3 راه برای تبدیل شدن به یک مدیر بهتر در عصر کار از خانه-TechCrunch

کارمند متوسط ترجیح می دهد تقریباً نیمی از زمان پس از پایان همه گیری در خانه کار کند. کارکنان همچنین تقاضای برنامه های منعطف و کار از راه دور را دارند و در نتیجه ، مدیران در حال برنامه ریزی برای کاهش 30 درصدی فضای اداری هستند. داده های مربوط به تغییر جهانی به کار از راه دور در حال انباشته شدن است و چشم انداز حرفه ای ما پس از همه گیری در حال شکل گیری است.

آیا آماده رهبری نیروی کار دیجیتال هستید؟

تغییر لرزه ای در نحوه کار ما نیاز به ارزیابی مجدد نحوه مدیریت ما دارد ، حتی برای – یا بخصوص رهبران با تجربه چگونه می توانید یک نیروی کار با تحصیلات بالا و غیر متمرکز را درگیر کرده و آنها را در یک ماموریت منحصر به فرد جمع کنید؟ چگونه می توانید در شرایط تغییر محیط کار ، مدیر افراد بهتری شوید؟

من به عنوان یک مدیر CMO با تجربه که نیروی کار جهانی را مدیریت کرده است ، سرانجام به عنوان مدیر تنها از راه دور پیشرفت کردم ، در حالی که در یک بیماری همه گیر جهانی حرکت می کردم و از رشد بی سابقه شرکتم سوار بودم. سس مخفی مدیریت نیروی کار از راه دور امروز چیست؟ با ایجاد شفافیت معتبر در محل کار ، استفاده از اعداد به عنوان یک زبان جهانی و ارائه معنی در پشت کار تیم خود ، تیم خود را تقویت کنید.

بزرگترین راز پشت شیوه های مدیریت من؟ ممکن است با استرس کمتر موفقیت بیشتری به دست آورید. این سه روش را در نظر بگیرید که من تیم خود را تقویت کرده ام و به نوبه خود ، یک مدیر زیرک تر شده ام.

تیم خود را بر روی کارهای معنی دار متمرکز کنید

مطالعه ای که در هاروارد بیزینس ریویو انجام شد ، نشان داد که کارکنان دانشمند وقتی بیشتر می فهمند که سازمانها در تلاش برای دستیابی به چه چیزی هستند و چگونه کار آنها باعث افزایش کل محل کار آنها می شود. به عبارت دیگر ، معنی نیروی کار دیجیتال شما را برمی انگیزد.

در ظاهر ، رساندن مأموریت کلی سازمان ، دلیل وجود آن ، به اندازه کافی ساده به نظر می رسد. اما من شما را به چالش می کشم که از هریک از اعضای تیم خود بخواهید تا ماموریت سازمان شما را مشخص کند. اگر 10 کارمند دارید ، شرط می بندم که نه یا 10 پاسخ متفاوت دریافت کنید.

به جای این که انتظار داشته باشید کارکنان رسالت و چشم انداز سازمان شما را در عرشه های پاورپوینت یا صفحه “درباره ما” وب سایت پیدا کنند ، از روش های اثبات شده و نتایج کلیدی (OKRs) استفاده کنید.

قطعه بعدی پازل به شما کمک می کند دید خود را در اطراف بالا ببرید چرا کارکنان شما هر روز کاری را که انجام می دهند انجام می دهند و فرهنگ انگیزه را از طریق معنا ایجاد می کند. برای ایجاد OKR های فردی که اهداف و معیارهای رسیدن به موفقیت را مشخص می کند ، با کارکنان خود همکاری کنید. این OKR ها باید به طور دقیق توضیح دهند که چگونه هر کارمند در موفقیت سازمان مشارکت می کند و انگیزه ای برای پشت سر گذاشتن آنها است همه چيز یک کارمند انجام می دهد

من به نیروی کارم می گویم که هر روز صبح OKR های خود را بررسی کنند تا به آنها کمک کند تا بر موارد مهم تمرکز کنند. مانند مراقبه روزانه برای کسب و کار شما است. بنابراین وقتی مدیر بازاریابی ام به تازگی نقل مکان کرد و بچه دار شد ، نگران نبودم. از آنجا که ما برای تنظیم OKR های متفکرانه با هم کار کرده بودیم ، اهداف و نتایج اعضای تیم من به خوبی مشخص شده بود. او می دانست زمان محدود خود را بر کجا متمرکز کند. هیچ گونه حواس پرتی از کاکوفونی درخواست ها وجود ندارد. هیچ نگرانی در مورد شکست تیمش وجود ندارد. فقط خیالتان راحت باشد که او روی کارهای درست تمرکز کرده است.