Waze در حال ارائه یک تجربه جدید “Drive with Headspace” است تا رفت و آمدها کمتر استرس زا شود – TechCrunch

Waze امروز اعلام کرد که با برنامه مدیتیشن Headspace همکاری می کند تا تجربه جدیدی از “Drive with Headspace” با هدف کاهش استرس در رفت و آمد ارائه دهد. سازنده برنامه های ناوبری می گوید ادغام جدید به منظور کمک به رانندگان است که چگونه “لذت و معنا بیشتری در جاده پیدا کنند”. تجربه Headspace به کاربران این امکان را می دهد تا از بین پنج حالت ، از جمله آگاه ، روشن ، امیدوار ، شاد و باز انتخاب کنند.

رانندگان همچنین می توانند به لیست پخش سفارشی Spotify با موسیقی و محتوای Headspace ، که از طریق پخش کننده صوتی Waze در دسترس است ، گوش دهند. کاربران همچنین می توانند نماد ماشین داخل برنامه را با “سواری آرام در بالن هوای گرم” عوض کنند. علاوه بر این ، این تجربه راهنمایی های ناوبری سفارشی از مدیر مراقبه Headspace ، ایو لوئیس پریتو را ارائه می دهد.

“ترافیک بدترین است. هرچه مدت زمان بیشتری در آن بمانید ، فشار خون ، خواب ، کمردرد و خطر افسردگی بدتر می شود. ویز در یک پست وبلاگی گفت که هرچه بیشتر مردم به ریتم رفت و آمد به مدرسه یا محل کار باز می گردند ، بسیاری دیگر دوباره در ترافیک گیر می کنند. “برای یافتن راهی برای کمک به مقابله با اثرات منفی ترافیک و تشویق رانندگان برای لذت بردن از رانندگی ، در روز جهانی بهداشت روانی ، ما به دوستان خود در Headspace مراجعه کردیم.”

تجربه Headspace از امروز به مدت محدود به زبانهای انگلیسی ، فرانسوی ، اسپانیایی و پرتغالی در دسترس است. کاربران می توانند با ضربه زدن روی “My Waze” این تجربه را فعال کنند تا بنر جدید “Drive with Headspace” پیدا شود.

Waze طی چند سال گذشته تجربیات رانندگی متعددی را ارائه کرده است تا رفت و آمد کاربران را سرگرم کننده تر کند. به عنوان مثال ، این شرکت اخیراً تجربیات Paw Patrol ، Fraggle Rock و Pride را در تابستان راه اندازی کرده است. همچنین با تعدادی از خدمات اشتراک مانند Audible ، Spotify ، Pandora ، YouTube Music و iHeartRadio ادغام شده است تا هنگام استفاده از برنامه های مورد علاقه خود ، حرکت را آسان تر کنید.