اعتصاب بر سر شرایط کار در تولیدات تلویزیونی و فیلم توسط سرویس های پخش بزرگ – TechCrunch پیش می رود

در صورت موفقیت در اعتصاب اعتصابی اتحادیه ، اختلاف بر سر شرایط کار در دارایی های “رسانه های جدید” مانند Netflix ، Disney+، Apple TV و دیگران ممکن است تولیدات سراسر کشور را تعطیل کند. هزاران کارگر در حال حرکت و خروج از صحنه ادعا می کنند که به دلیل وجود خلأ قراردادی که این شرکت ها را از استانداردهای تعیین شده کار تولید فیلم و تلویزیون معاف می کند ، دستمزد مناسب ، استراحت ، اقدامات ایمنی و سایر نیازها را دریافت نمی کنند.

این درگیری به طور گسترده در مطبوعات سرگرمی پوشش داده شده است ، افراد مشهور و استودیوها حمایت خود را اعلام کرده اند و تعداد بیشماری از کارگران داستان های وحشتناکی را از مشاغل این محصولات به اشتراک گذاشته اند.

این موضوع ، همانطور که اتحادیه بین المللی کارکنان صحنه تئاتر یا IATSE توضیح داد ، یک توافق 2009 است که وقتی شرکت هایی مانند Netflix تازه شروع به تولیدات اصلی کرده بودند و از زیرساخت های کاری که استودیوها تأسیس می کردند برخوردار نبودند. از نظر اقتصادی این شرکتهای “رسانه های جدید” “نامشخص” هستند ، تصمیم گرفته شد که “انعطاف پذیری بیشتری” در مورد موضوعاتی که در آن قوانین اتحادیه ممکن است مانع از شرکت کنندگان جدید و بدون آزمایش شود ، به آنها داده شود.

اما در همان توافق ذکر شد که وقتی این خدمات از نظر اقتصادی مقرون به صرفه تر شد ، پس از آن باید یک توافقنامه جدید با تصدیق آن جایگزین شود. آن زمان ، IATSE می گوید ، فرا رسیده است.

مطالب جدید  برند فناوری سلامت زنان ، Elvie ، سری C را به 97 میلیون دلار رساند - TechCrunch

و چه کسی ممکن است مخالف باشد؟ Netflix در حال حاضر یک صنعت قدرتمند است و میلیاردها دلار توسط دیزنی ، اپل و آمازون برای برخی از مشهورترین تولیدات رسانه ای که تا کنون تلاش شده است هزینه می شود. با این حال ، به دلیل اینکه آنها “رسانه های جدید” هستند ، مزاحم ها هستند و می گویند که جدید است ارباب حلقه ها تعطیلات ناهار ، محدودیت ساعت یا دستمزد مناسب برای نمایش تضمین نمی شود.

اسکرین شاتی از پست های اینستاگرام که شرایط بد تلویزیون و فیلم ها را توصیف می کند.

اعتبار تصویر: IA_stories / اینستاگرام

این بدان معنا نیست که هر تولیدی زیر نظر این شرکت ها جهنم است – بستگی زیادی به تولیدکنندگان دارد – اما فقدان ضمانت ها چیزی را که بسیاری از کارگران به عنوان استثمار سیستماتیک توصیف می کنند ، ایجاد کرده است. این امر بدیهی تلقی می شود که آنها ساعات بیشتری را نسبت به حقوق رسمی خود کار می کنند ، از تعطیلات و آخر هفته ها صرف نظر می کنند ، و غیره ، در حالی که درآمد کمتری نسبت به کار مشابه در تولید تحت عنوان ، مثلاً Universal یا A24 دارند.

جوهر زیادی بر روی تلاش های بزرگ تولید این شرکت ها ریخته شده است و میلیاردها دلار برای رقابت با یکدیگر بر سر مشترکین پردرآمد کاهش یافته است. هر شرکتی ده ها نمایش دارد که همزمان و بر اساس برنامه فوق العاده ای تولید می شوند تا بتوانند تقاضای ظاهرا بی محتوا را برآورده کنند. اگر ما جدید دریافت نکنیم چیزهای عجیب فصل به موقع ، شانس خوبی وجود دارد که چیزی “جدید” شود چیزهای عجیب”و ناهار Netflix یا بهتر است بگویید پاپ کورن بخورید.

مطالب جدید  اروپا به خرید 68.7 میلیارد دلاری مایکروسافت اکتیویژن چراغ سبز نشان می دهد

در مورد فناوری انسانی در مورد هزینه انسانی این تولیدات ، چیزهای کمی نوشته شده است – از این گذشته ، این بیشتر در مورد “سرگرمی” است. اما این شرطی است که شرکت های فناوری می خواهند مزایای “نوآوری” را در حالی که دستان خود را از عواقب شستشو می دهند ، ادعا کنند. تقریباً یک هفته نمی گذرد که ما هیچ پیامد وحشتناک جدیدی را به دلیل ویژگی یا خط مشی در فیس بوک ، گوگل ، آمازون ، Uber ، DoorDash یا تعدادی دیگر از شرکت ها نمی شنویم.

تعجب آور نیست که بشنویم برخی از همین شرکت ها در حال پرورش یک محیط کار استثماری هستند – بسیاری از آنها از قبل به یکی تکیه می کنند!

به هر حال ، مذاکرات بین IATSE و اتحادیه تهیه کنندگان فیلم و تلویزیون متوقف شده است و اتحادیه به طور رسمی از کارگران خود خواسته است که در مورد آغاز اعتصاب رای دهند. در صورت شمارش آرا در چند روز ، بله احتمالاً آخرین فرصت خواهد بود که “رسانه های جدید” قبل از توقف تعداد زیادی از تولیدات ، پیشنهاد رضایت بخشی ارائه دهند.

متیو لوب ، رئیس IATSE امروز در بیانیه مطبوعاتی گفت: “ما در خواست شرایط انسانی بیشتر برای کار در این صنعت متحد هستیم.” “اگر شرکت های بزرگ تشکیل دهنده AMPTP مایل به پرداختن به اولویت های اصلی ما و برخورد با کارگران با کرامت انسانی نباشند ، برای تغییر نظر آنها نیاز به همبستگی ترکیبی همه ما است.”

مطمئناً تقریباً همه افراد درگیر ترجیح می دهند مجبور به اعتصاب نباشند ، اگرچه این یک نمایش چشمگیر از نیروی کار سازمان یافته برای بر هم زدن صنعت آشکارا خصمانه خواهد بود. در اینجا امیدواریم مذاکرات بالاخره به نتیجه برسد و متخصصان تولید که توسط این محصول جدید از اربابان رسانه ای زیر پا گذاشته می شوند ، به استراحت های مورد نیاز خود برسند.

مطالب جدید  مصاحبه ای با بنیانگذار/مدیرعامل ویژن در روز IPO بزرگ تکشاخ - TechCrunch