Daily Crunch: IBM می گوید پلتفرم جدید Watsonx یک «استودیوی سازمانی برای سازندگان هوش مصنوعی» است.

برای دریافت خلاصه‌ای از بزرگ‌ترین و مهم‌ترین داستان‌های TechCrunch که هر روز ساعت ۳ بعد از ظهر به وقت محلی به صندوق ورودی‌تان تحویل داده می‌شود، اینجا مشترک شوید.

سه شنبه مبارک!

چند مورد سریع: برای شرکت در مسابقه آتلانتا در TechCrunch Live اکنون درخواست دهید. همچنین، خراش امروزی یک مقاله از طرف دوین است که گزارش می دهد که Acapela به هر کسی اجازه می دهد تا از صدای خود پشتیبانی کند. تا به معنای واقعی کلمه تا 10 ثانیه پیش، ما هیچ ایده ای نداشتیم که حتی ممکن است، و اکنون واقعاً می خواهیم این کار را انجام دهیم.

کریستین و او آمد

TechCrunch برتر 3

  • شرط بندی بزرگ روی هوش مصنوعی: مانند دیگر شرکت‌های بزرگ فناوری که قبلاً در مورد آنها صحبت کرده‌ایم، آی‌بی‌ام در این هفته نوبت خود را به رونمایی کرد. کایل می نویسد: مجموعه ای از خدمات جدید هوش مصنوعی، از جمله IBM Watsonx، که “ابزارهایی را برای ساخت مدل های هوش مصنوعی ارائه می دهد و دسترسی به مدل های از پیش آموزش دیده برای تولید کد کامپیوتر، متن و موارد دیگر را فراهم می کند.”
  • اخراج بیشترلینکدین در حال حذف تدریجی اپلیکیشن مشاغل چین است و با آن 716 شغل ایجاد می شود. کاترین گزارش ها. این شرکت نابودی برنامه را به “رقابت شدید و فضای چالش برانگیز اقتصاد کلان” نسبت داد.
  • باید حقوق بگیری: یک ویژگی جدید واتس اپ به کاربران امکان می دهد به کسب و کارها در داخل برنامه پرداخت کنند. این هواپیما در حال حاضر در آمریکای جنوبی و آسیا در حال انجام است و اکنون در سنگاپور فرود می آید. ایوان گزارش ها.

استارتاپ ها و VC

Shopify هفته گذشته اعلام کرد که این جدیدترین شرکت فناوری بزرگ است که دستخوش اخراج گسترده شده است. این شرکت 20 درصد از 11600 نفر پرسنل خود را کاهش می دهد. این خبر در زمانی منتشر شد که انتظارات وال استریت را شکست داد و در نتیجه قیمت سهام آن را بالا برد. گزارش‌ها حاکی از آن است که غول تجارت الکترونیک کانادایی مالک جدیدی برای 6 River Systems، شرکت اتوماسیون انبار که در سال 2019 به قیمت نزدیک به نیم میلیارد دلار خریداری کرد، در این اطلاعیه گنجانده شده است. برایان.

فناوری بازرسی خودکار خودرو UVeye ممکن است به عنوان سیستمی برای شناسایی تهدیدات امنیتی شروع شده باشد، اما این استارت آپ شش ساله اسرائیلی علاقه و سرمایه گذاری عمیقی را در بخش خودرو پیدا کرده است و این استارتاپ را با یک دور سرمایه گذاری 100 میلیون دلاری از جنرال موتورز به ارمغان می آورد. و CarMax، در میان دیگران، کرستن گزارش ها.

و ما پنج مورد دیگر را برای شما داریم:

پنهان در دید ساده: 5 پرچم قرمز برای سرمایه گذاران

مفهوم خطر و خطرات مرتبط با پریزهای بدون سرپوش با یک جسم فلزی تیز که می تواند وارد شود و باعث شوک شود.

اعتبار تصویر: استیون وایت (در یک پنجره جدید باز می شود) / گتی ایماژ

سرمایه گذاران ممکن است صدها پیشنهاد را هر سال بررسی کنند، به این معنی که آنها مجبور به تصمیم گیری سریع هستند. این یک سیستم عالی نیست – زیرا تا حد زیادی بر اساس روابط است، تعصب در دستور پخت وجود دارد.

مارجوری رادلو زندی می‌نویسد: «حتی با تجربه‌ترین سرمایه‌گذاران فرشته – و VCها – به دلیل سرعت سریع معامله، می‌توانند پرچم‌های قرمز را که ظریف هستند و بلافاصله آشکار نمی‌شوند، نادیده بگیرند.»

او با اقتباس از سال‌هایی که به‌عنوان مربی، فرشته و عضو هیئت‌مدیره فعالیت می‌کند، پنج سناریو را به اشتراک می‌گذارد که باید به سرمایه‌گذاران فکر کند – به عنوان مثال، “جایی که بنیانگذار با یکی از کارکنان رابطه عاشقانه یا همسری دارد.”

دو مورد دیگر از تیم TC+:

TechCrunch+ برنامه عضویت ما است که به بنیانگذاران و تیم های استارت آپی کمک می کند تا از همه چیز پیشی بگیرند. شما می توانید اینجا ثبت نام کنید. از کد “DC” برای 15٪ تخفیف در اشتراک سالانه استفاده کنید!

شرکت بزرگ فناوری

بازی جدید نیانتیک Peridot نشان دهنده اضافه بار ناز است. در حقیقت، آماندا اگر این اسباب‌بازی دهه 1990 را به خاطر بیاورید، آن را «Pokémon GO Meets Tamagotchi» نامید. آماندا بازی را به عنوان «شبیه‌ساز حیوانات خانگی توصیف می‌کند، اما کاملاً در واقعیت افزوده (AR) اتفاق می‌افتد. می‌توانید با پریدوت‌هایتان غذا بدهید، بازی کنید، راه بروید، پرورش دهید و با پریدوت‌هایتان معاشرت کنید، اما نگران نباشید – اگر کمی از بازی استراحت کنید، موجودات شما در تمام صفحه‌تان مدفوع نمی‌کنند و/یا نمی‌میرند.»

در همین حال، ByteDance مادر TikTok چشم به نقش جدیدی به عنوان یک ناشر الکترونیکی در ایالات متحده است، حتی تا آنجا پیش می رود که یک درخواست علامت تجاری با اداره ثبت اختراع و علائم تجاری ایالات متحده برای محصولات و خدمات انتشار کتاب با نام “8th Note Press ارائه می دهد. ” ریتا بیشتر داشتن.

و ما پنج مورد دیگر را برای شما داریم: