اپل گزارش برنامه های بد و کلاهبرداری ها را آسان تر می کند – TechCrunch

طبق گزارشاتی که مشخص شد درصد قابل توجهی از برنامه های برتر فروشگاه App کلاهبرداری بوده اند ، اپل به کاربران اجازه می دهد چنین رفتاری را گزارش کنند. آستانهبه به عنوان بخشی از iOS 15 ، آخرین به روزرسانی App Store به شما امکان می دهد “برای کلاهبرداری یا تقلب” هم برای خریدهای رایگان درون برنامه ای (IAP) و هم برای برنامه های پولی گزارش دهید ، به شرط اینکه برنامه مورد نظر را نصب کرده باشید.

ویژگی ، توضیح داده شده توسط کوستا الفتریو و ریچارد مازکویچ در توییتر ، حتی از ویژگی قبلی “گزارش مشکل” دورتر می شود. اکنون می توانید یک کلاهبرداری یا کلاهبرداری را علامت دهید و نه مانند “گزارش فعالیت مشکوک” ، “گزارش یک مشکل کیفیت” ، “درخواست بازپرداخت” یا “پیدا کردن محتوای من” مانند گذشته. قبلاً ، قبل از اینکه بتوانید کلاهبرداری یا کلاهبرداری را برجسته کنید ، نیاز به خرید درون برنامه ای داشتید ، اما دیگر اینطور نیست.

ویژگی “گزارش مشکل” به خودی خود برای اولین بار در سالها به لیست برنامه های شخصی بازگشت آستانه با اشاره به. قبل از آن ، در انتهای برگه برنامه ها یا بازی ها قرار داشت و شما را به یک وب سایت جداگانه ارسال می کرد.

اپل هنگام انتشار دستورالعمل های جدید بررسی فروشگاه App در ماه ژوئن ، اساساً تغییرات را پیش بینی کرد. چندین بخش شامل تغییراتی بود که نشان می داد اپل موضع سخت تری نسبت به کلاهبرداری ، کلاهبرداری و سوء استفاده از توسعه دهندگان دارد ، TechCrunch در آن زمان ذکر شده است

مطالب جدید  گوگل اولین نسخه بتای عمومی اندروید 14 را راه اندازی کرد

برنامه های بدی که در فروشگاه یافت می شود شامل VPN هایی است که مشتریان را به خرید نرم افزارهای غیر ضروری ، برنامه های دوستیابی بد ، خوانندگان QR و برنامه هایی که با کلاهبرداری ادعا می کنند از مارک های اصلی هستند ، فریب داده است. واشنگتن پست اوایل امسال فاش شد بر اساس گزارش ، برنامه ها ممکن است از 48 میلیون دلار کاربران را فریب داده باشند پستبرآوردها

یادداشت ویراستار: این مقاله در اصل در Engadget ظاهر شد.