Zoox آمازون در حال توسعه عملیات خودروهای خودران است و به سیاتل آزمایش می کند – TechCrunch

Zoox ، استارتاپ خودروهای خودران که سال گذشته توسط آمازون خریداری شد ، در حال گسترش به سیاتل است. این شرکت قصد دارد در سال 2022 یک دفتر مهندسی و تاسیسات عملیاتی افتتاح کند که به عنوان پایگاهی برای آزمایش خودروهای خودران عمل می کند ،

Zoox که امروزه بیش از 1300 کارمند دارد ، خودروهای خودران خود را در سانفرانسیسکو ، لاس وگاس و فاستر سیتی ، کالیفرنیا ، نزدیک دفتر مرکزی خود آزمایش می کند. این شرکت آزمایش خودروهای خودران خود را در جاده های عمومی در لاس وگاس در سال 2019 آغاز کرد.

به گفته یکی از بنیانگذاران و CTO جسی لوینسون ، تاسیسات عملیات و دفتر مهندسی عمدتا با کارکنان جدید کار خواهند کرد. تعداد دقیق کارکنان در سیاتل فاش نشد ، اما لوینسون گفت که این بخشی از هدف این شرکت برای ایجاد 450 شغل جدید در سال 2021 است.

در حالی که Zoox در حال راه اندازی عملیات در شهری است که آمازون در آن مستقر است ، لوینسون به TechCrunch گفت که این دو شرکت هنوز جداگانه فعالیت می کنند. به عنوان مثال ، دفتر و مرکز عملیات Zoox در محوطه آمازون قرار نخواهد گرفت. لوینسون گفت ، Zoox از نزدیکی خود به آمازون برای همکاری با این شرکت در همکاری های مختلف در آینده استفاده خواهد کرد و این را “پاداش اضافی” توصیف کرد.

لویسون گفت Zoox سالهاست سیاتل را به عنوان یک محل آزمایش نگاه می کند. این شرکت حتی در اواخر سال 2019 یک خلبان کوچک را در شهر به پایان رساند. لوینسون گفت ، فراوانی باران در این منطقه یکی از اصلی ترین دلایلی است که Zoox سیاتل را انتخاب کرده است.

مطالب جدید  Voxel 3 میلیون دلار جمع‌آوری می‌کند تا دوربین‌های امنیتی انبار را بیشتر در مورد ایمنی آگاه کند - TechCrunch

او گفت: “خوب یا بد ، در سانفرانسیسکو باران چندان نمی بارد و حتی کمتر از لاس وگاس باران می بارد.” باران برای آزمایش ما. “

Zoox برخی از عایق های آب و هوایی پیشرفته را توسعه داده است ، از جمله آنچه لوینسون برای حسگرهای خود “کاهش باران فعال” توصیف کرد. “ما از این موضوع بسیار هیجان زده هستیم و می خواهیم آن را آزمایش کرده و در زیر باران اعتبار دهیم. لوینسون گفت ، سیاتل مکانی عالی برای آن است.

Zoox همچنین به سیاتل علاقه مند است زیرا تونل ها و توپولوژی متفاوت شبکه جاده ای ، سیاست در قبال AV ها و این که سیاتل را شهری ایده آل برای راه اندازی خدمات تجاری روباتیک می داند.

لوینسون گفت: “ما به وضوح اعلام کرده ایم که سانفرانسیسکو و لاس وگاس دو شهر تجاری تجاری هستند که ما روی آنها کار کرده ایم و هنوز هم اینطور است.” “اما تا آنجا که توسعه آینده ادامه می یابد ، سیاتل در لیست مکان های خوب ما برای راه اندازی بسیار بالاتر است.”

Zoox ناوگان خودروهای خود به نام “سطح 3” را در سیاتل آزمایش می کند. اینها SUV های تویوتا هایلندر هستند که مجهز به سیستم خودروهای خودران هستند. معماری حسگر در ناوگان آزمایش L3 آن مطابق با روباتاکی برقی خودکار ، وسیله نقلیه بدون فرمان و مونروف است که می تواند چهار نفر را با سرعت 75 مایل در ساعت جابجا کند. لوینسون گفت ، ایده این است که آزمایش و اعتبارسنجی خودروهای L3 آن مستقیماً به وسیله نقلیه هدفمند “L5” مربوط می شود.

مطالب جدید  پلتفرم همکاری CoLab 17 میلیون دلار در سری A که توسط Insight Partners - TechCrunch هدایت می شود ، جمع آوری می کند