Botify 55 میلیون دلار برای بهینه سازی نمایه سازی موتورهای جستجو جمع آوری می کند – TechCrunch

Botify گردآوری 55 میلیون دلار سری C به سرپرستی InfraVia Growth با صندوق سرمایه گذاری بزرگ Bpifrance را نیز انجام داده است. این شرکت یک پلت فرم بهینه سازی موتور جستجو (SEO) ایجاد کرده است تا محتوای شما بهتر نمایه شود و بیشتر در نتایج جستجو ظاهر شود.

سرمایه گذاران موجود Eurazeo و Ventech نیز بار دیگر در این استارتاپ سرمایه گذاری می کنند. نیکولاس هرشتل از InfraVia و آنتوان ایزاک از Bpifrance به هیئت مدیره خواهند پیوست. ارزش گذاری از دور سرمایه گذاری قبلی شرکت سه برابر شده است.

در حالی که تعداد زیادی روش خوب و بد در صنعت SEO وجود دارد ، Botify خود را “شرکت کلاه سفید” تعریف می کند. آنها به شرایط خدمات موتورهای جستجو احترام می گذارند ، نتایج جستجو را برای بینش خط نمی زنند ، در سایر وب سایت ها بک لینک های تیره ایجاد نمی کنند.

“ما قصد داریم هر مرحله از قیف جستجو را از ابتدا کیفیت وب سایت ، نحوه طراحی آن ، نحوه غنی سازی محتوا و غیره را بهینه سازی کنیم.” بنیانگذار و مدیر عامل شرکت آدرین منارد به من گفت.

در حال حاضر سه جزء مختلف در مجموعه محصولات Botify وجود دارد. این استارتاپ ابتدا یک ابزار تجزیه و تحلیل منتشر کرد که به شما اطلاعاتی در مورد وب سایت شما می دهد. در اصل ، به شما امکان می دهد ببینید چگونه یک خزنده سایت شما را تجزیه و تحلیل می کند.

سپس این شرکت Botify Intelligence را منتشر کرد ، که لیستی از اولویت بندی کارهایی را که می توانید برای بهبود استراتژی SEO خود انجام دهید در اختیار شما قرار می دهد. و اکنون ، این شرکت همچنین روی اتوماسیون با Botify Activation کار می کند. هنگامی که ربات موتور جستجوی گوگل از سایت شما درخواست می کند ، Botify می تواند درخواستها را بر عهده بگیرد و مستقیماً به درخواست ها پاسخ دهد.

“ما سعی نمی کنیم الگوریتم گوگل را فریب دهیم. ما Botify را به عنوان رابط بین موتورهای جستجو و وب سایت مشتریان خود تعریف می کنیم. موتورهای جستجو به محتوای با کیفیت بالاتر دسترسی خواهند داشت. و احتمالاً ارزان تر از یک روند معمولی است ، “منارد گفت.

شرکت ها لزوماً از هر سه ابزار استفاده نمی کنند. آنها ممکن است با تجزیه و تحلیل شروع کنند و آن را از آنجا بگیرند. منارد گفت: “بسته به اندازه شرکت می توانید از محصولات مختلف استفاده کنید.”

طی چند سال گذشته ، گوگل تعداد اسلات تبلیغات در نتایج جستجو را افزایش داده است. همچنین قبل از اینکه نتایج جستجوی ارگانیک را مشاهده کنید ، خدمات خود مانند YouTube و Google Maps را تبلیغ می کند. از آدرین منارد پرسیدم که آیا این می تواند نگرانی برای آینده Botify باشد؟

او گفت: “من با شما موافقم که ما بخشهای بیشتری از نتایج جستجو را که از نتایج شخص ثالث یا پولی می آید مشاهده می کنیم.” “اما ترافیک ایجاد شده توسط نتایج ارگانیک در حال افزایش است. این 30 درصد از ترافیک وب سایت های مشتریان ما را نشان می دهد و این میانگین کاهش نمی یابد. “

به گفته وی ، جستجو همچنان بزرگتر و بزرگتر می شود. هنگامی که در جستجو سرمایه گذاری می کنید ، می توانید بازده سرمایه گذاری واضحی را در مورد فروش آنلاین ، ترافیک و غیره مشاهده کنید.

در حال حاضر ، Botify 500 مشتری دارد ، مانند Expedia ، L’Oréal ، The New York Times ، Groupon ، Marriott ، Condé Nast ، Crate & Barrel ، Fnac Darty ، Vestiaire Collective و Farfetch.

با دور سرمایه گذاری امروز ، این شرکت می خواهد قابلیت های خودکارسازی خود را بهبود بخشد ، با شرکت های فناوری بیشتری همکاری کند و جای خود را با دفاتر جدید در منطقه آسیا و اقیانوسیه افزایش دهد.