زمین‌های 28 میلیون دلاری را افزایش دهید تا به کارفرمایان در مدیریت بهتر مزایا کمک کنید

Elevete، یک پلتفرم مدیریت مزایای مصرف‌کننده، امروز اعلام کرد که 28 میلیون دلار در دور سرمایه‌گذاری به رهبری Anthemis با مشارکت Fin Capital Norwest Venture Partners، Greycroft، Bowery Capital و Firebolt Ventures جمع‌آوری کرده است.

به گفته مدیرعامل برایان کازگری، پول نقد جدید، که مجموع جمع آوری Elevete را به 43 میلیون دلار می رساند، برای توسعه محصول، استخدام و جذب مشتری صرف می شود.

او در یک مصاحبه ایمیلی به TechCrunch گفت: «با کار در شرکت‌های مزایا قدیمی، تیم موسس Elevate همه چیزهایی را دیدند که صنعت فاقد آن بود – فناوری انعطاف‌پذیر و مقیاس‌پذیر که نیازهای نیروی کار در حال تغییر را برآورده می‌کرد. این پلتفرم‌های شرکت قدیمی با استفاده از بهترین شیوه‌ها بیست سال پیش ساخته شدند، اما در طی دو دهه چیزهای زیادی تغییر کرده است. Elevate از ابتدا با استفاده از بهترین فناوری‌های امروزی، مانند هوش مصنوعی، حفظ نیازهای کارکنان و ارائه انتظارات آنها از یک تجربه مدرن، از ابتدا شروع کرد.

کازگری که پیشینه اش در مدیریت ثروت خصوصی است، Elevate را پس از فروش استارت آپ قبلی خود، DoubleNet Pay، به قدرت خرید در سال 2018، بنیان گذاشت. با Elevate، او به دنبال رفع برخی از مشکلات عمده در پردازش مزایای کارکنان بود، مانند دوره طولانی. زمان برگشت برای ادعاها

با استفاده از Elevate، کارمندان می توانند مزایای پیش از مالیات را از داشبورد در وب یا تلفن همراه مشاهده، برنامه ریزی و مدیریت کنند. Elevate بازپرداخت بلادرنگی را برای مزایایی مانند حساب‌های پس‌انداز سلامت و حساب‌های خرج کردن انعطاف‌پذیر و یک کارت بدون تماس که از ارائه‌دهندگان محبوب پرداخت تلفن همراه (مانند Apple Pay) پشتیبانی می‌کند، ارائه می‌کند.

بالا بردن

داشبورد مدیریت مزایای Elevete.

Cosgray می‌گوید، ادعاها «فوراً» از طریق Elevate پردازش می‌شوند، و مدیران گزارش‌ها را به همان سرعت دریافت می‌کنند (اگر بخواهیم میزان فروش را باور کنیم).

پلتفرم‌های مزایای قدیمی هنوز از افراد پشت صحنه برای پردازش ادعاها استفاده می‌کنند. Cosgray گفت که به طور متوسط ​​تا سه روز کاری برای رسیدگی به یک ادعا طول می کشد. پلتفرم Elevate از فناوری هوش مصنوعی بهره می برد، بنابراین ادعاها به سرعت پردازش می شوند.

Elvete فضایی را اشغال می‌کند – پلتفرم‌های مزایای کارکنان – که مملو از فروشندگان است که برخی از آنها مستقیماً با آن رقابت می‌کنند. Fringe و Forma شرکت‌ها را قادر می‌سازند تا امتیازات و مزایای قابل تنظیم را به کارمندان ارائه دهند. Cobee در حال توسعه یک “superapp” مزایای کارکنان است که با کارت پرداخت و ادغام نرم افزار حقوق و دستمزد تکمیل می شود.

Cosgray این بیماری همه گیر را با رشد Elevete اعتبار می دهد و ادعا می کند که کسب و کارها را تشویق می کند تا به دنبال “شریک های مزایا چابک و بومی” باشند تا با تغییر نیازهای محل کار (یعنی تغییر به کار از راه دور و ترکیبی) همگام شوند.

او افزود: «روش انجام کسب‌وکار مدرن مدام در حال تغییر است و این تغییر تنها به ما کمک می‌کند، زیرا پلتفرم ما مقیاس‌پذیر و قابل تنظیم است تا متناسب با نیازهای شرکا باشد و با آنها رشد کند.» “Wدر سرمایه جدید ما، ما نه تنها گزینه هوشمندتر، بلکه گزینه پایداری هستیم که برای کارمندان و کارفرمایان که از پلتفرم ما استفاده می کنند بسیار مهم است.”

Cosgray ادعا می کند که Elevete بیش از نیم دوجین شراکت تشکیل داده است که به یک پایگاه کاربر در محدوده “شش رقمی” خدمات ارائه می دهد. او با جزئیات در مورد درآمد یا نرخ سوخت صحبت نمی کند، مگر اینکه بودجه جدید به Elevete، که حدود 45 کارمند تمام وقت دارد، بیش از سه سال باند پرواز می دهد.

کیت سامپسون، مدیر عامل Anthemis، سرمایه گذار، این را از طریق ایمیل گفت:اگرچه بسیاری تشخیص داده‌اند که تجربه ارائه‌دهنده قدیمی به دلیل بازنگری کامل است، Elevate با قابلیت‌های خود برای مدیریت انواع طرح‌ها بر روی یک پلتفرم و کارت واحد در میان رقبای نسل بعدی به تنهایی ایستاده است. در عصری که کارفرمایان به دنبال افزایش کارایی هستند و در عین حال راه‌حل‌های مزایای مدرن و مرتبط را برای کارمندان ارائه می‌کنند، ما فکر نمی‌کنیم که راه‌حل‌های فعلی مقیاس پیدا کنند.»