3 طعم BaaS ، اصلاحات بازاریابی رشد ، IPO NerdWallet – TechCrunch

بسیاری از افرادی که در جریان طلاق وارد کالیفرنیا شده اند مدتهاست فراموش شده اند.

اما لوی اشتراوس را به خاطر داریم: قبل از اینکه او و جیکوب دیویس آن شلوار جین را ثبت کنند ، بیل و لوازم دیگر را به ثروتمندان می فروخت.

استارت آپ های بانکداری امروزه به عنوان یک سرویس مشابه قرار دارند-به جای جستجوی گنج در بازار شلوغ خدمات مالی مصرف کنندگان ، شرکت های BaaS به شرکت های fintech دسترسی به API ها ، ابزارهای انطباق و سایر نرم افزارهای مورد نیاز برای جابجایی پول را ارائه می دهند.

در هفته های اخیر ، رایان لولر در حال نقشه برداری از چشم انداز شرکت های BaaS است. وی در آخرین گزارش خود سه استراتژی مختلف را مورد مطالعه قرار داد:

  • بانکداری کلید به عنوان یک سرویس
  • بازی همسریابی بین بانک ها و فین تک ها
  • خرید بانک برای ورود به BaaS

وی گفت: “اگر به دنبال راه اندازی یک برنامه جدید fintech هستید یا می خواهید بانکداری ، کارت های نقدی یا سایر خدمات مالی را به تجارت فعلی خود اضافه کنید ، دانستن نحوه قرارگیری هر یک از این رقبا برای همکاری با مشتریان و شرکای بانکی بسیار مهم است.” می نویسد.


مقالات Full TechCrunch+ فقط برای اعضا در دسترس است
از کد تخفیف استفاده کنید TCPLUSROUNDUP برای صرفه جویی 20 off در اشتراک یک یا دو ساله


سه شنبه ، 19 اکتبر ، ساعت 3 بعد از ظهر PT/6 بعد از ظهر ET ، من میزبان یک چت توییتر اسپیس هستم تا درباره برنامه مشارکت کننده مهمان TechCrunch صحبت کنم.

اگر علاقه مند به ارسال یک پست به TechCrunch یا TechCrunch+هستید ، لطفاً دستورالعمل های ما را بخوانید و به گفتگو بپیوندید. سوالات خود را بیاورید!

برای یادآوری ، لطفاً techcrunch را در توییتر دنبال کنیدبه

خیلی ممنون که خواندید!

والتر تامپسون
ویرایشگر ارشد ، TechCrunch+
yourprotagonist

چگونه از طوفان فکری خوابگاه دانشگاه به پیشرفته ترین فناوری تبدیل شدم

اتاق خوابگاه دانشجویی با تخت ، میز و صندلی

اعتبار تصویر: کاترین مک کوئین (در پنجره جدیدی باز می شود) / گتی ایماژ

در اوایل سال جاری ، شبکه اشتراک گذاری یادداشت StuDocu مبلغ 50 میلیون دلار برای سری B جمع آوری کرد ، اما مارنیکس بروئر ، مدیرعامل شرکت می گوید که او در ابتدا قصد نداشت به طور مشترک یک استارتاپ edtech تاسیس کند.

او در یک پست مهمان TechCrunch+ می نویسد: “این بیشتر پروژه ای برای ایجاد ابزاری بود که بتوانیم در هنگام تحصیل در مدرسه از آن استفاده کنیم” که توضیح می دهد چگونه این شرکت از ذخیره یادداشت ها بر روی درایو انگشت شست USB به بیش از 15 میلیون کاربر رسید. به

فروش در سازمان: چگونه Slack و سایر استارتاپ ها اشتباه می کنند

تصویر مفهومی از پرنده ای که گراف را می کشد و شبیه کرم است که مبارزه را نشان می دهد.

اعتبار تصویر: استودیو Fanatic/Gary Waters/کتابخانه عکس علوم (در پنجره جدیدی باز می شود) / گتی ایماژ

مقابله با شرکت های بزرگ تجاری ممکن است برای یک استارتاپ دلهره آور باشد ، اما مدیرعامل و بنیانگذار Scribe ، جنیفر اسمیت ، می گوید که شما هرگز برای شروع کوچک نیستید.

او می نویسد که به ضرر آنها ، بسیاری از شرکت های اولیه خیلی منتظرند تا استراتژی های رقابت با رهبران صنعت را مشخص کنند. یک مثال: 12 سال پس از تأسیس ، Slack با 27.2 میلیارد دلار به Salesforce رفت.

“س questionال این است که اگر اسلک فروش شرکت را زودتر در نظر می گرفت ، آیا می توانست به عنوان یک شرکت دولتی مستقل زنده بماند؟”

ثبت IPO NerdWallet کسب و کار با محتوای با حاشیه بالا را نشان می دهد و هزینه های بازاریابی را تسریع می کند

اعتبار تصویر: نیگل سوسمن (در پنجره جدیدی باز می شود)

یک ناظر معمولی ممکن است تصور کند که NerdWallet یک شرکت فن آوری با بازی بازاریابی قوی است ، اما پس از بررسی S-1 شرکت ، الکس ویلهلم به این نتیجه رسید که “اساساً یک بازی محتوا با سلاح است”.

وی در تحلیل خود برای The Exchange ، به بررسی وضعیت خوب NerdWallet در دوران همه گیری ، سودآوری ، درآمد روزافزون آن ، “و اینکه چگونه این شرکت می تواند قابل اعتماد باقی بماند ، بپردازد ، س questionالی که از دریچه استقلال سرمقاله به آن پاسخ خواهیم داد.”

بنیانگذاران Fintech می توانند در مورد صرفه جویی از این رهبران صنعت درس بگیرند

پرواز کاغذی آمریکا از دست انسان

اعتبار تصویر: جفری کولیج (در پنجره جدیدی باز می شود) / گتی ایماژ

دیو مولن ، سرمایه گذار متمرکز بر فن آوری فناوری SVB Capital ، نگاهی می اندازد که چگونه شرکت های پیشرو در زمینه فناوری مالی کوه های نقدی خود را اختصاص می دهند.

او می نویسد: “در حال حاضر تعداد زیادی از استارتاپ های fintech در حال نزدیک شدن به ارزش بیش از 10 میلیارد دلار هستند … بنابراین ما می توانیم با در نظر گرفتن چگونگی هزینه های خود برای دستیابی به موقعیت خود در اکوسیستم ، بینشی از استراتژی های تخصیص سرمایه آنها بدست آوریم.”

در ستون مهمان ، او داده های Coinbase ، Robinhood ، Affirm ، Chime ، Marqeta و دیگران را باز می کند و پیشنهاداتی را به بنیانگذاران در حوزه فن آوری ارائه می دهد.

دلارها ممکن است رشد را خریداری کنند ، اما نمی توانند تجارت خوبی را تضمین کنند. “

سهام خصوصی آماده است تا تجمیع MSP را به سطح بعدی برساند

ترکیبی از نوشیدنی نی در دو فنجان

اعتبار تصویر: ریچارد دروری (در پنجره جدیدی باز می شود) / گتی ایماژ

خبر خوب: مشاغل مختلف از هر نظر سریعتر از گذشته عملیات خود را دیجیتالی کرده و مزایای عظیمی را برای شرکتهایی که اکنون کار را شروع می کنند ایجاد می کنند.

خبر بد: بسیاری از کارگران فنی در حال حاضر به دنبال شغل جدید هستند و شرکت ها باید برای یافتن افراد مناسب که بتوانند محیط های قوی و ایمن فناوری اطلاعات را ایجاد کنند رقابت کنند.

ارائه دهندگان خدمات مدیریت شده (MSPs) این شکاف را پر می کنند و شرکت های خصوصی دارای توجه هستند.

مایک مک گیل و کوین جولی از Cowen and Company ، LLC می نویسند: “MSP ها همه عناصری را دارند که سهام خصوصی آنها را دوست دارد.”

“یک روند تقاضای قوی ، ریسک کم منسوخ شدن ، یک سرویس” چسبنده “که مشتریان طولانی مدت را جذب می کند و درآمدهای مکرر زیاد ، حاشیه جریان نقدی قوی و یک تجارت نسبتا” سبک دارایی “.

5 اشتباه رایج در زمینه بازاریابی که استارتاپ ها مرتکب می شوند

دارت قرمز و آبی در دیوار در اطراف تخته دارت قرمز ، سفید و آبی

اعتبار تصویر: جفری کولیج (در پنجره جدیدی باز می شود) / گتی ایماژ

ما مقالات زیادی را که اشتباهات را فرا می خوانند یا فرآیندهای ناکارآمد را توصیف می کنند ، اجرا نمی کنیم. بسیاری از ما به خوبی در مورد آنچه در هر لحظه اتفاق می افتد کنترل خوبی داریم ، بنابراین بر راه حل ها تمرکز می کنیم.

با در نظر گرفتن این موضوع ، جاناتان مارتینز ، بازاریاب رشد ، یک پست مهمان با راهکارهایی برای مقابله با این مسائل بومی به اشتراک گذاشت:

  • سرعت تست پایین
  • اتکا به اندازه گیری های نادرست
  • تمرکز فقط بر روی ترافیک بالای قیف
  • عدم افزايش
  • یکپارچگی ناکافی رشد محصول

سرمایه گذاری خطرپذیر برای پاکسازی عرشه های خود به رکورد شکنی IPO نیاز دارد

اعتبار تصویر: نیگل سوسمن (در پنجره جدیدی باز می شود)

جریان سرمایه گذاری جهانی بسیار آزاد است ، زیرا گله های تک شاخ در مناطق بیشتری نسبت به گذشته وجود دارد.

الکس ویلهلم در روزنامه صبح امروز The Exchange می نویسد: “این به نوبه خود مقیاس ارزش بازار خصوصی خصوصی را افزایش می دهد که در نهایت باید از آن خارج شود.”

با محدود کردن خرید غول های فناوری ایالات متحده به عنوان راهی برای دفاع در برابر نگرانی های ضد انحصاری ، انتظار ضمنی وجود دارد که بازار IPO در نهایت مجبور شود جایی برای رکود اولین نسخه های اسب شاخدار ایجاد کند. “