Audit Sight سرمایه جدیدی را برای حذف همه رفت و برگشت بین حسابرسان و شرکت ها به دست می آورد – TechCrunch

حسابرسی صورتهای مالی بخش مهمی از انجام کسب و کار است ، اما اغلب پیچیده است و ممکن است مستلزم جمع آوری اسناد باشد ، در بیشتر مواقع مکاتبات ایمیلی بین حسابرس و شرکت برای پرونده ها و اطلاعات برای تکمیل کار نیاز است.

TC Whittaker ، بنیانگذار و مدیر عامل Audit Sight می گوید که شرکت ها می توانند میلیون ها دلار در سال برای این حسابرسی ها هزینه کنند ، اما تجربه مشتری کم است. او به یاد می آورد که هنگام مأموریت از یک اتاق بدون پنجره ، در حالی که در PwC کار می کرد ، اعداد را در صفحه گسترده مشت می زد.

او به TechCrunch گفت: “واقعاً دردناک بود.” “آنها باید تمام جزئیات را نشان دهند ، و از این رو ، حسابرس برخی از انتخاب ها را انجام می دهد و یک طرف دیوانه وار در رفت و آمد با مشتری وجود دارد که همچنین سعی می کند کار روزانه خود را انجام دهد. حتی در آن زمان ، من فکر می کردم باید راهی بهتر برای این کار وجود داشته باشد. “

او در نهایت یک شرکت را در داخل PwC با بنیانگذار جاناتان وومک در اطراف سیستم های ابری برای کار حسابرسی تأسیس کرد و در نهایت آنها PwC را سال گذشته ترک کردند تا شرکتی دیگر تاسیس کنند ، این بار Audit Sight مستقر در آتلانتا ، که همه رفت و برگشت ها را از بین می برد. استفاده از API ها برای دسترسی به سوابق مشتری و همچنین می تواند به جای نمونه 100٪ از تراکنش ها را بررسی کند.

دید ممیزی

داشبورد Audit Sight. اعتبار تصویر: دید ممیزی

برای ادامه توسعه نرم افزار خود ، این شرکت روز جمعه 2.5 میلیون دلار بودجه به رهبری Hyde Park Venture Partners با مشارکت گروه Alumni Ventures Group و سرمایه گذاران فردی ، از جمله جانسون کوک ، مدیر عامل Greenlight اعلام کرد. آرون رانکین ، بنیانگذار Sprout Social ؛ و جان سیبولد و کن برانسون ، بنیانگذاران نرم افزار Guidewire.

ویتاکر خاطرنشان می کند که پیش بینی می شود صنعت خدمات حسابرسی امسال بازار 43 میلیارد دلاری در ایالات متحده باشد ، بنابراین بودجه جدید این شرکت را قادر می سازد تا برای برآوردن این تقاضا ، از استخدام های بیشتری استفاده کند. این شرکت قبلاً اریک کینگری را به عنوان مدیر ارشد فناوری و آتیلا دوموکوس را به عنوان معاون اجرایی مهندسی اضافه کرده است.

این شرکت قصد دارد چندین برنامه SaaS ایجاد کند و در نظر دارد تا دو واحد اولیه خود را برای درآمد و حسابهای دریافتنی تا پایان سال عرضه کند. Audit Sight مشتریانی دارد که در حال حاضر نرم افزار را هدایت می کنند.

ویتاکر افزود: “گام های بعدی ما این است که این مورد را به دست مشتریان پرداخت کننده برسانیم.” ممیزی چیز خوبی است و اعتماد زیادی را نسبت به عملکرد شرکت ها ایجاد می کند. همچنین نحوه تعیین اینکه آیا بانک ها می خواهند وام بدهند تعیین می شود. ما در ارائه شفافیت در این جهان در خط مقدم هستیم. “

به عنوان بخشی از سرمایه گذاری ، ایرا ویس ، شریک Hyde Park Venture Partners ، به هیئت Audit Sight پیوست. وایس تیم شرکت را در حالی که هنوز در PwC بودند می شناخت و همچنین هنگامی که او به طور مختصر خود حسابرس بود ، این نقطه درد را از نزدیک می دانست.

شرکت او در شرکت هایی سرمایه گذاری می کند که به دنبال بازارهای بزرگ هستند تا مشکلاتی را حل کنند که قبلاً حل نشده بود. در این مورد ، سیستم های حسابداری هنوز به طور عمده به ابر منتقل نشده اند.

یکی از مواردی که ویس را به این سرمایه گذاری جلب کرد سوابق ویتاکر و وومک و تخصص قبلی در کار با حسابداری و نرم افزار بود.

وی افزود: “من دنیایی را می بینم که در آن می توانید ممیزی ها را سریع و بدون درد انجام دهید.” “شما می توانید با موسسه حسابرسی خود تماس بگیرید و در کمتر از یک هفته ، شرکت می تواند ظاهر حسابرسی را انجام دهد. حتی در 30 یا 40 سال آینده ممکن است لحظه ای باشد. “