Daily Crunch: Citizen Lab ادعا می کند که “حالت قفل” اپل به جلوگیری از حمله نرم افزارهای جاسوسی توسط گروه هکر NSO کمک کرده است.

برای دریافت خلاصه‌ای از بزرگ‌ترین و مهم‌ترین داستان‌های TechCrunch که هر روز ساعت ۳ بعد از ظهر به وقت محلی به صندوق ورودی‌تان تحویل داده می‌شود، اینجا مشترک شوید.

کرانچ سه شنبه مبارک، تردترین دوستان ما. خیلی خوشحالم که دوباره میبینمت

دیروز، هاجه به این فکر کرد که آیا او یک هوش مصنوعی است، بنابراین واضح است که او به تعطیلات نیاز دارد. امروز، آیا با هم در شکوه اخبار فناوری غوطه ور می شویم؟

کریستین و او آمد

TechCrunch برتر 3

  • تو بلاک شدی: گاهی تکنولوژی کاری را که قرار است انجام می دهد. در مورد اپل، محققانی که به دنبال آسیب‌پذیری‌های نرم‌افزار جاسوسی بودند، گفتند که «حالت قفل» آن می‌تواند پیشرفت‌های ارائه‌دهنده بدنام هک مزدور NSO Group را خنثی کند. لورنزو بیشتر داشتن. همچنین، اپل اولین فروشگاه خرده فروشی خود را در هند افتتاح کرد، اما چالش هایی وجود دارد، مانیش می نویسد.
  • کارت پرواز خود را فراموش نکنید: خطوط هوایی آلاسکا در حال حذف کیوسک های پذیرش به نفع ظاهری مدرن تر به محوطه دروازه خود است. پروازها باید کارت پرواز را در خانه چاپ کنند یا با استفاده از تلفن هوشمند خود اعلام حضور کنند. فردریک گزارش ها.
  • جویای حقیقت: ایلان ماسک می خواهد چت بات خود به نام TruthGPT را توسعه دهد که از آن به عنوان “هوش مصنوعی حداکثر جستجوی حقیقت” یاد می کند. گزارش ها ایوان.

استارتاپ ها و VC

Mansa، یک سرویس پخش رایگان با پشتیبانی از آگهی و جمع‌آوری محتوا که مجموعه‌ای از محتوای فرهنگی سیاه‌پوست را ارائه می‌دهد، که امروز به‌صورت مخفیانه راه‌اندازی شد. لورن گزارش ها. مانسا محتوای بسیار متنوعی ارائه می دهد، از عناوین درخواستی و کانال های دیجیتال خطی (FAST) گرفته تا ویدیوهای کوتاه و محتوای تولید شده توسط کاربر.

و ما یک ترکیب دیگر از لقمه های خوش طعم دیگر برای شما داریم:

TC+

معیارهای حفظ SaaS: کسب و کار شما چگونه روی می دهد؟

شرکت های SaaS مانند قایق های پارویی نشتی هستند. اگر نرخ‌های نگهداری برای غلبه بر ریزش مشتری به اندازه کافی قوی نباشند، تا زمانی که به پایین فرو بروند، آب مصرف می‌کنند.

سید جین، تحلیلگر ارشد ChartMogul، روی 2100 شرکت تحقیق کرد و دریافت که «بیش از نیمی از کسب‌وکارهای SaaS در سال 2022 در مقایسه با سال 2021، نگهداری کمتری داشتند.»

در این تفکیک دقیق، او نرخ‌های حفظ درآمد خالص را با محدوده ARR مقایسه می‌کند و معیارهایی را برای شرکت‌هایی که هنوز به تناسب محصول با بازار دست پیدا نکرده‌اند، شناسایی می‌کند.

جین توصیه می‌کند: «آنچه به عنوان نرخ خالص نگهداری خوب در نظر گرفته می‌شود، در مرحله کسب‌وکار شما متفاوت است. “هنگام محک زدن، همیشه مرحله کسب و کار خود را در نظر داشته باشید.”

TechCrunch+ برنامه عضویت ما است که به بنیانگذاران و تیم های استارت آپی کمک می کند تا از همه چیز پیشی بگیرند. شما می توانید اینجا ثبت نام کنید. از کد “DC” برای 15٪ تخفیف در اشتراک سالانه استفاده کنید!

سه مورد دیگر از تیم TC+:

شرکت بزرگ فناوری

تو باید عاشق باشی دارلعنوان مقاله امروز خود، ”خداحافظ وسط چاق“، که در نگاه اول ممکن است ادای احترام به خلاص شدن از شر چربی های کرکی شکم باشد، اما واقعا دارل در مورد ویژگی های جدید مبتنی بر هوش مصنوعی Adobe، و معنای آن برای نیروی کار انسانی، یعنی اینکه “چه چیزی در آینده بیشتر در معرض خطر انقراض است” نظر می دهد. در این نقاط گلوله ارائه شده توسط Adobe عملاً وسط چاق منحنی زنگ کار ویرایش چندرسانه ای قرار دارد.

برخی از پلتفرم‌ها و برنامه‌های تلویزیونی ساکت‌تر از بقیه هستند، اما مشتریان Prime Video که برای شنیدن دیالوگ به صدای کمی نیاز دارند، به تازگی تقویت شده‌اند. سارا گزارش می دهد که اگر شما بدون زیرنویس نمی توان تلویزیون تماشا کرد، Prime Video ویژگی جدیدی دارد که شنیدن دیالوگ ها را آسان تر می کند.

و ما پنج مورد دیگر را برای شما داریم: