Temasek 550 میلیون دلار سری C را به Orca Security هدایت می کند ، که هدف آن توسعه بیشتر بین المللی است – TechCrunch

Orca Security ، یک شرکت امنیتی اسرائیلی که پلتفرمی بدون محافظ برای محافظت از دارایی های مبتنی بر ابر ارائه می دهد ، 550 میلیون دلار از بودجه سری C را که هفت ماه پیش جمع آوری کرده بود ، تأمین کرد.

آوی شوآ ، بنیانگذار و مدیرعامل شرکت TechCrunch گفت ، دور اولیه 210 میلیون دلاری ارزش شرکت را به بیش از 1 میلیارد دلار رساند و آخرین دور ، ارزش گذاری را 50 درصد افزایش می دهد و به 1.8 میلیارد دلار می رساند.

تماسک پیشرو بود و سرمایه گذاران استراتژیک SAIC و Splunk Ventures به او ملحق شدند. دور C اولیه توسط CapitalG رهبری شد و شامل Redpoint Ventures ، GGV ، ICONIQ Capital ، Lone Pine Capital ، Stripes ، Adams Street Partners ، Willoughby Capital و Harmony Partners بود.

این تمدید مطابق دورهای سریع Orca Security است که طی یک سال گذشته جمع آوری شده است. این شرکت در دسامبر گذشته دور 55 میلیون دلاری سری B را جمع آوری کرد که پس از دور 20.5 میلیون دلاری سری A قبل از آن در ماه مه جمع آوری شد.

از آنجا که سری C در اوایل سال جاری ، این شرکت مشغول ساخت یک پلت فرم جدید بود که محیط امنیتی را به جای ماه ها در چند دقیقه به ابر منتقل می کند.

وی افزود: “این مانند MRI برای ابر است.” هنگامی که به محیط ابری متصل می شوید ، می توانید بدون هیچ اصطکاکی ، دید جامعی از خطرات دریافت کنید. “

از آنجا که شرکتها در دو سال گذشته به سمت دیجیتال حرکت کرده اند ، سازمانها مجبور به ارائه ویژگیها و قابلیتهایی در فضای دیجیتال شده اند و نمی توانند منتظر بمانند. این امر منجر به افزایش پذیرش راه حل های ابری و امنیتی شد. شوآ گفت ، برای Orca Security ، این به رشد “پررونق” تبدیل شد. این شرکت بیش از 200 نفر دارد و درآمد آن 800 درصد افزایش یافته است.

پس از بسته شدن سری C ، شوآ از سرمایه گذاران بیشتری که مایل به همکاری با این شرکت بودند ، بهره گرفت و برخی از نامها به عنوان شرکایی که می تواند به سرعت بخشیدن به شرکت کمک کند ، برای او برجسته شد.

وی افزود: “Temasek یک سرمایه گذار شناخته شده در جهان است و با شرکای استراتژیکی مانند Splunk و SAIC می توانیم فراتر برویم.” “ما به دنبال پول نقد نبودیم ، اما می خواستیم خود را برای رشد مورد نظر خود تعیین کنیم.”

او قصد دارد بودجه جدید را در سه زمینه قرار دهد: مهندسی برای ادامه عملکرد بیشتر ، گسترش دامنه جهانی آن و عرضه به بازار.

به منظور حمایت از رشد جهانی و ورود به بازار ، Orca Security همچنین سه شنبه اعلام کرد که مگان مارکس را به عنوان مدیر بازاریابی استخدام کرده است. پیش از این ، مارکس مدیر واحد تجاری کسب و کار Prisma Cloud در شبکه Palo Alto بود.

Orca Security امروز در بیش از 15 کشور جهان فعالیت می کند و اخیراً نسخه های وب سایت خود را به زبانهای آلمانی ، فرانسوی ، چینی و ژاپنی راه اندازی کرده است. این برنامه جای خود را در بریتانیا ، جایی که یک دفتر و مرکز تحقیق و توسعه در لندن ، و همچنین در سراسر مناطق EMEA و APAC افتتاح می کند ، گسترش می دهد. در نظر دارد دفتر جدید لندن را با دوجین کارمند تا پایان سال کار کند.

شوآ می بیند که ابر به سرعت در حال حرکت است و او انتظار دارد امنیت ابر بازار تریلیون دلاری بعدی در پنج سال آینده باشد.

وی افزود: “Orca Security به عنوان پیشرو در بازار شناخته می شود و ما بر فناوری متمرکز شده ایم که هیچ کس دیگری از آن برخوردار نیست.” “ما در جهان شکننده ای زندگی می کنیم و معمولاً جنبه های منفی در فضای مجازی وجود ندارد. اگر شکست خوردید ، فقط در چند دقیقه آینده دوباره تلاش کنید ، که کنترل را سخت تر می کند. این دلیل رشد بازار سایبری است. آنچه را که مستقر می کنیم می تواند برای حفاظت از محیط زیست استفاده شود. “