قیمت زودهنگام را در کارتهای تخفیف گروهی به TC Sessions دریافت کنید: SaaS 2021-TechCrunch

سپتامبر در یک چشم بر هم زدن وارد شد و 27 اکتبر – TC Sessions: SaaS 2021 به طور دقیق – داغ است. اکنون زمان آن است که تیم خود را جمع آوری کرده و نحوه پوشش رویداد یک روزه را تدوین کنید تا ارتباطات بیشتری برقرار کرده و فرصت های بیشتری را کشف کنید.

مرحله 1: از تخفیف گروه پرندگان اولیه استفاده کنید. وقتی برای چهار نفر یا بیشتر کارت خرید می کنید ، هر کدام فقط 45 دلار می پردازید – این مبلغ 30 دلار تخفیف برای هر گذرنامه است. شیرین!

به صورت شلیک کننده یا شیلوشال انجام ندهید. قیمت پرنده اولیه 1 اکتبر ساعت 11:59 بعد از ظهر منقضی می شود (PT)به

پاس شما ممکن است تخفیف داشته باشد ، اما شما تجربه کامل TC Session – همه بلندگوها ، نسخه های نمایشی ، شبکه و جلسات برک آوت را دریافت خواهید کرد. به علاوه ، ویدیو در صورت تقاضا به این معنی است که می توانید هر چیزی را که بعداً از دست داده اید ، زمانی که متناسب با برنامه شما باشد ، جبران کنید.

دستور کار رویداد را بررسی کنید یا در مورد برخی از افراد و شرکت های زیادی که به TC Sessions مراجعه می کنند بیشتر بخوانید: SaaS. توجه داشته باشید: ما هر هفته سخنرانان و ارائه های جدید را به دستور کار رویداد اضافه می کنیم ، و شما می توانید برای به روز رسانی در اینجا ثبت نام کنید.

به عنوان یک تیم ، می توانید زمین بیشتری را پوشش دهید. در حالی که یکی از همکاران خود در یک جلسه شکست شرکت می کند و دیگری یک نسخه نمایشی محصول 1: 1 را تنظیم می کند ، یا CrunchMatch را برای ارتباط با سرمایه گذاران بالقوه تنظیم می کند ، وارد یک بحث اصلی شوید. ممکن است به تنهایی سریعتر پیش بروید ، اما با هم جلوتر بروید.

مطالب جدید  Maxar فروش 6.4 میلیارد دلاری را به سهام خصوصی تکمیل کرد

می توانید شرط بندی کنید که متخصصان برتر صنعت در خانه مجازی هم مزایا و هم چالش های SaaS: The Next Generation را پوشش می دهند. در اینجا فقط دو نمونه ذکر شده است.

SaaS Security ، امروز و فردا: شرکت ها با جریان مداوم تهدیدها ، از دولت های ملی گرفته تا مجرمان سایبری و خودی شرکت ها روبرو هستند. پس از یک سال که میلیاردها نفر از خانه کار می کردند و ابر برتری داشت ، استارتاپ ها و شرکت ها به طور یکسان نمی توانند از ضربان امنیت دور بمانند. ادنا کانوی ، معاون رئیس جمهور ، مدیر ارشد امنیت و ریسک ، Azure ، مایکروسافت و اولیویا رز CISO ، معاون فناوری اطلاعات و امنیت ، Amplitude درباره آنچه استارتاپ های SaaS باید در مورد امنیت در حال حاضر و در آینده بدانند بحث می کنند.

چگونه استارتاپ ها داده ها را به طلای نرم افزاری تبدیل می کنند: دوران داده های بزرگ پشت سر ماست. استارتاپ های پیشرو SaaS امروزه به جای جنگیدن برای کمک به مشتریان در جمع آوری اطلاعات ، با داده ها کار می کنند. جین نایت (AgentSync) ، بار موسی (مونت کارلو) و دن رایت (DataRobot) ، رهبران سه استارتاپ مبتنی بر داده ، در مورد چگونگی استفاده شرکت های SaaS از داده ها برای ایجاد شرکت های جدید ، حمله به مشکلات جدید و البته مقیاسی مانند دیوانه

جلسات TC: SaaS 2021 در 27 اکتبر برگزار می شود. منتظر نباشید-قیمت اولیه تخفیف گروه به پایان می رسد 1 اکتبر ساعت 11:59 بعد از ظهر (PT)به

مطالب جدید  فیس بوک عینک آفتابی هوشمند Ray-Ban Stories خود را معرفی کرد-TechCrunch

آیا شرکت شما به حمایت یا نمایشگاه در TC Sessions: SaaS 2021 علاقه مند است؟ با تیم فروش حامی ما تماس بگیرید پر کردن این فرمبه