Daily Crunch: Lookout بخش امنیتی مصرف‌کننده را به قیمت 223 میلیون دلار می‌فروشد تا به «شرکت سازمانی خالص» تبدیل شود.

برای دریافت خلاصه‌ای از بزرگ‌ترین و مهم‌ترین داستان‌های TechCrunch که هر روز ساعت ۳ بعد از ظهر به وقت محلی به صندوق ورودی‌تان تحویل داده می‌شود، اینجا مشترک شوید.

سلام، مردم! چهارشنبه است و ما دیوانه وار در حال دویدن هستیم، پس بیایید به آن برسیم! وووووو

کریستین و او آمد

TechCrunch برتر 3

  • میتونی ببینیش؟: شرکت امنیتی سازمانی Lookout کسب و کار امنیت سایبری مصرف کننده خود را در یک معامله 223 میلیون دلاری به F-Secure می فروشد. پل می نویسد «اکنون تکامل خواهد یافت [Lookout] تبدیل به یک شرکت سازمانی خالص» که بر امنیت نقطه پایانی موبایل و امنیت ابر تمرکز خواهد کرد.
  • سلام؟: کریسمس برای کاربران آیفون و ویندوز زود فرا می رسد – گزارش می دهد که iMessage سرانجام با عرضه جهانی Phone Link برای iOS به ویندوز 11 می آید. سارا.
  • مطمئناً متوجه خواهید شد که این ماشین از راه می رسد: موتور MG چین چیزی شبیه به هایلایتر سبز روی چرخ ها را در هند معرفی کرد. اما به طور جدی، این یک خودروی برقی هاچ بک جمع و جور است که برای رفع نیازهای حرکتی این کشور طراحی شده است. جگمیت بیشتر داشتن.

استارتاپ ها و VC

Greycroft، شرکت سرمایه گذاری خطرپذیر “بذر به رشد” خود، امروز از بسته شدن بیش از یک میلیارد دلار تعهدات سرمایه در صندوق های جدید خبر داد. کایل گزارش ها. به گفته یکی از بنیانگذاران و شریک مدیریت دانا ستل، دو خودروی پرچمدار شرکت، Greycroft Partners VII و Greycroft Growth IV، با قیمت بیش از 980 میلیون دلار بسته شدند – وجه نقدی که برای سرمایه گذاری در هر دو شرکت در مراحل اولیه و رشد سرمایه گذاری می شود. مشاغل مصرف کننده

با توجه به محبوبیت روزافزون صنعت حمل و نقل کوچک، دولت ژاپن در کاهش مقررات اسکوترهای الکترونیکی برای تحریک بیشتر این بخش فعال بوده است. کیت گزارش ها. از جولای امسال، اصلاحات قانون ترافیک جاده‌ای کشور به کاربران اسکوتر الکترونیکی اجازه می‌دهد بدون گواهینامه رانندگی یا کلاه ایمنی سوار شوند، البته تا زمانی که حداکثر سرعت 20 کیلومتر در ساعت را حفظ کنند. Luup اکنون در مجموع 68 میلیون دلار سرمایه، بدهی و تامین مالی دارایی جمع آوری کرده است که به گفته منابع، ارزش شرکت بیش از 100 میلیون دلار است.

بیایید نگاهی به بهترین های بقیه بیندازیم:

از سوفی بپرسید: STEM OPT من 30 روز دیگر منقضی می شود، گزینه های من چیست؟

چهره تنها در ورودی پرچین پیچ و خم که پرچم آمریکا در مرکز آن قرار دارد

اعتبار تصویر: Bryce Durbin/TechCrunch

سوفی عزیز

STEM OPT من یک ماه دیگر منقضی می شود و شرکت من مرا در قرعه کشی H-1B امسال ثبت نکرد.

مطمئن نیستم الان چه گزینه هایی دارم. کمک!

– بی خوابی در سیلیکون ولی

سه مورد دیگر از تیم TC+:

TechCrunch+ برنامه عضویت ما است که به بنیانگذاران و تیم های استارت آپی کمک می کند تا از همه چیز پیشی بگیرند. شما می توانید اینجا ثبت نام کنید. از کد “DC” برای 15٪ تخفیف در اشتراک سالانه استفاده کنید!

شرکت بزرگ فناوری

باید تعداد زیادی از طرفداران گربه در میان خوانندگان ما وجود داشته باشند که آنها نیز برای یافتن گربه های خود در خانه به کمک نیاز دارند، زیرا این داستان واقعاً امروز در فضای مجازی پخش شد. Tile یک برچسب ردیابی گربه جدید با عمر باتری سه ساله راه اندازی کرد ایوان گزارش ها. یا شاید شما فقط تحت تاثیر عمر طولانی باتری هستید. بدون قضاوت

وقتی صحبت از طرفداران شد، باید طرفداران «آینه سیاه» زیادی برای فصل ششم جدید که در ماه ژوئن پخش خواهد شد، هیجان زده باشند. برای شما که هنوز این نمایش را ندیده اید، لورن گزارش می دهد که «هر قسمت از مجموعه گلچین طنز، به شکل یا شکلی در مورد جامعه اظهار نظر می کند، مانند موضوعاتی که حول محور هکرهای وب کم، سرقت هویت، سگ های رباتیک عجیب و غریب و سمی بودن رسانه های اجتماعی است.»

و ما پنج مورد دیگر را برای شما داریم: