Byju’s پول بیشتری جمع آوری می کند ، به نحوی که سهام فناوری کاهش می یابد – TechCrunch

با سلام و بازگشت به Equity ، پادکست TechCrunch با تمرکز بر سرمایه گذاری خطرپذیر ، جایی که ما اعداد پشت سرفصل ها را باز می کنیم.

این Equity Monday است ، شروع هفتگی ما که آخرین اخبار بازار خصوصی را ردیابی می کند ، در مورد هفته آینده صحبت می کند ، در چند دور بودجه اخیر تحقیق می کند و در مورد یک موضوع یا روایت بزرگتر از بازارهای خصوصی بحث می کند. می توانید نمایش را در توییتر دنبال کنید اینجابه من همچنین توییت کنیدبه

متأسفم که امروز برنامه به تاخیر افتاده است ، این تقصیر من است. خدمات منظم چهارشنبه باز می گردد و ما مطمئن می شویم که امسال دوشنبه دیگر دیر نکنیم! در اینجا آنچه در این برنامه به آن رسیدیم:

  • سهام فن آوری در آمریکا با فروش داخلی بزرگتر در حال سقوط است-اما بار دیگر شاهد هستیم که سهام فناوری با ارزش بالا بیشترین جایگاه خود را از دست می دهند. صبح روزهای سختی را شرکت های نرم افزاری سپری می کنند.
  • وضعیت فاش کننده فیس بوک همچنان بزرگترین خبر در دنیای فناوری صبح امروز است و بر تجمعات و مکالمات مسلط است. من فکر می کنم دقیقاً آنچه بعد از آن مشخص می شود مشخص نیست ، اما سهام فیس بوک هنوز به اندازه کافی از بین نرفته است که نگران شرکت باشد. با این حال ممکن است با کاهش چند روز دیگر تغییر کند.
  • چه چیز دیگری در ذهن ما بود؟ سود حماسی بازی های اپل ، دستورالعمل های جدید هوش مصنوعی از چین و اطلاعات مربوط به میزان درآمد کسب و کارهای نوپای نیمه هادی. بیشتر است ، اما هست کافی؟
  • بیجو 300 میلیون دلار جمع آوری کرد ، این بار با ارزش 18 میلیارد دلار. IPO آینده آن به تعیین ارزش جهانی edtech کمک می کند.
  • نردبان 100 میلیون دلار جمع آوری کرد و ثابت کرد بازار اینسرتک هنوز فعال است. مطمئناً ، سهام استارتاپ های عمومی insurtech در سه ماهه اخیر افزایش چشمگیری داشته اند ، اما هنوز مقدار زیادی سرمایه خصوصی آماده شرط بندی در بازار وجود دارد.
  • و Vision Fund 2 حتی بیشتر از آنچه که پیش بینی می کردیم Vision Fund-y است!

به زودی گپ بزنید!

ارزش سهام هر دوشنبه در 7:00 صبح PST ، چهارشنبه و جمعه در 6:00 صبح PST کاهش می یابد ، بنابراین در ما مشترک شوید پادکست های اپل، ابری، Spotify و همه بازیگران!