Elodie Games 32.5 میلیون دلار برای بهبود بازی های Co-op اجتماعی دریافت می کند-TechCrunch

در تاریک ترین ساعات همه گیری ، میلیون ها میلیون نفر از مردم به بازی های آنلاین روی آوردند تا راهی برای گذراندن زمان در قرنطینه و برقراری ارتباط با دوستانی باشند که شخصاً نمی توانند آنها را ببینند. اما اجتماعی ، تعاونی ، سرگرم کننده و پیدا کردن تجربه بازی بین پلتفرم بسیار دشوار است-و Elodie Games در اینجا برای تغییر این وضعیت است.

کریستینا نورمن و دیوید بنکس ، بنیانگذاران الودی ، دامپزشکان صنعت بازی هستند که هر دو در بازی جهانی League of Legends در Riot Games کار کرده اند. این زوج-همچنین شرکای خود-در سال 2019 برای تشکیل شرکت خود ترک کردند ، و قصد خود را در سال 2020 برای ساخت بازی هایی با تمرکز بر همکاری ، بازی متقابل و “تجربه های بی پایان جذاب” اعلام کردند ، که نشان می دهد بازی بازتر و سندباکس بیشتری انجام می شود.

تیم در حال حاضر 30 نفر است (و آنها در حال استخدام هستند) ، و بازی ای که آنها روی آن کار می کنند هنوز هم یک راز است. تصاویر موجود در سایت آن فقط ایده های کلی هستند ، چیزی از توسعه نیست. اما آنچه آنها پشت درهای بسته نشان دادند به اندازه کافی برای تأمین 32.5 میلیون دلار سری A از Galaxy Interactive و a16z کافی بود ، برایان چو از Patron و کریس اویتز از Electric Ant نیز شرکت کردند. این شرکت آخرین بار در سال 2020 مبلغ 5 میلیون دلار جمع آوری کرد تا توپ را به دست آورد و بدیهی است که آنها از این پول به خوبی استفاده کرده اند.

نورمن توضیح داد که ایده اصلی حذف موانعی است که بسیاری از گیمرها آن را اجتناب ناپذیر پذیرفته اند.

او در گفتگو با TechCrunch گفت: “در ساده ترین سطح ، ما بازی خود را طراحی می کنیم تا بازیکنان این تجربه های عالی را راحت تر و مکررتر تجربه کنند.” “این با حذف اصطکاک شروع می شود که شما را از بازی با دوستان در وهله اول باز می دارد. اکثر گیمرهای اجتماعی چندنفره بر اساس پلتفرم ، سرمایه گذاری در زمان ، خرید یا مهارت به گونه ای تقسیم بندی می شوند که محدودیتی را برای افرادی که می توانید با آنها بازی کنید و نحوه بازی با آنها محدود کند. در حالی که نمونه هایی از چگونگی غلبه بر این محدودیت ها به طور جداگانه وجود دارد (به عنوان مثال در بین ما کارهای بزرگی انجام می شود) پیشرفت در اینجا به طور کلی کند بوده است و ما مشتاق هستیم که آن را سرعت بخشیم. “

مطمئناً من می توانم حتی با کوچکترین اصطکاکی که باعث توقف جلسه نوپایی در مسیر آن می شود صحبت کنم ، زیرا یک نفر مجبور بود برنامه یا سیستم عامل خود را به روز کند یا شخص دیگری نتواند لابی را بارگیری کند ، درگیری Android-iOS بوجود آمد و به زودی. ما در نهایت بازیهای ضعیف ساخته شده در برنامه های چت تصویری را صرفاً به این دلیل انجام دادیم که هر بار کار می کردند. حتی در آن زمان بستگی به احساس تجمع داشت ، و اینکه بتوانیم به طور جمعی تصمیم بگیریم که سرگرم کننده به نظر می رسد جنبه دیگری از بلندپروازی الودی است.

ساختن یک بازی چند پلتفرمی به لطف معماری های مشترکی مانند Unreal و Unity مانند گذشته دشوار نیست ، اما هنوز هم راه رفتن نیست.

“البته ، تکنولوژی پیشرفته موتور به امکان بازی متقابل بسیار کمک می کند ، اما این کار را سرگرم کننده نمی کند. رویکردهای سنتی برای توسعه چند پلتفرمی کند ، گران و تکراری هستند. ” “به همین دلیل است که ما شیوه های توسعه الودی را برای دستیابی به استثنایی بازی متقابل و ایجاد تمرکز بر روی آنچه ما از روز اول تجربه واقعی بازی متقابل می دانیم ، ایجاد می کنیم.”

به نظر می رسد بازی “واقعی” یک مرحله بالاتر از “بازیکنان Xbox می توانند با رایانه های شخصی بازی کنند” باشد ، تا جایی که بازی در پلتفرم به همان اندازه مطلوب است. این که آیا واقعاً می توان به آن دست یافت ، بحث است ، اما اثبات پودینگ در طعم و مزه است ، بنابراین زمانی که الودی بازی خود را در طبیعت عرضه می کند ، خواهیم فهمید.