Fintech Slice هندی کارتهای اعتباری 27 دلاری را برای 200 میلیون کاربر راه اندازی می کند – TechCrunch

با وجود اینکه صدها میلیون هندی دارای حساب بانکی هستند ، تنها حدود 30 میلیون نفر از آنها دارای کارت اعتباری هستند. میزان پذیرش کارت پلاستیک در کشورهای آسیای جنوبی در چند سال گذشته عمدتا ثابت مانده است.

سیستم رتبه بندی اعتباری نسبتاً جوان در هند تنها بخش کوچکی از جمعیت این کشور را پوشش می دهد. و بانکها نه دارای سیستمهای پذیره نویسی پیچیده هستند و نه ریسک لازم برای انجام هرگونه تلاش برای جابجایی سوزن را دارند.

Slice ، یک استارتاپ مستقر در بنگلور ، معتقد است که راه حل را یافته است. این استارتاپ که سالها تجربه در صدور کارت های خود به متخصصان جوان بدون مشاغل سنتی دارد ، روز چهارشنبه گفت که کارت خود را با 2000 روپیه هند (27 دلار) به عنوان حد پیش فرض برای استفاده از بازار بالقوه آدرس دهی 200 میلیون نفر از کشور راه اندازی می کند.

راجان باجا ، م founderسس و مدیر اجرایی Slice ، گفت که کارت اعتباری جدید استارتاپ – بسیار پایین تر از پایین ترین صنعت در حدود 270 دلار – برای کسانی است که امتیاز اعتباری عالی ندارند – یا هیچ امتیازی – و به آرامی به آنها کمک می کند آی تی.

این استارتاپ که به تازگی 100000 سوپر کارت جدید – که هر ماه ارائه می دهد – به کاربران پرداخت می کند ، هیچ هزینه پیوستن یا هزینه سالانه با کارت جدید خود دریافت نمی کند و همان مزایای سوپر کارت خود را ارائه می دهد.

باجاج گفت که این استارتاپ قادر است این کارت را به کاربران ارائه دهد زیرا سالها صرف ساختن سیستم پذیره نویسی اعتباری خود شده است که از این پشتیبانی می کند.

“در چند سال گذشته ، ما با استفاده از علم داده ، به طور فعال در ایجاد زیرساخت های خطرناک سرمایه گذاری کرده ایم. بدون قابلیت های قوی مدیریت ریسک ، مقیاس بندی چنین مشاغلی و تولید چنین محصولی واقعا فراگیر غیرممکن است. اما به محض ایجاد قابلیت ، هیچ کس نمی تواند رشد را از شما بگیرد. در حال حاضر ، با رشد 50 درصدی مادر ، NPA ما هنوز کمتر از 2 است ، که اعتبار قابلیت های پذیره نویسی برتر اعتبار ما را تأیید می کند. “

راجان گفت که این استارتاپ به رقم 27 دلار رسیده است زیرا معتقد است که این مقدار “هنوز به کاربران اجازه می دهد تا معاملات معنی داری انجام دهند” ، و افزود که با استفاده صحیح از این محدودیت و پرداخت به موقع ، کاربران می توانند بلافاصله برای محدودیت های بالاتر تأیید کنند.

وی در مصاحبه ای با TechCrunch گفت: “ما اطمینان داریم که این امر کاربران را تشویق می کند تا اطلاعات اضافی مورد نیاز خود را برای افزایش محدودیت اعتباری خود به ما ارائه دهند.”

این استارتاپ که دو ماه پیش 20 میلیون دلار در مرحله تامین مالی جمع آوری کرده بود ، امیدوار است تا پایان ماه مارس سال آینده حدود 1 میلیون از این کارت های جدید را برای کاربران صادر کند.

ممکن است به زودی تعداد بیشتری افزایش یابد. سرمایه گذاران به دنبال این استارتاپ هستند تا دور جدیدی در حدود 100 میلیون دلار را با ارزش قابل توجهی بالاتر از دور قبلی خود تامین مالی کنند. راجان از اظهارنظر در مورد مذاکرات جمع آوری کمک های مالی خودداری کرد.