Coinbase برای راه اندازی OpenSea – TechCrunch ، پلتفرم NFT خود را راه اندازی می کند

Coinbase در حال آماده سازی راه اندازی یک بازار NFT است که با بازیکنان اصلی موجود در فضا مانند OpenSea رقابت می کند و از لیست انتظار کاربران برای محصول رومیزی که امیدوار است تا پایان سال راه اندازی شود ، رونمایی کند.

Coinbase جزئیات محدودی برای به اشتراک گذاشتن در پلتفرم آینده خود دارد ، اما در یک پست وبلاگ خاطرنشان می کند که آنها امیدوارند ویژگی های اجتماعی را عمیق تر در پلت فرم ادغام کنند ، “پایگاه سکه NFT ضرب ، خرید ، نمایش و کشف NFT را آسان تر از همیشه می کند. ما با ایجاد رابط های بصری که پیچیدگی را در پشت صحنه قرار می دهند ، NFT ها را در دسترس تر می کنیم. ما ویژگی های اجتماعی را اضافه می کنیم که راه های جدیدی را برای گفتگو و کشف باز می کند. “

حتی در حالی که بیت کوین به بالاترین سطح خود در زمان ثبت لیست مستقیم Coinbase نزدیک می شد ، سهام Coinbase هنوز نتوانسته با رشد مجدد برخی از محبوب ترین سکه های موجود در فضا ، هم اکنون 27 واحد کاهش یابد. since از فهرست مستقیم آن در آوریل. این بورس همزمان تنظیم کننده ها را به گردن می اندازد و SEC اخیراً تهدید کرده است که این شرکت را به دلیل محصول بازدهی وام خود شکایت می کند ، که بعداً راه اندازی آن را لغو کردند. Coinbase همچنین برای خرید و فروش ارزهای دیجیتال با جمعیت زیادی از مناطق رقابتی سر و کار دارد ، زیرا مبادلاتی مانند Robinhood پشتیبانی عمیق تری از رمزنگاری ایجاد می کنند.

اعتبار تصویر: Coinbase

NFT Coinbase می تواند منبع درآمد عمده ای را برای این شرکت عمومی باز کند ، با این فرض که NFT همچنان به دنبال سرمایه گذاران کسانی است که به دنبال مجموعه های دیجیتالی و هنرهای گران قیمت هستند. پس از جهش در اوایل سال جاری و دوباره در ماه اوت ، بازار NFT انعطاف پذیری بیشتری از آنچه انتظار می رفت نشان می دهد اما هنوز شاهد نوسانات گسترده تری نسبت به قیمت های ناپایدار ارزهای رمزنگاری شده است. حجم معاملات OpenSea در ماه اوت 3.4 میلیارد دلار بود.

این شرکت با پشتیبانی از بلاکچین اتریوم راه اندازی می شود ، جایی که برای راه اندازی NFT چندان شگفت انگیز نیست ، اما Coinbase به طور خاص در هنگام راه اندازی با هیچ شبکه مقیاس بندی لایه 2 ادغام نمی شود ، به این معنی که کاربران Coinbase NFT هنوز به طور بالقوه پرداخت هزینه سنگین گاز و رسیدگی به بسیاری از مسائل مقیاس پذیری شبکه اصلی اتریوم در هنگام راه اندازی. Coinbase در یک پست وبلاگی می گوید که در نهایت پشتیبانی چند زنجیره ای را در Coinbase NFT ارائه می دهد ، اما با پشتیبانی از استانداردهای ERC-721 و ERC-1155 Ethereum راه اندازی می شود. OpenSea رقیب به تازگی پشتیبانی از تراکنش های با قیمت کمتر را با استفاده از شبکه Polygon آغاز کرده است.

OpenSea قدرت غالب در فضا است ، اما از تنها بازیکنی که Coinbase باید با آن رقابت کند فاصله دارد. رقبایی مانند Binance و FTX نیز ورودهای اخیر خود را در اکوسیستم بازار NFT اعلام کرده اند. در حالی که بسیاری از سرمایه گذاران رمزنگاری NFT را فقط به عنوان خراشنده سطح بالقوه خود می دانند ، Coinbase بسیار دیرتر از برخی از رقبای آینده خود راه اندازی می شود. با این وجود ، با توجه به شناخته شدن نام Coinbase در دنیای رمزنگاری مصرف کننده ، این احتمالاً راه اندازی بزرگی خواهد بود.