پلت فرم مدیریت دارایی های رمزنگاری شده Cobo کیف های 40 میلیون دلاری سری B – TechCrunch

Cobo ، یک پلت فرم مدیریت دارایی رمزنگاری مستقر در سنگاپور ، یک سری 40 میلیون دلاری از سری B را برای سرعت بخشیدن به توسعه منابع مالی غیرمتمرکز به عنوان خدمات (DFaaS) جمع آوری کرد.

این دور توسط DST Global ، A&T Capital و IMO Ventures رهبری شد.

این شرکت از درآمدهای خود برای توسعه زیرساخت DeFi به عنوان سرویس (DFaaS) و خدمات نگهداری فعلی خود مانند کیف پول به عنوان سرویس (WaaS) ، تجارت و سهام به عنوان سرویس (StaaS) استفاده خواهد کرد. این بودجه همچنین برای درخواست مجوزهای نظارتی برای اطمینان از رعایت دقیق مقررات مربوط به مبارزه با پولشویی (AML) و مقابله با الزامات تامین مالی تروریسم (CFT) مورد استفاده قرار می گیرد.

در بحبوحه افزایش علاقه به ارزهای رمزنگاری شده در بین سرمایه گذاران آسیایی ، سرمایه گذاران نهادی و سرمایه گذاران خرده فروشی به دنبال گزینه های متنوع برای جلوگیری از تورم و سایر خطرات هستند.

مدیرعامل شرکت و موسس شرکت Discus Fish ، معروف به: شیکسینگ مائو “در گذشته ، ما شاهد بودیم که برنامه های کاربردی رمزنگاری از بیت کوین به DeFi و در حال حاضر NFT تبدیل شده است … در نهایت ، این جمع آوری کمک های مالی ما را یک گام دیگر به چشم انداز بنیادی Cobo در زمینه توانمندسازی 1 میلیارد کاربر برای دسترسی به رمزنگاری نزدیک می کند.”

Cobo در سال 2017 با مأموریت ایجاد فاصله بین رمزنگاری و کاربران ، اعم از خرده فروشی و نهادی ، برای افزایش دسترسی به بلاک چین برای همه تاسیس شد. بنیانگذاران کوبو عبارتند از مدیر عامل شرکت Discus Fish ، بنیانگذار F2Pool و CTO Changhao Jiang ، مهندس سابق پلت فرم در فیس بوک و گوگل که بنیانگذار کیف پول دیجیتالی رمزنگاری شده چینی Bihang است.

مطالب جدید  فراتر از شبکه: آنچه بنیانگذاران مهاجر در بریتانیا از ساعات اداری VC می خواهند

یاسمین ژانگ ، شریک A&T Capital می گوید: “با پیشرفت فناوری بلاکچین و نوآوری ، شاهد موجی از افزایش تقاضای نهادی هستیم.”

مدیر عامل شرکت می گوید DeFi معمولاً از مدیران حرفه ای از جمله مدیران صندوق یا مدیران سطح C می خواهد که مستقیماً با پروتکل های وام دهی ارزهای رمزنگاری شده مانند Curve ، Compound ، Uniswap و AAVE تعامل داشته باشند. مدیرعامل این شرکت به TechCrunch گفت ، برخلاف سیستم عامل های DeFi موجود ، DeFi Cobo’s Device as a service (DFaaS) به کاربران سرمایه گذار سازمانی اجازه می دهد تا کارکنان ، حتی ربات های رایانه ای را برای انجام عملیات با خطرات مختلف توانمند سازند. وی افزود: عملیات با ریسک پایین می تواند توسط ربات ها خودکار شود ، در حالی که عملیات پرخطر مانند جابجایی مبالغ زیاد هنوز نیاز به تأیید چند امضا توسط مدیران و/یا CXO ها دارد.

زیرساخت DFaaS Cobo به ترتیب از بستر کیف پول رمزنگاری چند عاملی و خدمات نگهداری از دارایی های رمزنگاری شده برای سرمایه گذاران خرده فروشی و نهادی پشتیبانی می کند. Cobo به بیش از 300 مشتری نهادی از جمله Deribit ، F2Pool ، BitMart و Pionex از طریق خدمات نگهبانی خود مانند Cobo Custody و DFaaS با حجم تجمعی 20 میلیارد دلار خدمات رسانی کرده است. مشتریان سرمایه گذار خرده فروشی آن از Cobo Wallet استفاده می کنند.

Cobo ، که در هنگ کنگ و سیاتل نیز دفتر دارد ، 13 میلیون دلار سری A را در اکتبر 2018 جمع آوری کرد تا وارد بازارهای جدید بین المللی شود.

مطالب جدید  راه اندازی پشتیبان منبع باز Supabase به عنوان یک سرویس 30 میلیون دلار جمع آوری می کند-TechCrunch

مدیرعامل شرکت گفت ، Cobo از بیش از 50 زنجیره عمومی ، بیش از 1000 توکن پشتیبانی می کند و در مجموع به 75000 فرد دارای ارزش خالص بالا خدمت می کند.