DOJ و DHS از Peloton به دلیل گزارش آسیب تردمیل احضار کردند – TechCrunch

روز سه شنبه ، Peloton از عرضه آینده دستگاه سطح اولیه Tread خود خبر داد. این خبر پیش از گزارش ناامیدکننده درآمد و پس از فراخوانی هر دو محصول تردمیل آن منتشر شد. امروز ، شرکت تناسب اندام متصل در پرونده ای به SEC خاطرنشان کرد که از سوی وزارت دادگستری ایالات متحده و وزارت امنیت داخلی احضار شده است.

هر دو احضاریه بخشی از تحقیقات در مورد نحوه گزارش آسیب دیدگی شرکت از تردمیل خود است. ظاهراً این نشانه دیگری است که علیرغم بازگشت یکی از دو محصول Tread به بازار ، پیامدهای بزرگتر برای شرکت به پایان نرسیده است.

پلوتون در پرونده می نویسد:

صدمات وارده به اعضا یا دوستان و اعضای خانواده آنها ، یا سایر افرادی که از محصولات تناسب اندام ما استفاده می کنند یا خریداری می کنند ، می تواند ما را تحت پیگرد قانونی و دعاوی حقوقی از طرف نهادهای حکومتی و طرفین دعوا خصوصی قرار دهد که بدون توجه به شایستگی آنها ، می تواند به شهرت ما آسیب برساند. ، توجه مدیران را از عملیات خود منحرف کرده و هزینه های قانونی قابل توجهی و سایر هزینه ها را در پی خواهد داشت. به عنوان مثال ، ما در حال حاضر تحت تحقیقات CPSC و سایر دعاوی مربوط به صدمات وارده توسط اعضا و سایر افرادی که از Tread+استفاده می کنند یا خریداری می کنیم ، هستیم و تعهدات گزارش را به نهادهای نظارتی ایمنی در تمام حوزه های قضایی که در آن محصولات تناسب اندام متصل را می فروشیم ، داریم. باعث تحقیقات بیشتر نظارتی شود.

این شرکت از اظهار نظر بیشتر در مورد تحقیقات خودداری کرد.

Peloton با هشدار اولیه کمیسیون ایمنی محصولات مصرفی ایالات متحده (CPSC) مبنی بر قطع استفاده از محصولات تردمیل خود پس از تصادف با Tread+ که منجر به مرگ یک کودک شد ، در تضاد بود. در آن زمان ، پلوتون گفت که این گزارش “مشکلی” دارد و اصرار داشت که “هیچ دلیلی برای متوقف کردن استفاده از Tread+وجود ندارد ، مادامی که تمام هشدارها و دستورالعمل های ایمنی رعایت شود.” در ماه مه ، جان فولی ، مدیرعامل شرکت ، بابت این عقب نشینی عذرخواهی کرد و موافقت کرد که در فراخوان با CPSC همکاری کند.

کمیسیون در مجموع به بیش از 70 مورد اشاره کرد و خاطرنشان کرد: “یک کودک شش ساله اخیراً پس از کشیده شدن به پشت تردمیل جان باخت. علاوه بر این ، Peloton 72 گزارش از کاربران بزرگسال ، کودکان ، حیوانات خانگی و/یا اشیایی را که در پشت تردمیل کشیده شده اند دریافت کرده است ، از جمله 29 مورد از آسیب های کودکان مانند سایش درجه دوم و سوم ، شکستگی استخوان ها و پارگی. . »

مدل ارزان تر Tread ، در عین حال ، در مرکز بحث جداگانه ای قرار داشت که در آن صفحه لمسی محصول می تواند جدا شود و در حین استفاده آسیب برساند. نسخه جدید دستگاه دارای صفحه نمایش تقویت شده است. این فراخوان ها 125000 سیستم Tread+ و بیش از 5500 Tread را تحت تاثیر قرار داد که در مراحل اولیه انتشار بودند.