Better.com پیش از بسته شدن SPAC-TechCrunch ، Property Partner مستقر در بریتانیا را به دست می آورد

شرکت وام مسکن آنلاین Better.com استارتاپ Property Partner مستقر در انگلستان را خریداری کرده است زیرا به دنبال گسترش بازارهای جدید و ارائه خطوط تولید جدید است. این معامله می تواند به Better راهی برای تقویت تجارت وام دهی خود بدهد تا بتواند مالکیت نسبی املاک در ایالات متحده و سایر بازارها را امکان پذیر کند.

برنامه های بهتر برای ادغام عمومی در اواخر سال جاری از طریق ادغام برنامه ریزی شده با یک شرکت خرید ویژه (SPAC) در معامله ای که ارزش آن را 7.7 میلیارد دلار اعلام کرده است. در همین حال ، این شرکت در بازار M&A فعال بوده و دو شرکت مستقر در بریتانیا را پیش از بسته شدن قرارداد خریداری کرده است.

در ماه جولای ، Better خریداری Trussle ، یک کارگزاری وام مسکن دیجیتال در انگلستان را اعلام کرد که به عنوان اولین گام برای توسعه بین المللی شناخته شد. اما با خرید Property Partner ، Better می تواند قابلیت های فناوری را برای گسترش مجموعه ویژگی های خود در ایالات متحده و سایر بازارها به دست آورد.

Property Partner که در سال 2015 راه اندازی شد ، امکان مالکیت جزئی املاک “خرید اجاره ای” در سراسر کشور را فراهم می کند. از طریق بستر آن ، کاربران می توانند در املاک منفرد یا در مجموعه ای از املاک سرمایه گذاری کنند و بخشی از درآمد اجاره ناشی از آن دارایی ها را به دست آورند. همچنین بازار فروش مجدد ایجاد کرد و کاربران را قادر ساخت تا سهام خود را به سایر کاربران بفروشند.

این استارتاپ بیش از 9000 سرمایه گذار در بازار تأمین سرمایه جمعی املاک خود و 140 میلیون پوند دارایی تحت مدیریت دارد. با خرید بهتر ، این شرکت انتظار دارد بتواند پایگاه سرمایه گذاران و املاک خود را برای سرمایه گذاری در آنها گسترش دهد.

Property Partner در اواخر هفته گذشته پیامی را برای کاربران ارسال کرد تا آنها را از تغییرات آینده در نتیجه این معامله مطلع کند. این استارتاپ اعلام کرد که به طور موقت معاملات خود را در بازار فروش متوقف می کند و برخی از برنامه های Better را در نتیجه این معامله تبلیغ می کند.

تحت مالکیت جدید ، Property Partner گفت که می تواند هزینه ها را کاهش دهد ، پایگاه سرمایه گذاران خود را افزایش دهد و فرصت های سرمایه گذاری را با افزودن املاک در ایالات متحده و سایر مکان های بین المللی به پلت فرم خود افزایش دهد.

برای بهتر ، این معامله جریان درآمد جدیدی را در کوتاه مدت اضافه می کند در حالی که این شرکت را قادر می سازد تا مالکیت خانه را در افق زمانی طولانی تر تصور کند. در طول این سالها ، Better به دنبال تقویت وام دهی وام مسکن خود با محصولات و خدمات اضافی ، از جمله نمایندگان املاک و مستغلات ، بیمه صاحبان خانه و توانایی ارائه پیشنهادات نقدی در بازارهای خاصی است که در آن فعالیت می کند.

اما ویشال گارگ ، مدیرعامل Better ماه گذشته در مصاحبه ای با TechCrunch ، چشم اندازی را در مورد اینکه چگونه مالکیت جزئی می تواند اصطکاک را کاهش دهد و آزادی بیشتری را برای عموم صاحبان خانه ایجاد کند ، پیش بینی کرد:

شما جمعیت زیادی در این کشور دارید که از بازنشستگان تشکیل شده است و آنها درآمد فعلی ندارند ، بنابراین آنها نمی توانند وام مسکن خود را دوباره تأمین کنند و همچنان 6 درصد سود پرداخت می کنند. آنها دوست دارند به آب و هوای گرمتر بروند. خوب ، آنها نمی توانند ، فروش خانه آنها 6 درصد برای آنها هزینه دارد ، و خرید خانه دیگر 6 درصد برای آنها هزینه دارد.

چرا آنها نمی توانند آن را راه اندازی کنند بنابراین هر سال 1٪ از خانه خود را در کانکتیکات می فروشند و یک درآمد را ایجاد می کنند که به آنها واجد شرایط می شود وام مسکن ارزان قیمت بگیرند و آن خانه را در یک دوره زمانی در کانکتیکات به کسی که می خواهد بفروشند. برای زندگی در آنجا و خرید یک ملک در فلوریدا.

همه این اصطکاک ها وجود دارد و صادقانه این فقط یک مشکل تطبیق داده ساده است. هیچ دلیلی وجود ندارد که شما نیاز به مالکیت 100٪ از خانه خود داشته باشید. اگر بتوانیم به شما این امکان را بدهیم که 10 درصد در سال یا 3 درصد خانه یا 2 درصد خانه خود را به افرادی که قصد خرید خانه در همسایگی شما را دارند و هنوز به دلیل اجاره خانه آماده نیستند بفروشید.

برای مرور اجمالی تر SPAC آینده Better و برنامه های محصول آن پس از انتشار عمومی ، ویژگی ما را در ExtraCrunch بررسی کنید.