Coinbase به شما امکان می دهد بخشی از حقوق خود را به حساب Coinbase خود – TechCrunch – واریز کنید

شرکت رمزنگاری Coinbase تعداد انگشت شماری از ویژگی های جدید را اعلام می کند. در حالی که این شرکت بیشتر به دلیل مبادله ای که به شما امکان تبدیل دلار آمریکا به ارزهای رمزنگاری شده مختلف را می دهد ، مشهور است ، Coinbase می خواهد خدمات مصرفی خود را گسترش دهد تا از این بستر برای موارد استفاده متفاوت با خدمات مالی بیشتر استفاده کنید.

اول ، این شرکت به زودی سپرده مستقیم را در ایالات متحده راه اندازی می کند. به این ترتیب ، مشتریان قادر خواهند بود بخشی از حقوق خود را به Coinbase واریز کنند. کاربران برنامه Coinbase می توانند شرکت حقوق و دستمزد فعلی خود را پیدا کرده و تخصیص حقوق و دستمزد را از آنجا به روز کنند. احتمالاً افراطی ترین کاربران 100٪ از حقوق خود را به حساب Coinbase خود واریز می کنند.

هنگامی که پول به حساب Coinbase شما رسید ، می توانید انتخاب کنید که شرکت با دلارهای شما چه کاری انجام دهد. فقط می توانید همه چیز را به دلار نگه دارید یا می توانید همه چیز را به یک ارز رمزنگاری شده تبدیل کنید.

کاربران می توانند هر یک از دارایی های رمزنگاری موجود بر روی پلت فرم را انتخاب کنند. این ویژگی به تنهایی مفید است اگر می خواهید خریدهای مکرر را بدون نیاز به فکر کردن انجام دهید.

اما سپرده گذاری مستقیم زمانی منطقی تر می شود که متوجه شوید Coinbase همچنین دارای کارت نقدی مخصوص خود است که توسط Marqeta کار می کند. این کارت بانکی Visa است که با Apple Pay و Google Pay کار می کند. همه چیز مربوط به دریافت و خروج پول از حساب Coinbase شما است.

از طریق برنامه Coinbase ، می توانید کیف پول مبادلات کارت خود را انتخاب کنید. هر بار که خریدی انجام می دهید ، Coinbase دارایی های رمزنگاری شده شما را با 2.49٪ هزینه تراکنش به USD تبدیل می کند.

تراکنش های کارت نیز واجد شرایط دریافت پاداش هستند. پاداش های فعلی شامل 1 back بازگشت در DAI ، ETH ، DOGE یا BTC ، 4 back بازگشت به GRT ، XLM ، AMP یا RLY است. بنابراین هزینه های معاملات زیادی را خرج می کنید و کمی پاداش دریافت می کنید.

از همین حالا ، کاربران همچنین می توانند مستقیماً دلار انتخاب کنند. در این صورت ، هیچ گونه هزینه ای برای تراکنش های کارت وجود ندارد. این شرکت مدتی است کارت Coinbase را آزمایش می کند ، از ماه آینده برای همه در دسترس خواهد بود.

Coinbase در حال حاضر یک برنامه مالی مهم برای میلیون ها نفر در ایالات متحده است اکنون که این شرکت مالک آن رابطه است ، منطقی است که خدمات جدیدی را برای افزایش استفاده اضافه می کند. به همین دلیل Coinbase همچنین تب های برنامه تلفن همراه خود را با چهار زبانه جدید – “Assets” ، “Trade” ، “Pay” و “For You” تغییر می دهد. و شاید برخی از کاربران در نهایت کمی بیشتر از برنامه Coinbase و برنامه بانکی خود استفاده کنند.