ریویان برنامه عضویت را با شارژ مکمل و اتصال LTE – TechCrunch اعلام می کند

در حالی که کامیون های R1T از خط مونتاژ در کارخانه خود در Normal ، Illinois خارج می شوند ، Rivian به آمادگی برای اولین رسمی از اولین EV های خود در اواخر این ماه ادامه می دهد. روز پنجشنبه ، این خودروساز یک برنامه عضویت را معرفی کرد که به صاحبان ریویان اجازه می دهد تا در شارژرهای Adventure Network و Waypoints خود که به زودی ساخته می شوند ، به شارژ تکمیلی دسترسی پیدا کنند.

همچنین متعهد شد که هر کیلومتر رانندگی Rivian Membership را با انرژی حاصل از منابع تجدیدپذیر مانند باد و خورشید مطابقت دهد و همچنین دسترسی نامحدود به اتصال 4G LTE را ارائه دهد.

علاوه بر این ، این سرویس شامل Rivian Off-Road Assistance ، پوشش اضافی است که در صورت گیر افتادن در مسیر یا نیاز به شارژ اضطراری باتری ، این شرکت خودروی بازیابی را برای شما ارسال می کند. این شرکت همچنین قول داده است که در آینده امتیازات دیگری از جمله حالت های جدید رانندگی ، ملاقات های اجتماعی و محتوای داخل کابین را اضافه کند. هر وسیله نقلیه Rivian جدید با 12 ماه دسترسی رایگان به سرویس ارائه می شود. پس از آن ، برای ادامه لذت بردن از مزایای عضویت ، باید هزینه ای بپردازید. این شرکت اعلام نکرده است که چقدر هزینه خدمات دریافت می کند ، بنابراین برای کسب اطلاعات بیشتر با آن تماس گرفته ایم.

یادداشت ویراستار: این داستان در ابتدا در Engadget ظاهر شد.

خبر 30pp
مطالب جدید  قهرمانان مستقر در بریتانیا 200 میلیون دلار برای خرید بیشتر تجار آمازون برای بازی رول آپ خود جمع آوری می کنند-TechCrunch