جسیکا مک کلار ، خلبان و مارک گلدبرگ ، نماینده نحوه تبدیل شدن به تک شاخ در TechCrunch Live – TechCrunch

Pilot ، یک شرکت تک تک شاخه فین تک که به دنبال ایجاد حسابداری در قرن 21 است ، بیش از 160 میلیون دلار از سرمایه گذاران از جمله Stripe ، Sequoia ، Index و موارد دیگر جمع آوری کرده است.

در قسمت بعدی TechCrunch Live ، جسیکا مک کلار ، بنیانگذار و CTO ، با مارک گلدبرگ ، شریک Index Ventures صحبت خواهد کرد تا در مورد چگونگی همکاری شرکت سرمایه گذاری و تیم خلبان برای دورهای تامین مالی سری B و سری C با یکدیگر بحث کنند. اینجا به صورت رایگان ثبت نام کنید!

TechCrunch Live همه چیز در مورد کمک به استارتاپ ها برای ایجاد مشاغل با پشتوانه بهتر است. بنیانگذاران و سرمایه گذارانی که آنها را تأمین مالی می کنند می نشینند تا در مورد نحوه ملاقات ، آنچه آنها را به یکدیگر علاقه مند کرده است و در نهایت نحوه توافق آنها صحبت کنند. ما همچنین در مورد رابطه ای که آنها در همکاری با یکدیگر از طریق مقیاس بندی سهیم هستند بحث می کنیم.

در این قسمت ، ما با مک کلار و گلدبرگ در مورد اینکه چرا Index کاهش یافت و دو دور در شرکت پیش رفت صحبت خواهیم کرد. ما همچنین در مورد معیارهای گلدبرگ در شرکت های SaaS ، ارزیابی او از بنیانگذاران و آنچه برای او در یک سطح آواز می خواند بحث خواهیم کرد.

به علاوه ، این قسمت از TechCrunch Live همچنین شامل TCL Pitch-Off است. افراد حاضر در تماشاخانه می توانند به مرحله مجازی ما بیایند تا راه اندازی خود را در اختیار مهمانان محترم قرار دهند و بازخورد زنده آنها را دریافت کنند.

مطالب جدید  Warner Bros. Discovery سرویس «Max» را با قیمت 9.99 دلار در ماه در 23 می راه اندازی می کند.

حضور TechCrunch Live رایگان است و هر چهارشنبه ساعت 3 بعد از ظهر EDT/ظهر PDT پایین می آید. با این حال ، فقط اعضای TechCrunch+ به نسخه درخواستی قسمت و همچنین کتابخانه کامل محتوای TechCrunch Live دسترسی پیدا می کنند. به عبارت دیگر ، گلوله را گاز بگیرید و در TechCrunch+مشترک شوید.

چهارشنبه 20 اکتبر می بینمتون!