Epic یک توسعه دهنده بازی برزیلی Aquiris را برای تقویت Fortnite خریداری می کند

Epic Games با خرید Aquiris، یک شرکت بازی سازی برزیلی، جای پای خود را در آمریکای لاتین گسترش می دهد.

Aquiris به Epic Games برزیل تبدیل خواهد شد و به این غول بازی های اجتماعی جایگاهی در بازار بازی های کشور در حال رشد می دهد. Epic یک سال پیش مبلغ نامعلومی را در Aquiris سرمایه گذاری کرد و از “قابلیت های هنری و فنی” توسعه دهنده، استفاده از Unreal Engine و موقعیت برجسته آن در صحنه بازی های آمریکای لاتین در آن زمان تمجید کرد.

این توسعه دهنده به خاطر ایجاد Wonderbox: The Adventure Maker، یک جعبه سندباکس ساخت بازی با مضمون جادویی که در Apple Arcade موجود است، شناخته شده است. مانند Fortnite، Wonderbox بر آواتارهای قابل تنظیم و یک محیط ساخت بازی دوستانه مبتدی تاکید دارد که بازیکنان را به طراحی تجربیات خود دعوت می کند. دیگر فرنچایز اصلی Aquiris Horizon Chase است، یک سری مسابقات آرکید با الهام از دهه 90 که در Apple Arcade نیز موجود است.

در حالی که Epic به وضوح ارزش عناوین موجود Aquiris را می دید، از تیم سازنده بازی برزیلی برای جواهر تاج خود که همیشه در حال گسترش است استفاده می کند. Epic می گوید که این استودیو اکنون “محتوای پیشگامانه و تجربیات اجتماعی را در Fortnite ایجاد خواهد کرد”، اگرچه مشخص نیست که آیا بازی هایی مانند Wonderbox و Horizon Chase در زمین بازی گسترده اپیک قرار خواهند گرفت یا Aquiris در حال ساخت تجربیات اصلی برای بازی است. جزئیات این معامله فاش نشده است.

Mauricio Longoni، مدیر عامل AQUIRIS در مورد این خرید گفت: “ما خوشحالیم که از تجربه خود با استفاده از Unreal Engine در توسعه بازی برای کمک به آینده Fortnite استفاده کنیم.” AQUIRIS پیشرو در توسعه بازی در برزیل و آمریکای لاتین بوده است و تبدیل شدن به بخشی از Epic Games توسعه دهندگان منطقه ما را برای کل صنعت مورد توجه قرار خواهد داد.

Epic Games به شدت به سمت آینده Fortnite ساخته شده است و به وضوح نشان می دهد که بازی بسیار فراتر از تصویر خود به عنوان یک تیرانداز چند نفره کارتونی رشد خواهد کرد. این شرکت در حال حاضر سال‌ها در شراکت‌های مجوز عظیمی است که شخصیت‌های مارول، آلبوم‌های موفق و حتی Dragon Ball Z را وارد بازی اصلی خود می‌کند. سال گذشته، اپیک و لگو برنامه‌ای بلندمدت برای ساخت یک دنیای مجازی و موتور بازی‌سازی مناسب برای کودکان اعلام کردند که مستقیماً Roblox، پلتفرمی مترادف با کودکان و بازی‌ها را هدف قرار می‌دهد.