Blue Origin ، بوئینگ و دیگران به Sierra Space پیوستند تا ایستگاه فضایی تجاری بسازند – TechCrunch

عجله در املاک و مستغلات در حال آغاز شدن است زیرا Sierra Space جزئیات بیشتری از برنامه های خود برای راه اندازی یک ایستگاه فضایی خصوصی را منتشر کرد ، با اخبار مبنی بر اینکه Blue Origin و بوئینگ به تیم برای ارسال فضاپیما به مدار در نیمه دوم دهه می پیوندند. به

ایستگاه برنامه ریزی شده ، با نام “صخره مداری” ، همچنین شامل فناوری و خدمات Redwire Space ، Genesis Engineering و دانشگاه ایالتی آریزونا خواهد بود. این سومین ایستگاه فضایی تجاری اعلام شده تا به امروز است که تنها چند روز پس از آن که Voyager Space، Nanoracks و Lockheed Martin برنامه های خود را برای یک ایستگاه فضایی تجاری ارائه کردند، که این گروه می گوید در سال 2027 پرتاب خواهد شد. Axiom Space همچنین در حال برنامه ریزی یک ایستگاه تجاری است.

Sierra Space در ابتدا برنامه های خود را در آوریل سال جاری اعلام کرد ، بخشی از گروه رو به رشد شرکت های خصوصی که به دنبال جایگزینی ایستگاه فضایی بین المللی به زودی بازنشسته می شوند. این شرکت که بخشی از شرکت سیرا نوادا است، در حال توسعه زیستگاه بزرگ بادی LIFE (محیط انعطاف پذیر یکپارچه بزرگ) است که برای صخره های مداری استفاده خواهد شد.

برنت شروود ، دوشنبه در یک رویداد رسانه ای گفت ، Orbital Reef به عنوان “پارک تجاری مشاغل خارج از جهان” عمل خواهد کرد. وی تصور کرد که ایستگاه فضایی می تواند برای بسیاری از اهداف تجاری ، از جمله تحقیقات علمی ، تولید ، رسانه ، سرگرمی و گردشگری مورد استفاده قرار گیرد.

اعتبار تصویر: صخره مداری (در پنجره جدیدی باز می شود)

Blue Origin ماژول های اصلی ، سیستم های کاربردی و مهمترین سیستم پرتاب نیو گلن این شرکت را ارائه می دهد. بوئینگ عملیات ایستگاه، ماژول علمی را انجام خواهد داد و فضاپیمای خدمه استارلاینر خود را برای انتقال انسان به ایستگاه و از آن ارائه خواهد کرد. Redwire فناوری تحقیقات ریز جاذبه و تولید در فضا و همچنین عملیات باربری و سازه های قابل استقرار را ارائه می دهد.

Genesis Engineering مستقر در مریلند در حال توسعه یک فضاپیمای تک نفره برای عملیات معمول و اهداف گردشگری است، در حالی که دانشگاه ایالتی آریزونا رهبری کنسرسیومی را برای ارائه خدمات مشاوره تحقیقاتی بر عهده خواهد داشت.

مایک گلد، معاون اجرایی Redwire در بخش فضای شهری و امور خارجی گفت: «محیط ریزگرانش عرصه جدیدی را برای اکتشافات علمی و تجاری فراهم می‌کند. ما واقعاً بر این باوریم که کشورها و شرکت‌هایی که بر تحقیق، توسعه و تولید ریزگرانش تسلط دارند، رهبران اقتصاد جهانی آینده خواهند بود.»

در حال توسعه…