های گاه به گاه برای ریف و مطالعه با دوستان هستند. و Fiveable ، یک استارتاپ مستقر در میلواکی ، متناسب با تقاضای روزافزون است.

Fiveable سالها پیش به عنوان یک انجمن آموزش آنلاین رایگان برای دانش آموزان دبیرستانی با تمرکز بر کمک به آنها در گذراندن امتحانات Advanced Placement (AP) آغاز شد. با افزایش 5 ساعته “مغازه های شلوغ” روی موضوعی خاص متمرکز شد ، راهنمای مطالعه ایجاد کرد و با هزاران دانش آموز مدیریت اختلاف کرد. در حال حاضر ، در حال پیشرفت است تا به یک بستر یادگیری اجتماعی تبدیل شود که به هر دانش آموزی در حرکت در دبیرستان کمک می کند.

آماندا دوآمارال ، بنیانگذار و مدیرعامل Fiveable می گوید: “ما راهروهای اینترنت آموزشی هستیم.” “دانش آموزان در راهروهای دبیرستان چه می کنند؟ آنها با دوستان خود معاشرت می کنند ، کتاب می گیرند ، می فهمند که بعد از آن کجا باید باشند ، می رسند – و بسیاری از اتفاقاتی که در Fiveable می افتد این است. “

چشم انداز DoAmaral که در کنار بنیانگذار Tán Ho ساخته شد ، به آخرین رویداد تامین مالی Fiveable دامن زد. این استارتاپ امروز اعلام کرد که 10 میلیون دلار سری A به رهبری Union Square Ventures با مشارکت Owl Ventures ، Progression Fun ، Emerson Collective ، Beta Boom ، gener8tor و Darrell Silver جمع آوری کرده است. قبلاً ، Fiveable بیش از 4.2 میلیون دلار از سرمایه گذاران از جمله BBG Ventures ، Metrodora Ventures چلسی کلینتون و سرنا ویلیامز جمع آوری کرده بود.

این پول برای کمک به Fiveable برای توسعه تیم خود برای کمک به ایجاد فضاهای آنلاین بیشتر به رهبری دانش آموزان مورد استفاده قرار می گیرد.

“در کجا زندگی می کنید ، چه معلمی دریافت می کنید ، به چه منابعی دسترسی دارید؟ همه این موارد به این معناست که آیا شما موفق خواهید شد یا خیر ، “DoAmaral گفت. “بنابراین ، آنچه ما می خواهیم واقعاً بتوانیم انجام دهیم این است که این قدرت را دوباره در دست دانش آموزان قرار دهیم ، به طوری که توانایی آنها برای هدایت هر کسی که می خواهند برای آنها بسیار واضح تر است.”

تمرکز Fiveable بیشتر بر این است که بیشتر توسط دانش آموزان کارگردانی شود فقط چند ماه پس از خرید Hours، یک پلت فرم مطالعه مجازی است که توسط Calix Huang 16 ساله ساخته شده است. Hours به ​​دانش آموزان اجازه می دهد تا جلسات مطالعه ایجاد کنند که در آن هر فرد دارای یک لیست وظایف و تایمر و لیست پخش مشترک است ، تجربه ای چند نفره که دانش آموزان Fiveable به طور طبیعی قبل از ادغام شرکت ها به آن سر می زدند. بنیانگذاران توضیح دادند که این خرید به آنها در درک جادو در کمیته های مطالعه کمک کرده و نقشه راه محصول را برای ویژگی های آینده راهنمایی می کند.

هو گفت: “هنگامی که ما برای اولین بار شروع به کار کردیم ، پخش زنده داشتیم ، چند وبلاگ و راهنمای مطالعه داشتیم.” “اما هنگامی که ما شروع به باز کردن فضاهای اجتماعی کردیم ، آن زمان بود که همه دانش آموزان با عجله وارد اتاق های پومودورو شدند. 24/7.” جادوی این مشارکت به استارتاپ کمک کرد تا بفهمد که ممکن است نیاز به تمرکز کمتر بر جلسات مطالعه تحت هدایت معلم داشته باشد و بیشتر روی راه هایی برای جمع آوری دانش آموزان به شیوه های خلاقانه.

این کار را به تنهایی انجام نمی دهد. یکی از مزایای رقابتی Fiveable این است که بیش از 50 دانش آموز به عنوان کارآموز پولی در همه تیم ها به جز مجموعه اجرایی خود دارد. علاوه بر این ، تیم فعلی Fiveable 50٪ زن ، 38٪ غیر سفیدپوست و 24٪ LGBTQ+است. دیدگاه های متنوع به Fiveable کمک می کند تا بر روندهای مطالعه ، تحقیقات مشتری و چشم اندازهای جدید باقی بماند.

DoAmaral گفت: “ایجاد ما برای دانش آموزان به عنوان فضایی نه تنها برای AP ، بلکه برای همه این سیستم های پشتیبانی دیگر ، مطمئناً یک چالش پیش روی ما است.”

دسترسی Fiveable در سال گذشته بسیار افزایش یافته است. بیش از 7.3 میلیون دانش آموز با هر 3 سال رشد در هر سال به این پلتفرم آمده اند. جامعه Discord آن که در سال 2021 راه اندازی شد ، بیش از 25000 کاربر دارد. و هنگامی که هزینه دسترسی را دریافت می کرد ، بیش از 3000 بورسیه تحصیلی دریافت کرد.

DoAmaral توضیح داد که چون استارتاپ در حال حاضر رشد را بر درآمدزایی اولویت می دهد ، دسترسی به پلتفرم آن کاملاً رایگان است. به نظر می رسد USV ، سرمایه گذار اصلی Fiveable ، با توجه به دو مورد از شرکت های نمونه کار خود ، Quizlet و Duolingo ، که به طور مشابه رشد پایینی را دنبال کرده اند و در نهایت درآمد کسب کرده اند ، با این گزینه به طور بالقوه بحث برانگیز راحت باشد.

ربکا کادن ، شریک USV ، می گوید: “من فکر می کنم چند دسته به اندازه آموزش K-12 در حال حاضر پویا هستند.” “از یک سو ، این یک چالش است – واقعا سخت است که محصولات را تولید کنیم تا با دنیای پویا همگام شویم و مطمئن شویم که با دانش آموزان در مقیاسی که در آن قرار دارند و نحوه تفکر آنها ملاقات می کنم … از سوی دیگر ، این فرصت.”

وی افزود: “Fiveable در حال تبدیل شدن به یک پلتفرم و پایگاه برای زندگی واقعی آنها و یادگیری است ، بنابراین حرکت در آن خط به طوری که فرصت آن در میان چالش ها اساساً نوع وظیفه این تجارت است.”

DoAmaral در پی رشد ، بزرگترین چالش Fiveable را به عنوان چالشی که هر جامعه ای باید با آن حساب کند ، می داند: اطمینان از یکپارچگی فضا از منظر زیرساخت و جامعه.