Battery Ventures به ارزش 19 میلیون دلار از Arize AI برای مشاهده ML پیشی می گیرد – TechCrunch

Arize AI از یادگیری ماشینی برای برخی از سخت ترین مشکلات فناوری استفاده می کند. برای ادامه ماموریت خود ، این شرکت 19 میلیون دلار از بودجه سری A را اعلام کرد.

Battery Ventures با مشارکت سرمایه گذاران موجود Foundation Capital ، Trinity Ventures ، The House Fund و Swift Ventures این دور را رهبری کرد. دور جدید بیش از یک سال پس از خروج این شرکت از مخفی کاری با 4 میلیون دلار سرمایه اولیه توسط بنیاد سرمایه انجام می شود.

Arize توسط مدیرعامل Jason Lopatecki ، یکی از مدیران سابق TubeMogul و مدیر ارشد محصول Aparna Dhinakaran تاسیس شد ، که قبلاً زیرساخت یادگیری ماشین را در Uber ایجاد کرده بود و هنگامی که Arize شرکت مانیتور ML را که مدیر عامل آن بود ، به شرکت پیوست.

این شرکت خود را به عنوان “اولین بستر مشاهده پذیری ML که به تولید مدل های یادگیری ماشین در تولید کمک می کند” معرفی می کند. فناوری آن مسائل مدل و داده ها را رصد ، توضیح و عیب یابی می کند.

لوپاتسکی به TechCrunch گفت: “در ابتدای سال ، ما با صدها مشاغل که از یادگیری ماشین استفاده می کردند و مشکلات مشابهی داشتند صحبت کردیم.” “بیشتر سرمایه گذاری آنها برای ساختن مدلهای بهتر و بیرون آوردن آنها بود ، اما هیچ کس هیچ نرم افزاری برای کمک به این مسائل نداشت.”

دیناکاران افزود: شرکت ها از داده هایی برای ساختن مدل هایی استفاده می کنند که برای اتوماسیون تصمیمات استفاده می کنند ، اما بدون مشاهده اینکه آیا مدل ها کار می کنند یا خیر ، تشخیص اینکه آیا مدل ها در دنیای واقعی قابل پاسخگویی ، عادلانه و مسئولیت پذیر هستند ، دشوار است. Arize می تواند ظرف 30 روز در سیستم های هوش مصنوعی یک شرکت ادغام شود تا مشکلات عملکرد و سوگیری را تشخیص داده و نحوه رفع آن را به مشتریان نشان دهد.

بین دانه های خود و دورهای سری A ، این شرکت مشتریان سازمانی مانند Adobe و Twilio را تأمین کرد. همچنین تیم خود را مقیاس بندی کرد و از ساخت یک محصول به “استقرار گسترده” آن در موسسات fintech ، مراقبت های بهداشتی ، insurtech ، adtech و خرده فروشی رسید.

لوپاتکی گفت ، فرصت برای سری A با غرق شدن این شرکت فراهم شد.

وی افزود: “به عنوان بنیانگذار بار دوم ، می توانید احساس کنید که محصول در حال راه اندازی است و برای ما ، ما می توانیم تشخیص دهیم که کجا این هجوم را داریم.” “ما می خواهیم محصول را دو برابر کنیم و راه حل را برای افراد بیشتری به دست آوریم و آن را در دست بگیریم.”

به این ترتیب ، بودجه برای توسعه محصول ، گسترش صنایع و موارد استفاده و افزایش تیم 40 نفره خواهد بود. او انتظار دارد که به سرعت دو برابر شود ، به ویژه در شرایطی که این شرکت همچنان شاهد رشد سالانه 100 درصدی درآمد سالانه در هر سه ماه و دو برابر شدن آن است. پایگاه مشتری.

Dhinakaran پیش بینی می کند که تا پنج سال آینده ، فناوری Arize در هر سیستم هوش مصنوعی به کار گرفته خواهد شد.

وی افزود: “هر یک از تیم های برتر یادگیری ماشین در صورتی که مدل آنها خوب کار کند و اگر بی طرفانه باشد ، این قابلیت را خواهند داشت.” “این فقط یک چراغ قرمز یا سبز برای مدل سازی نیست ، بلکه تمرین کنندگان را قادر می سازد تا مشکلات را برطرف کرده و آنها را برطرف کنند.”

به عنوان بخشی از سرمایه گذاری ، دارمش تاکر ، شریک اصلی Battery Ventures ، به هیئت مدیره Arize AI می پیوندد. شرکت او عمدتا در نرم افزارهای تجاری به مشاغل سرمایه گذاری می کند و به ویژه Thakker ، نظارت بر سرمایه گذاری های زیرساختی را بر عهده دارد.

هر سه ماه ، شرکت موضوع جدیدی را انتخاب می کند. در این مورد ، تیم او از شرکتهای نمونه کارها شنیده بود که ابزار لازم برای استقرار مدلها و نظارت بر آنها وجود ندارد. آنها حدود 9 شرکت از جمله Arize را بررسی کردند و هرچه بیشتر با شرکت آشنا شدند ، تصمیم گرفتند که بهترین دید و رهبری را دارد.

او آینده مشاهدات یادگیری ماشین را ترکیبی از یک محصول خوب طراحی شده و لذت فوری می داند. مشتریان نمی خواهند منتظر بمانند و حتی اگر شرکتی دیگر تمام ویژگی ها را داشته باشد ، زیرا Arize AI بر مشاهده پذیری تمرکز می کند و می تواند به سرعت ارزش و دید خود را نشان دهد.

تاکر می افزاید: “من خودم مهندس هستم و به دنبال بنیانگذاران هستم که درد مشابهی را احساس کرده اند و در این مورد ، جیسون و آپارنا این درد را احساس کرده اند زیرا قابلیت مشاهده وجود ندارد.” “ما همچنین به دنبال رهبرانی هستیم که بتوانند افراد بزرگی را استخدام کنند. آنها نه تنها درد را احساس می کنند ، بلکه این تیم A-plus را نیز دور خود جمع کردند. “