Waze در حال ارائه یک تجربه جدید “Drive with Headspace” است تا رفت و آمدها کمتر استرس زا شود – TechCrunch

Waze امروز اعلام کرد که با برنامه مدیتیشن Headspace همکاری می کند تا تجربه جدیدی از “Drive with Headspace” با هدف کاهش استرس در رفت و آمد ارائه دهد. سازنده برنامه های ناوبری می گوید ادغام جدید به منظور کمک به رانندگان است که چگونه “لذت و معنا بیشتری در جاده پیدا کنند”. تجربه Headspace به کاربران این امکان را می دهد تا از بین پنج حالت ، از جمله آگاه ، روشن ، امیدوار ، شاد و باز انتخاب کنند.

رانندگان همچنین می توانند به لیست پخش سفارشی Spotify با موسیقی و محتوای Headspace ، که از طریق پخش کننده صوتی Waze در دسترس است ، گوش دهند. کاربران همچنین می توانند نماد ماشین داخل برنامه را با “سواری آرام در بالن هوای گرم” عوض کنند. علاوه بر این ، این تجربه راهنمایی های ناوبری سفارشی از مدیر مراقبه Headspace ، ایو لوئیس پریتو را ارائه می دهد.

“ترافیک بدترین است. هرچه مدت زمان بیشتری در آن بمانید ، فشار خون ، خواب ، کمردرد و خطر افسردگی بدتر می شود. ویز در یک پست وبلاگی گفت که هرچه بیشتر مردم به ریتم رفت و آمد به مدرسه یا محل کار باز می گردند ، بسیاری دیگر دوباره در ترافیک گیر می کنند. “برای یافتن راهی برای کمک به مقابله با اثرات منفی ترافیک و تشویق رانندگان برای لذت بردن از رانندگی ، در روز جهانی بهداشت روانی ، ما به دوستان خود در Headspace مراجعه کردیم.”

تجربه Headspace از امروز به مدت محدود به زبانهای انگلیسی ، فرانسوی ، اسپانیایی و پرتغالی در دسترس است. کاربران می توانند با ضربه زدن روی “My Waze” این تجربه را فعال کنند تا بنر جدید “Drive with Headspace” پیدا شود.

مطالب جدید  MNT-Halan fintech مصری 120 میلیون دلار از Apis Partners ، DisrupTech و دیگران دریافت می کند-TechCrunch

Waze طی چند سال گذشته تجربیات رانندگی متعددی را ارائه کرده است تا رفت و آمد کاربران را سرگرم کننده تر کند. به عنوان مثال ، این شرکت اخیراً تجربیات Paw Patrol ، Fraggle Rock و Pride را در تابستان راه اندازی کرده است. همچنین با تعدادی از خدمات اشتراک مانند Audible ، Spotify ، Pandora ، YouTube Music و iHeartRadio ادغام شده است تا هنگام استفاده از برنامه های مورد علاقه خود ، حرکت را آسان تر کنید.