Eight Sleep 86 میلیون دلار افزایش می دهد چرا که تشک هوشمند و فناوری تناسب اندام به ارزش 500 میلیون دلار نزدیک می شود – TechCrunch

دنیای سرمایه گذاری-به معنای واقعی کلمه-بیدار شدن از قابلیت استفاده از هوش مصنوعی برای انواع وسیع تری از مشکلات دنیای واقعی و ناشی از مصرف کننده ، و امروز آخرین پیشرفت در این زمینه به وجود می آید: Eight Sleep ، که تشک های “هوشمند” می سازد و روکش های تشک برای تشک های معمولی که از یادگیری ماشینی و دیگر الگوریتم های مبتنی بر هوش مصنوعی برای بهبود خواب شما با تغییر دما و نظارت بر سایر پارامترهای فیزیکی برای ارائه تصویر کلی از سلامتی شما استفاده می کند ، 86 میلیون دلار در دور C از منابع مالی جمع آوری کرده است. به

Valor Equity Partners – شرکتی که از شرکت های تسلا ، اسپیس ایکس ، GoPuff و بسیاری دیگر از شرکت های بزرگ فناوری پشتیبانی می کند – این آخرین سرمایه گذاری را رهبری می کند و SoftBank ، Khosla Ventures ، Founders Fund و General Catalyst نیز به همراه تعداد زیادی از آنها مشارکت دارند. افراد برجسته که همچنین از کاربران این محصول استفاده می کنند ، ورزشکاران الکس رودریگز ، کریس برایانت و جی دی مارتینز. افراد مشهور کوین هارت ؛ و چهره های فن آوری سوفیا آموروسو ، ناوال راویکانت و کیل فوگت.

این سری C مجموع جمع آوری شده توسط Eight Sleep را به 150 میلیون دلار می رساند و این استارتاپ به من تایید کرد که ارزش آن در حال حاضر نزدیک به 500 میلیون دلار است.

ماتئو فرانچشتی ، مدیرعامل هشت خواب ، در مصاحبه ای گفت که این بودجه به چند روش مورد استفاده قرار می گیرد.

اول ، برنامه این است که در توسعه فناوری بیشتر دو برابر شود. امروزه فناوری Eight’s Pod می تواند دما ، ضربان قلب و تنفس شما را تشخیص داده و بر این اساس یک تختخواب را گرم یا خنک کند. فردا ، این می تواند شامل محصولات فیزیکی بیشتر ، عوامل محیطی اضافی مانند روشنایی و سایر تشخیص های مربوط به شما ، فرد خواب آور باشد.

دوم ، Eight Sleep می خواهد با توسعه محصولات بین المللی Eight Sleep در نیویورک در سراسر اروپا و بریتانیا تا پایان امسال به فروش بین المللی برسد. به هر حال ، فقط مردم ایالات متحده نیستند که می توانند از خواب راحت تری استفاده کنند.

فرانچشتتی-که این شرکت را با ماسیمو آندریاسی باسی ، آندره آ بالارینی و الکساندرا زاتاراین بنیان گذاری کرد-به TechCrunch گفت که به فکر خواب و نیاز به بهبود آن از طریق علاقه مندان فعال ورزش بوده است.

او می گوید: “من به خواب به عنوان بهبودی فکر می کردم.” به این ترتیب ما به ایده تناسب اندام در خواب رسیدیم. ” او گفت ، “فقط اتلاف وقت نیست.” با استناد به این ، فقط برای ورزشکاران مهم نیست ، بلکه برای همه افراد مهم است که خواب با کیفیت تری داشته باشند.

او گفت: “دیدگاه ما این است که خواب شما را فشرده کنیم و زندگی خود را نجات دهیم.” وی افزود: شش ساعت خوب ، بهتر از هشت ساعت است که نیست. نام اصلی این شرکت ، هشت ، مربوط به هشت ساعت افسانه ای بود. Eight Sleep ادعا می کند که وقتی مردم از محصولات آن استفاده می کنند ، 40 درصد سریعتر به خواب می روند ، تا 20 درصد بیشتر به خواب عمیق می رسند ، 30 درصد بیدار شدن های نیمه شب کمتر و تا 30 درصد پرتاب و چرخش کمتری را تجربه می کنند.

(اما آیا می تواند باعث شود من دیگر نگران کووید ، اقتصاد و فروپاشی جامعه نباشم ، آیا فرزندانم در زندگی خوشبخت خواهند بود یا اگر به یاد داشته باشیم که در را در طبقه پایین قفل کنیم؟ یا شاید همه آنها در زمانی که واقعاً جدی هستید ، کمتر جدی به نظر برسند. راحت در رختخواب…)

در حالی که Eight مطمئناً با ورزشکاران بسیار طرفدار داشته است – امروزه حدود 100 نام بزرگ از آن استفاده می کنند – امیدواریم که رونق بزرگ در فناوری کمی خود – سخت افزار و نرم افزار ساخته شده برای اندازه گیری فشار خون ، ضربان قلب ، میزان خواب ، نحوه بیشتر پیاده روی یا انجام فعالیت های دیگر ، و خیلی بیشتر – به این معنی است که در نهایت می تواند جذابیت زیادی در بازار داشته باشد.

در واقع ، ما در دنیایی با فناوری پوشیدنی زندگی می کنیم که هر حرکت ما را دنبال می کند ، چیز جدیدی نیست. و از آنجا که فناوری های محاسبات و ارتباطات کوچکتر و قابل حمل تر و بی نهایت قوی تر شده اند و فناوری ابری و پیشرفت در تجزیه و تحلیل داده های بزرگ جمع آوری داده ها و توانایی تجزیه و تحلیل آنها را پیچیده تر کرده است ، ما فقط امکانات را برای چگونه می توان از آن برای اندازه گیری (و بالقوه “بهبود”) زندگی ما استفاده کرد.

در این میان ، خواب دسته بزرگی از فرصت ها برای استارتاپ ها و شرکت های فناوری بوده است. در اوایل سال جاری ، اورا 100 میلیون دلار برای حلقه های ردیابی تناسب اندام و خواب خود جمع آوری کرد. دیگران مانند Zeit در حال بررسی نحوه استفاده از فناوری پوشیدنی برای حل مشکلات حادتر مرتبط با خواب مانند سکته مغزی هستند.

شرکت های بزرگ فناوری نیز روی فرمان نمی خوابند. گوگل اخیراً Nest Hub خود را برای ردیابی خواب به روز کرده است. و حتی اپل یک شرکت فناوری خواب به نام Beddit خریداری کرده است (با این وجود این قرارداد در سال 2017 منعقد شد و سالها از به روزرسانی این سخت افزار می گذرد: این می تواند نشانه ای باشد که نشان می دهد اپل علاقه بیشتری به استفاده از برخی فناوری ها در برخی موارد دارد. از دیگر تلاشهای مربوط به سلامت).

همه اینها نشان دهنده پیشرفتهای بیشتر در بازار فناوری خواب است که ارزش آن 30 میلیارد دلار تخمین زده شده است. در آن هشت خواب در حال افزایش است ، درآمد 2021 در حال حاضر در پشت دو محصول اصلی سه برابر می شود در مقایسه با 2020 ، یک تشک با قیمت 2500 دلار و یک جلد هوشمند که 1500 دلار به فروش می رسد. (این شرکت شماره کاربران را فاش نمی کند اما فرانچشتی گفت که این ارقام در “چند هزار نفر” است)

درآمد 2021 بیش از سه برابر در مقایسه با 2020 است. این بودجه برای تسریع نقشه راه نوآوری و فناوری شرکت و افزایش اندازه تیم استفاده می شود.

“بازار فناوری خواب فقط در آغاز راه است. این فرصت نامحدود است ، زیرا ما تا یک سوم عمر خود را در خواب می گذرانیم. آنتونیو گراسیاس از Valor Equity در بیانیه ای گفت که مصرف کنندگان به طور فزاینده ای بر تناسب خواب متمرکز شده اند ، زیرا درک اینکه چقدر خواب برای سلامت عمومی بسیار مهم است.

گراسیاس Valor را تاسیس کرد و با این دور به هیئت مدیره می پیوندد ، و مانند سایر سرمایه گذاران ، به نظر می رسد تا حدی با کاربر شدن برنده شده است: “اولین شبی که روی Pod خوابیدم می دانستم که باید درگیر شویم”. او گفت. “ما بارها این مورد را در مجموعه خود مشاهده کرده ایم – محصولات و فناوری Eight Sleep بازار خواب را مختل کرده است ، و نوآوری سریع آن از رقابت پیشی گرفته است زیرا یک دسته جدید متمرکز بر تناسب اندام خواب ایجاد می کند که نتایج را ارائه می دهد.”