Automattic TC-1 ، کمک های راه اندازی فدرال ، “انجام کار ***” روز-TechCrunch

اگر به نوشتن یک پست برای TechCrunch یا TechCrunch+علاقه دارید ، لطفاً به فضای توییتر بپیوندید که امروز میزبان آن هستم در 3 بعد از ظهر PDT/6 بعد از ظهر EDT.

من دستورالعمل های تحریریه ، فرایند ویرایش و مهمتر از همه ، معیارهایی را که برای تعیین اینکه آیا یک پست برای خوانندگان ارزش ایجاد می کند یا خیر ، توضیح می دهم.

این فضا یک مجمع برای ارائه مقاله نیست – اگر می خواهید پست خود را برای بررسی ارسال کنید ، لطفاً به [email protected] ایمیل بزنید.

من مشتاقانه منتظر صحبت حضوری با شما هستم. لطفا سوالات خود را بیاورید!

با توجه به چت امروز ، فکر کردم مفید خواهد بود که توضیح دهیم که چرا این پست مهمان را توسط Ivan Baidin ، رئیس Travelpayouts ، در مورد مزایای بهره وری ایجاد شده توسط معرفی یک برنامه GSSD ، معروف به “Getting S *** Done Day” ، اجرا کردیم.

بایدین می نویسد: “کارکنان اهداف مشخصی را تعیین می کنند و وظایف خاص ، معمولاً غیر پیش پا افتاده را دریافت می کنند و ارتباطات کمی وجود دارد.”

دریافت S *** Done Day به تیم این امکان را داد تا پروژه های “حاشیه ای” را که ممکن است شبیه سیب زمینی های کوچک به نظر برسند ، مورد بررسی قرار دهد: بازسازی ایمیل های چرخه زندگی ، بهبود تجزیه و تحلیل و بهینه سازی ساعات کار.

بایدین می گوید ، تکمیل هر یک از این وظایف “به تعویق انداخته شده ابدا” دستاوردهای افزایشی ایجاد کرد. “این چیزی است که ما برای آن ارزش زیادی قائل هستیم.”

این مقاله شامل توصیه های استراتژیک و کاربردی برای اجرای یک برنامه GSDD در کنار درسهایی است که تیم در هنگام شناسایی مشکلات آزمایش تجربه کرد. این یک TechCrunch کلاسیک+ “چگونه-چگونه” است.

خیلی ممنون که خواندید!

والتر تامپسون

ویرایشگر ارشد ، TechCrunch+
yourprotagonist

Automattic TC-1

اعتبار تصویر: نیگل سوسمن

آخرین نگاه بلند ما به یک شرکت فناوری برجسته ، Automattic را بررسی می کند ، “مکمل تجاری برجسته پلت فرم انتشار منبع باز وردپرس”.

در 16 سالگی ، این شرکت در حال تبدیل شدن به یک پخش کننده اصلی رسانه است: خرید Tumblr باعث گسترش دامنه آن به رسانه های اجتماعی شد و WooCommerce ، افزونه تجارت الکترونیک منبع باز برای کاربران وردپرس ، با سیستم های POS در دنیای واقعی ادغام می شود.

این مجموعه به چهار قسمت تقسیم می شود و Automattic را از زوایای مختلف بررسی می کند:

قسمت 1: چگونه انجام اشتباه همه چیز ، Automattic را به یک مرکز رسانه ای چند میلیارد دلاری تبدیل کرد (داستان اصلی)

قسمت 2: هیچ چیز Automattic در مورد توازن رشد تجاری با جامعه توسعه دهندگان منبع باز (توسعه منبع باز) وجود ندارد

قسمت 3: آیا تجارت الکترونیکی و اجتماعی می تواند آینده وب باز را تغییر دهد؟ (خرید و استراتژی آینده)

قسمت 4: آینده کار از راه دور متن است (فرهنگ کار از راه دور)

آنچه می توانیم از اقتصاد بازی های موبایل چین یاد بگیریم

تیانجین ، چین - 2017/10/01: بازیکنان جوان در یک مسابقه نبرد بازی موبایل Arena of Valor که در یک مرکز خرید برگزار می شود رقابت می کنند.  Arena of Valor: 5v5 Arena Game ، محبوب ترین بازی موبایل چین است که توسط Tencent Inc توسعه یافته است ، که بزرگترین توسعه دهنده بازی های تلفن همراه در جهان است.  در نیمه اول سال 2017 ، فروش بازار بازی های آنلاین چین به 99.78 میلیارد یوان رسید که از این میزان درآمد صنعت بازی های موبایل به 56.2 میلیارد یوان رسید و در رتبه اول جهان قرار گرفت.

اعتبار تصویر: ژانگ پنگ (در پنجره جدیدی باز می شود) / گتی ایماژ

با بودجه های میلیونی ، بازی های ویدئویی مشاغل کوچکی نیستند. و بخش بازی های موبایلی که به سرعت در حال رشد است در حال شکل گیری به یک بازار سودآورتر است.

این امر به ویژه در بازار عظیم بازی های تلفن همراه در چین صادق است ، اما الزامات سختگیرانه قانونی این کشور باعث شده است توسعه دهندگان بازی های بین المللی به دنبال ورود به این بازی باشند.

Jeff Sue ، GM of Americas در پلتفرم تبلیغات موبایل Mintegral می نویسد: اما چیزهای زیادی برای یادگیری از نحوه حرکت ناشران چینی در محیط نظارتی وجود دارد.

سو در پست مهمان TechCrunch+ به عمق بخش بازی های موبایلی چین می رود و توضیح می دهد که چگونه ناشران جهانی می توانند با دنبال کردن مشارکت های محلی ، تمرکز بر شهرهای کوچک و نوظهور چین و مطالعه روندهای نوظهور رسانه های اجتماعی ، با موفقیت تبلیغات کرده و سهم بازار را در چین به دست آورند.

استارتاپ های فناوری عمیق که نیاز به بودجه دارند باید کمک های فدرال را در نظر بگیرند

تصویری از بازوی عمو سام که سکه ای برای نشان دادن کمک های مالی فدرال در دست دارد.

اعتبار تصویر: برگمان گروه (در پنجره جدیدی باز می شود) / گتی ایماژ

تا اینجا ، 2021 به نظر می رسد یک دوره طلایی برای افزایش بودجه استارتاپ ها باشد ، اما استارتاپ های فناوری عمیق هنوز با چالش هایی روبرو هستند ، زیرا تعداد کمی از VC ها حوصله یا اشتیاق زیادی برای آزمایش دارند – یا منتظر سرمایه گذاری خود برای نشان دادن بازده هستند.

با این حال ، به گفته بنیانگذار CoCoPie و CTO ، Xipeng Shen: کمک های مالی فدرال ، استارتاپ های فناوری عمیق دارای یک منبع سرمایه هستند که می تواند اعتبار قابل توجهی را نیز به همراه داشته باشد.

او می نویسد: “انتخاب از بین هزاران متقاضی آمریکایی نشان می دهد که نوآوری شما دارای شایستگی فنی و تجاری قوی و پتانسیل تاثیر گسترده اقتصادی ایالات متحده است.”

در یک پست مفصل ، Shen روند انجام آنها را برای پذیرش در برنامه نوآوری مشاغل کوچک/انتقال فناوری مشاغل کوچک (SBIR/STTR) دنبال می کند ، و خاطرنشان می کند که شرکت او از بودجه تاکتیکی استفاده می کند “برای تبدیل فناوری ما به حداقل محصول قابل اجرا . »

بازار باز بیش از حد فعال بانکداری آمریکای لاتین: نحوه API شدن منطقه چگونه است

آمریکای لاتین

اعتبار تصویر: برایس دوربین

آمریکای لاتین خیلی سریع به کانون استارتاپ های فین تک تبدیل می شود و VC ها ، چه خوب و چه ناآگاه ، برای سرمایه گذاری می شتابند.

عوامل متعددی باعث این رشد می شوند ، اما به نظر می رسد یکی از محورهای مهم فناوری در مرکز نوآوری قرار دارد: API هایی که بر اساس بانکداری باز ساخته شده اند.

به گفته Ximena Aleman ، بنیانگذار و مدیر ارشد توسعه کسب و کار در Prometeo ، در یک محیط بانکی محدود کننده ، استارتاپ هایی مانند Nubank و Rebaja Tus Cuentas انقلابی در خدمات بانکی و مالی ایجاد کرده اند و تلاش های آنها را می توان با استفاده از API های بانکی باز تقویت کرد. به

او در پست مهمان TechCrunch+ می نویسد: “یک اکوسیستم API باز ، که در آن ارائه دهندگان خدمات شخص ثالث به داده های مصرف کننده از موسسات مالی دسترسی دارند ، به این معنی است که خدمات مالی به منظور کاهش هزینه ها و زمان صرف شده برای معاملات و بهبود تجربه کاربر بهینه سازی می شود.”

بنیانگذار Rad Power Bikes مایک رادنباغ در زمینه تحریک انقلاب دوچرخه الکترونیکی

تصویر مایک رادن بو ، بنیانگذار دوچرخه های راد پاور

اعتبار تصویر: برایس دوربین

دوچرخه های الکترونیکی در طول همه گیری کووید -19 محبوبیت خود را افزایش دادند و هیچ شرکت آمریکایی در این بخش مبلغ بیشتری از سرمایه 150 میلیون دلاری Rad Power Bikes در سال جاری جمع آوری نکرده است.

مایک رادنباگ ، بنیانگذار ، می گوید: “این شرکت مستقیم با مصرف کننده جیبی پر از پول نقد دارد و به دنبال گسترش حضور بین المللی خود و افزایش تهاجمی آن است ، در حالی که تمرکز خود را بر روی چیزی که تا کنون به رشد آن کمک کرده است ، حفظ کرده است:” کاربر پسند بودن.

در یک مصاحبه رایگان با ربکا بلان ، رادنباغ در مورد انقلاب دوچرخه الکترونیکی ، تنوع زنجیره تامین و اینکه آیا رونق فروش دوچرخه های الکترونیکی دوام خواهد آورد ، صحبت کرد.

تغییر محیط نظارتی چین جلوی دیوانگی سرمایه گذاری خطرپذیر را نمی گیرد

اعتبار تصویر: نیگل سوسمن (در پنجره جدیدی باز می شود)

هنگامی که چین هرگونه مقررات جدیدی را به اجرا می گذارد ، کل اکوسیستم استارتاپی آشفته می شود – به هر حال معیشت آنها به آن بستگی دارد.

اما به نظر می رسد هیچ مانعی برای سرمایه گذاری VC در چین وجود ندارد. همانطور که الکس ویلهلم و آنا هایم صبح امروز متوجه شدند ، سه ماهه سوم 2021 تا به حال بهترین زمان برای استارتاپ های چینی بوده است.

آیا فعالیت های نظارتی آینده دولت چین بر سرمایه گذاری استارتاپ ها در آینده تأثیر خواهد گذاشت؟ ما نمی دانیم. اما سرمایه گذاران مانند آنها شرط بندی می کنند ، که قابل توجه است. “