AgBiome 166 میلیون دلار برای فناوری حفاظت از محصول ایمن تر به دست می آورد – TechCrunch

AgBiome که محصولات خود را از جوامع میکروبی توسعه می دهد ، سری D 116 میلیون دلاری را به ارمغان آورد ، زیرا این شرکت آماده می شود تا خط لوله خود را با محصولات جدید پر کند.

این شرکت مستقر در Research Triangle Park ، NC ، در سال 2012 توسط گروهی از جمله مدیران اجرایی اسکات اوکنز و اریک وارد ، که بیش از 30 سال است یکدیگر را می شناسند ، تاسیس شد. آنها بستر کشف پیدایش را ایجاد کردند تا میکروب های متنوعی را برای مصارف کشاورزی مانند حفاظت از محصولات ، و سویه ها را برای بهترین روش هایی که برای کنترل حشرات ، بیماری ها و نماتدها کار می کند ، بررسی کنند.

اوکنس می گوید: “جهان میکروبی بسیار زیاد است.” اما تخمین زده می شود که یک تریلیون میکروب وجود داشته باشد ، اما تنها 1 have آن کشف شده است. میکروب های کشف شده توسط انسان برای مواردی مانند دارو ، غذا و کشاورزی استفاده می شود. AgBiome پایگاه داده خود را در Genesis ایجاد کرد تا بیش از 100000 میکروب را در خود جای دهد و هر ژنوم در هر میکروب به صدها سویه طبقه بندی شد.

این شرکت به طور تصادفی سویه ها را انتخاب می کند و به دنبال بهترین خانواده سویه ها با فعالیت خاصی مانند جلوگیری از قارچ روی توت فرنگی است و محصول را ایجاد می کند.

مدیران عامل AgBiome اسکات اوکنس و اریک وارد. مناعتبار mage: AgBiome

اولین محصول قارچ کش آن ، Howler ، سال گذشته عرضه شد و روی بیش از 300 ترکیب بیماری-محصول کار می کند. اوکنز به TechCrunch گفت که این شرکت در سال 2020 10 برابر رشد فروش داشته است. به عنوان بخشی از برنامه آفات یکپارچه کشاورزان ، آنها اغلب 12 بار در سال به منظور تولید میوه و سبزیجات از قارچ کش استفاده می کنند.

با توجه به فرمول ایمن تر ، می توان از هاولر به عنوان آخرین اسپری در برنامه استفاده کرد ، و متمایز کننده آن دوره بازگشت مجدد کوتاه تری است-کشاورزان می توانند صبح ها اسپری کنند و بعد از ظهر بتوانند به مزرعه برگردند. همچنین زمان برداشت قبل از برداشتن چهار ساعت پس از استفاده کوتاهتر است. Uknes توضیح داد که دیگر قارچ کش های موجود در بازار امروز به هفت روز قبل از ورود مجدد و قبل از برداشت نیاز دارند.

هدف AgBiome افزودن محصول قارچ کش دوم ، Theia ، در اوایل سال 2022 است ، در حالی که سومی ، Esendo برای ثبت آژانس حفاظت از محیط زیست ارسال شد. Uknes پیش بینی می کند که تا سال 2025 11 محصول ، همچنین به حشره کش ها و علف کش ها گسترش یابد.

دور اضافی اشتراک D دور توسط Blue Horizon و Novalis LifeSciences رهبری شد و شامل چندین سرمایه گذار جدید و موجود بود. آخرین سرمایه گذاری تا کنون بیش از 200 میلیون دلار به AgBiome کمک می کند. آخرین دور بودجه شرکت 65 میلیون دلار سری C بود که در سال 2018 جمع آوری شد.

در حالی که رقبای زیست شناسی مصنوعی اغلب شرکت های خود را به شخصی می فروشند که می تواند محصولات خود را تولید کند ، اوکنز گفت AgBiome تصمیم گرفت که خود محصولات را تولید و تجاری کند ، چیزی که او به تیم خود می بالد که قادر به انجام آن است.

وی افزود: “ما می خواهیم با مسئولیت پذیری به جهان غذا بدهیم و این محصولات این توانایی را دارند که جایگزین مواد شیمیایی مصنوعی شوند و راهی را برای تولیدکنندگان برای محافظت از محصولات خود فراهم کنند ، به ویژه اینکه مصرف کنندگان ابزارهای طبیعی و پایدار می خواهند.”

این شرکت به بیش از 100 کارمند رسیده است و از بودجه جدید برای تسریع تولید دو محصول جدید خود استفاده می کند ، ظرفیت تولید خود را در آمریکای شمالی افزایش داده و ردپای خود را در سطح بین المللی گسترش می دهد. Uknes پیش بینی می کند که تعداد کارکنان خود را در پنج سال آینده به 300 نفر افزایش دهد.

AgBiome پیش بینی می کند که برخی از شرکتهای کوچکتر که محصول خود را تولید می کنند ، علاوه بر توسعه ارگانیک ، خط لوله خود را نیز گسترش دهد. در نتیجه ، اوکنز گفت که او در مورد نوع شرکای سرمایه گذاری که در جهت رسیدن به این هدف بهترین کار را می کند ، توجه ویژه ای داشته است.

Przemek Obloj ، شریک مدیریتی Blue Horizon ، توسط سرمایه گذاران موجود به این شرکت معرفی شد. او گفت که شرکت او دارای صندوق تاثیرگذاری است که بر آینده غذا متمرکز است و در سال 2016 سرمایه گذاری روی پروتئین های جایگزین را آغاز کرد و سپس به سیستم های تحویل در فناوری کشاورزی گسترش داد.

Obloj گفت AgBiome در یک بازار 60 میلیارد دلاری فعالیت می کند که مشکلات آن شامل محصولاتی است که مواد شیمیایی سمی را در خاک قرار می دهد و به سیستم های آبی ختم می شود. وی افزود: اگرچه راه حل این است که این کار را انجام ندهید ، اما انجام ندادن این بدان معناست که تولید نیز رشد چندانی نخواهد داشت.

تغییر تکنولوژی در کشاورزی ، Uknes و Ward را قادر می سازد تا کاری را انجام دهند که 10 سال پیش امکان پذیر نبود زیرا قدرت محاسبات یا ذخیره کافی برای کشف و توالی میکروب ها وجود نداشت.

اوبلوج گفت: “ما نمی خواهیم زمین را آلوده کنیم ، اما باید راهی برای تغذیه 9 میلیارد نفر تا سال 2050 پیدا کنیم.” “با AgBiome ، یک راه جایگزین برای محافظت از محصولات نسبت به آلودگی زمین یا خطرات سلامتی وجود دارد.”