Citymapper دیوار پرداخت را برای ویژگی‌های ممتاز پایین می‌آورد اما اشتراک ماهانه را برای حذف تبلیغات حفظ می‌کند.

Citymapper دیوار پرداخت را در مورد ویژگی های برتر خود کاهش می دهد و یک طرح اشتراک جدید را صرفاً برای حذف تبلیغات معرفی می کند.

این اقدام کمتر از دو ماه پس از آن صورت می‌گیرد که اپلیکیشن برنامه‌ریزی حمل و نقل و سفر توسط شرکت فناوری جابجایی Via خریداری شد.

Citymapper مستقر در لندن، که به ساکنان شهرها در زمان واقعی اطلاعات حمل و نقل و مسیریابی را در صدها شهر در اروپا، آسیا و آمریکا می دهد، در طول سالیان متمادی با روش های مختلفی برای کسب درآمد از جمله از طریق سرویس اتوبوس پولی، چندگانه استفاده کرده است. اشتراک حمل و نقل، و یک پیشنهاد سازمانی. سپس در ماه سپتامبر، این شرکت یک سرویس جدید مبتنی بر اشتراک راه‌اندازی کرد که تبلیغات را از برنامه حذف کرد و مجموعه‌ای از ویژگی‌های برتر از جمله ناوبری صفحه قفل، مسیرهای اتوبوس و ناوبری صوتی گام به گام را معرفی کرد.

با هزینه 2.99 پوند در ماه یا 19.99 پوند در سال، Citymapper Club، همانطور که این سرویس نامیده می شود، ظاهراً برای نجات کسب و کار کافی نبود زیرا شش ماه بعد Via برای خرید شرکت، در چیزی که به طور گسترده به عنوان یک فروش آتش نشانی شناخته می شد، کافی نبود (البته). هیچ قیمت خریدی هرگز تایید نشد).

با حرکت رو به جلو، تمام ویژگی‌های ممتاز قبلی برای همه رایگان خواهد بود، و برای کسانی که می‌خواهند تبلیغات را حذف کنند، یک هزینه ماهانه 1.49 پوندی جدید نصف قیمت خواهد بود.

Citymapper: تبلیغات را حذف کنید

Citymapper: ویژگی‌های ممتاز اکنون رایگان هستند اعتبار تصویر: TechCrunch / اسکرین شات

ویژگی‌های ممتاز اکنون از طریق آخرین به‌روزرسانی برنامه Citymapper در اندروید و iOS برای همه کاربران در دسترس است و برای همه مناطقی که Citymapper در آن فعالیت می‌کند اعمال خواهد شد.

برخی از ویژگی‌ها در حال حاضر محدود به یک پلتفرم خاص هستند، به عنوان مثال، ناوبری روی صفحه قفل فقط در iOS در دسترس است، در حالی که ویژگی‌ای که بهترین زمان را برای رفتن به مقصد به شما نشان می‌دهد به اندروید محدود می‌شود.