4 راه برای تبدیل DEI به یک جزء کلیدی خدمات و فرهنگ مشتری – TechCrunch

واقعا مشتری موثری ریشه در همدلی دارد ، زیرا این افراد هستند که به افراد دیگر می رسند و مشتریان در تعامل با مارک ها به دنبال چنین اصالت هستند.

نماینده خدمات مشتری نحوه درک و تعامل مشتری با شرکت را در آینده تعیین می کند. هرچه تنوع افراد شما بیشتر باشد ، می توانند بیشتر با مشتریان مختلف ارتباط برقرار کنند.

شرکتهایی که نه تنها تنوع مردمی – بلکه قهرمان – را پذیرفته اند ، ابتکار عمل در زمینه حقوق صاحبان سهام و مشارکت را به طور معمول موقعیت خوبی برای ارائه تجربیات برجسته مشتریان و کارکنان در هر سطح و نقطه تماس دارند. به منظور انجام این کار ، ابتدا کسب و کارها باید بر ایجاد و حفظ فرهنگ شاد ، ایمن و سالم شرکت که از پرورش نیروی کار متنوع ، عادلانه و فراگیر نشأت می گیرد ، تمرکز کنند.

شرکتهایی که بهترین تجربیات مشتری را ارائه می دهند ، از طریق همدلی و نیروی انسانی استفاده می کنند.

هنگام کار برای تنظیم دقیق فرهنگ شرکت ، از پایین به بالا شروع کنید. ابتدا فرهنگ شرکت را تعیین نکنید و سپس برنامه ها یا ابتکاراتی را پیرامون آن ایجاد کنید. در عوض ، با کارکنان از پیشینه های مختلف با دیدگاه ها و اولویت های مختلف ارتباط برقرار کنید تا بدانید که آنها چه فکر می کنند و چه تفاوت هایی می خواهند در محل کار و اجتماعات خود ایجاد کنند.

از آنجا ، پشتیبانی ، انجمن ها و فرصت هایی را برای آنها ایجاد کنید تا راه حل هایی را ارائه دهند. اما به یاد داشته باشید ، رهبران برنامه باید مراقب باشند که توده ها را آموزش ندهند و سعی نکنند آنها را آموزش دهند ، زیرا موضوعات اجتماعی توسط جامعه محلی شده است.

در زیر چهار راه اصلی برای کمک به تنوع ، برابری و مشارکت به عنوان عناصر اصلی فرهنگ شرکت شما مطرح شده است:

با یک فرآیند سوار شدن فراگیر شروع کنید

صرف نظر از نژاد ، جنسیت ، گرایش جنسی ، سن ، ظاهر یا توانایی ، تیم های خدمات مشتری باید آموزش و ابزار لازم برای موفقیت خود را ارائه دهند. تجربه سوار شدن هر نماینده نباید شبیه به هم باشد. بر این اساس ، شما باید برنامه هایی را طراحی کنید که سبک های یادگیری فردی ، امکانات فیزیکی و ملاحظات فرهنگی را در نظر بگیرند.

هر تجربه آموزشی را حرکت دهید تا آنها انعطاف پذیر و زیرک باشند تا مجموعه استعدادها را گسترش دهند و همچنین عوامل استرس زای مرتبط با سوار شدن را به حداقل برسانند. به عنوان مثال ، تاکتیک های یادگیری خرد را به کار گیرید که در آن کارمندان هزاره و Gen Z می توانند به جای استفاده از کتابچه های راهنمای سنتی یا قالب های سخنرانی ، در کلیپ های ویدئویی کوتاه و بصری یاد بگیرند. یا برای کارمندانی که دارای مشکل بینایی هستند و برای افرادی که مشکل شنوایی دارند ، هدفون هایی برای کاهش سر و صدا ارائه می دهند.

همچنین نیت های روشنی برای استقبال و جذب بازخورد کارکنان در طول دوره تصدی آنها داشته باشید. این می تواند شامل بررسی های منظم برنامه ریزی شده با هر نماینده خدمات مشتری در هر مرحله-روزهای 1 ، 30 ، 60 ، 90 ، و غیره-به همراه “سنجش ​​اعتماد” برای سنجش احساس آنها در مورد پیشرفت خود باشد.