6 استراتژی برای به حداکثر رساندن بودجه بازاریابی

قلک با ماشین حساب

در شرایط نامطمئن اقتصادی امروز، مهم است که در مورد اینکه دلارهای بازاریابی خود را در کجا خرج می کنید تا بالاترین بازده را داشته باشید و کسب و کار خود را برای یک بازگشت قوی قرار دهید، استراتژیک باشید.

این راهنما از Conductor توضیح می دهد که چرا SEO بهترین استراتژی بازاریابی در دوران رکود است، چگونه می توان بازی طولانی با SEO را انجام داد و چگونه SEO به تمام تلاش های بازاریابی کمک می کند. علاوه بر این، شما یاد خواهید گرفت که چگونه مشتریان خود را در جایی که در حال حاضر هستند ملاقات کنید و فرصت های جدید را از طریق داده های جستجوی خود شناسایی کنید.

با استراتژیک بودن در مورد بودجه بازاریابی خود و تمرکز بر کانال های با بالاترین عملکرد خود، می توانید هم در دوران رونق و هم در رکود پیشرفت کنید.

برای دانلود به فروشگاه دیجیتال مارکتینگ مراجعه کنید بازاریابی در دوران رکود: 6 استراتژی برای به حداکثر رساندن بودجه بازاریابی برای توصیه های عملی و مثال های دنیای واقعی که به شما کمک می کند از بودجه بازاریابی خود بیشترین بهره را ببرید.


جدید در زمین موتورهای جستجو

درباره نویسنده

انبار دیجیتال مارکتینگ

انبار دیجیتال مارکتینگ مرکز منبعی برای استراتژی ها و تاکتیک های بازاریابی دیجیتال است. دیجیتال مارکتینگ دیپو که توسط رسانه درب سوم ایجاد شده است دارای یک کتابخانه قوی از مقالات سفید میزبانی شده، کتاب های الکترونیکی، تحقیقات اصلی و وبینارها در زمینه طیف گسترده ای از موضوعات بازاریابی دیجیتال – از تبلیغات، تجزیه و تحلیل، مدیریت داده ها و محتوا، تا بازاریابی ایمیلی، سئو و مدیریت کمپین PPC و موارد دیگر. از ما در http://digitalmarketingdepot.com دیدن کنید.