اسنپ ​​می گوید تغییرات حریم خصوصی iOS بیش از آنچه انتظار می رفت به کسب و کار تبلیغاتی آن ضربه زد – TechCrunch

در تماس با درآمد روز پنجشنبه ، اسنپ گفت که در سه ماهه سوم انتظارات درآمد خود را برآورده نکرده است. Snap گزارش 1.07 میلیارد دلار درآمد در سه ماهه سوم را از دست داد ، و امیدهای وال استریت مبنی بر درآمد 1.1 میلیارد دلاری این شرکت را از دست داد.

این شرکت روزانه 306 میلیون کاربر فعال دارد ، در حالی که 293 میلیون کاربر در سه ماهه دوم گزارش کرده بود. این رشد استراتوسفری نیست ، اما به نظر می رسد برای بستری که چندی پیش به طور کامل از اهمیت خارج شده بود ، بسیار سالم به نظر برسد.

اسنپ ​​چت این درآمد را ناشی از تغییر بزرگ حریم خصوصی اپل در iOS می داند ، که محدودیت های جدیدی را برای برنامه هایی که به دنبال ردیابی رفتار کاربران فراتر از مرزهای خود هستند ، وضع کرد. ایوان اشپیگل ، مدیر عامل اسنپ ، در این تماس خاطرنشان کرد که این شرکت از تاثیر مخرب بر ابزارهای تبلیغاتی بسیار مبهوت شده است. بدون دید وسیعی که بسیاری از تبلیغ کنندگان به آن عادت داشتند ، آنها مجبور بودند با شیوه های جدید و محدودتر برای اندازه گیری رفتار کاربران سازگار شوند. اشپیگل گفت: “این ابزارها اساساً کور شده بودند.”

اشپیگل آسیب به تجارت اسنپ را موقت عنوان کرد و خاطرنشان کرد که سازگاری با شرایط عادی جدید “فقط زمان می برد” و تاثیر بلندمدت تغییرات تبلیغاتی اپل هنوز مشخص نیست. او همچنین نقش روندهای گسترده تر بازار همه گیر را در عملکرد ضعیف اسنپ مشاهده کرد.

مطالب جدید  4 راز عملکرد روابط عمومی برای افزایش دید جستجوی شما

Snap تنها تجارت تبلیغاتی نیست که با تغییرات iOS سازگار شده است و این مزیت بزرگی برای حفظ حریم خصوصی کاربران است. فیس بوک همچنین هشدار داد که انتظار می رود به دلیل سیاست های جدید اپل ، تأثیر قابل توجهی در Q3 ببیند ، که این امر توانایی شرکت در هدف قرار دادن تبلیغات را تضعیف کرده است. با کمال تعجب ، اکثر مردم از ردیابی بین پلتفرمی که مشاغل تبلیغاتی مانند Snap و Facebook در هنگام انتخاب به آنها متکی هستند ، انصراف می دهند.