Tinder یک ویژگی جدید “Plus One” را برای کمک به کاربران در پیدا کردن تاریخ عروسی – TechCrunch – منتشر می کند

Tinder روز پنجشنبه اعلام کرد که راه جدیدی را در اختیار کاربران خود قرار می دهد تا بتوانند یک مورد مثبت را برای فصل عروسی پایان سال آینده پیدا کنند. از امروز ، کاربران قادر خواهند بود به گزینه “Plus One” در برنامه بپیوندند تا نشان دهند که یا به دنبال یک تاریخ عروسی هستند یا مایل به آن هستند. این ویژگی جدید در بخش کاوش Tinder ، که ماه گذشته راه اندازی شد و راه هایی برای کشف مطابقت با علایق و موارد دیگر ارائه می دهد ، قابل دسترسی است.

کایل میلر ، نایب رئیس نوآوری محصول در Tinder ، می گوید: “ما می دانیم که بسیاری از اعضای ما به دنبال یک وان وان برای عروسی بعدی خود هستند و ما خوشحالیم که به آنها راهی برای انجام دقیق این کار در Tinder ارائه می دهیم.” در یک پست وبلاگ

Tinder همچنین با WeddingWire ، یک شرکت منبع برنامه ریزی عروسی ، همکاری می کند تا به مهمانان مجرد کمک کند هزینه های فصل عروسی را از طریق هدیه جدید Wedding Grant تامین کنند.

از امروز ، اولین 100 کاربر واجد شرایط Tinder که به Plus One ملحق می شوند ، 460 دلار دریافت می کنند تا هزینه های مربوط به عروسی های آینده مانند سفر ، هدایا و اقامت را تأمین کنند. WeddingWire دریافت که مهمانان به طور متوسط ​​460 دلار برای شرکت در عروسی هزینه می کنند ، به همین دلیل این مبلغ برای هدیه انتخاب شد.

اعتبار تصویر: Tinder

Tinder می گوید کاربران در حال آماده شدن برای فصل عروسی هستند ، زیرا ذکر یک “بعلاوه یک” در بایوس Tinder از ابتدای سال 45 درصد افزایش یافته است. با استفاده از این آخرین ویژگی ، کاربران Tinder قادر خواهند بود به جای این که مجبور شوند از طریق نامزدهای نامعمول علف های هرز را برطرف کنند ، به طور مستقیم برای تاریخ عروسی جستجو کنند.

مطالب جدید  داستان انگلیسی صوتی کودکان

این آخرین راه اندازی در حالی انجام می شود که Tinder ویژگی های جدیدی را برای تعامل با کاربران ارائه می دهد و گزینه های بیشتری را برای پیدا کردن و تعامل با آنها در اختیار آنها قرار می دهد. به عنوان مثال ، بخش جدید کاوش فوق شامل رویدادها ، و همچنین روش های جدیدی برای کشف مطابقت با علایق است. همچنین به کاربران این امکان را می دهد تا قبل از انجام مسابقه به مکالمات سریع با دیگران بپردازند.

Tinder همچنین هفته گذشته با Lyft همکاری کرد تا به کاربران اجازه دهد هزینه سفر خود را پرداخت کنند. این ویژگی نیازی به تبادل آدرس یا مکان توسط کاربران ندارد و در عوض به شما امکان می دهد اعتبار خود را به تاریخ خود ارسال کنید که به آنها امکان رزرو سوار را می دهد.

علاوه بر این ویژگی های اجتماعی ، Tinder همچنین بر انتشار ابزارهای ایمنی برای کاربران خود متمرکز شده است. به عنوان مثال ، این شرکت در ماه اوت اعلام کرد که قصد دارد تأیید هویت داوطلبانه را به صورت جهانی در دسترس قرار دهد. در ماه ژوئن ، Tinder یک ویژگی را منتشر کرد که به کاربران امکان می دهد مخاطبین تلفن خود را بارگذاری کرده و افراد خاصی را که ترجیح می دهند در برنامه نبینند ، مسدود کنند.