Bowery Farming TC-1 – TechCrunch

کشاورزی است اساسی ترین فعالیت تمدن غذای کارآمد، قابل اعتماد و فراوان به اکثریت مردم امروز این امکان را می دهد که از کشت گیاهان و دامداری خودداری کنند و در عوض هر فعالیت دیگری را که اقتصاد را تشکیل می دهد دنبال کنند. همچنین این شرکتی است که در طول هزاره ها شاهد نوآوری های گسترده بوده است و کشاورزی هرگز کارآمدتر از امروز نبوده است.

متأسفانه این دیگر کافی نیست.

افزایش سرسام آور جمعیت انسانی جهان – که انتظار می رود در این قرن به 10 میلیارد نفر برسد – همراه با تأثیرات شتاب دهنده بحران آب و هوا به یک دوراهی تعیین کننده منجر می شود: چگونه جهان می تواند به طور مداوم تولید غذا را افزایش دهد و در عین حال تأثیر کلی زیست محیطی آن را نیز کاهش دهد؟

گروه رو به رشدی از محققان، فعالان و کارآفرینان معتقدند که حداقل بخشی از راه حل، کشاورزی عمودی و سرپوشیده است. مزارع عمودی زمانی که برای سبزیجات بی مزه و طرح‌های با چشم وحشی (بخوانید: بی‌سود) مورد تمسخر قرار می‌گرفتند، به لطف پیشرفت‌های فناوری پیشرفته و طراحی‌های کارآمدتر، به طور فزاینده‌ای جذاب هستند.

در حالی که ده ها مزرعه عمودی در دهه گذشته جوانه زده اند، تعداد کمی از آنها توجه زیادی را به خود جلب کرده اند که مقر منهتن است. کشاورزی بووری لذت می برد. این شرکت که در سال 2014 تأسیس شد، نزدیک به 500 میلیون دلار سرمایه مخاطره‌آمیز جمع‌آوری کرد – اخیراً با ارزش 2.3 میلیارد دلاری – و در حال گسترش از دو مرکز رشد تجربی به مراکز تولید چندگانه بزرگ‌تر است، زیرا سبزیجات برگ‌دار خود را با بیش از 850 مشتریان عرضه می‌کند. فروشگاه های مواد غذایی. سوالی که این شرکت می پرسد ساده است: آیا می تواند جدیدترین و نوآورانه ترین فناوری ها را در قدیمی ترین و بهینه ترین صنعت تمدن به کار ببرد؟

پاسخ به این سوال در این TC-1 است برایان هیتر، ویرایشگر سخت افزار TechCrunch. Heater بیش از یک دهه است که درباره سخت افزار و رباتیک می نویسد و همچنین میزبان کنفرانس سالانه TechCrunch Sessions: Robotics است. همانطور که به زودی خواهیم دید، سخت افزار و رباتیک کلیدی هستند تا مدل Bowery در مقیاس و سودآور کار کند. ویرایشگر اصلی این بسته بود دنی کرایتون، دستیار سردبیر بود رام ایر، ویرایشگر کپی بود ریچارد دال پورتو و تصاویر توسط نایجل ساسمن.

Bowery Farming هیچ حرفی در محتوای این تجزیه و تحلیل نداشت و از قبل به آن دسترسی نداشت. هیتر هیچ ارتباط مالی با Bowery Farming ندارد.

Bowery Farming TC-1 شامل چهار مقاله اصلی با 11100 کلمه و 44 دقیقه زمان مطالعه است. در اینجا موضوعاتی هستند که ما آنها را ریشه کن خواهیم کرد:

  • قسمت 1: داستان اصلی “کشاورزی Bowery همه ما را وادار می کند تا به آینده کشاورزی عمودی نگاه کنیم” (3500 کلمه در 14 دقیقه) – سیر تکامل کشاورزی عمودی، گسترش آن در ژاپن و نحوه شروع کشاورزی Bowery برای ارائه کشاورزی داخلی به توده ها را بررسی می کند. ایالات متحده.
  • بخش 2: تولید توسعه “هک کاهو برای طعم و مزه و سود” (2500 کلمه در 10 دقیقه) – ارزیابی می کند که Bowery چگونه داده ها را از مزارع خود به منظور بهینه سازی طعم جمع آوری می کند و همچنین به طور بالقوه خط تولید خود را به دسته های جدیدی مانند توت فرنگی و شلغم گسترش می دهد.
  • بخش 3: مهندسی Agtech “آیا LED ها می توانند در نهایت جایگزین خورشید شوند؟” (2100 کلمه/8 دقیقه) – دو مورد از مهم‌ترین سؤالات مربوط به Bowery Farming را بررسی می‌کند: آیا می‌تواند با فناوری خود (که BoweryOS را نامگذاری می‌کند) یک خندق رقابتی ایجاد کند و اینکه شرکت چقدر می‌تواند از مزارع خود سود زیست محیطی داشته باشد؟
  • بخش 4: نام تجاری، امور مالی و چشم انداز رقابتی “جنگ حریصانه برای کاسه سالاد شما” (3000 کلمه در 12 دقیقه) – به ماهیت بسیار رقابتی بخش محصولات در فروشگاه مواد غذایی می پردازد و اینکه Bowery چگونه قصد دارد با مصرف کنندگان یک نام تجاری ایجاد کند و در عین حال راهی برای سودآوری پیدا کند.

ما همیشه در قالب TC-1 تکرار می کنیم. اگر سؤال، نظر یا ایده ای دارید، لطفاً یک ایمیل به ویرایشگر مدیر TechCrunch، Danny Crichton به آدرس [email protected] ارسال کنید.