Temasek 550 میلیون دلار سری C را به Orca Security هدایت می کند ، که هدف آن توسعه بیشتر بین المللی است – TechCrunch

Orca Security ، یک شرکت امنیتی اسرائیلی که پلتفرمی بدون محافظ برای محافظت از دارایی های مبتنی بر ابر ارائه می دهد ، 550 میلیون دلار از بودجه سری C را که هفت ماه پیش جمع آوری کرده بود ، تأمین کرد.

آوی شوآ ، بنیانگذار و مدیرعامل شرکت TechCrunch گفت ، دور اولیه 210 میلیون دلاری ارزش شرکت را به بیش از 1 میلیارد دلار رساند و آخرین دور ، ارزش گذاری را 50 درصد افزایش می دهد و به 1.8 میلیارد دلار می رساند.

تماسک پیشرو بود و سرمایه گذاران استراتژیک SAIC و Splunk Ventures به او ملحق شدند. دور C اولیه توسط CapitalG رهبری شد و شامل Redpoint Ventures ، GGV ، ICONIQ Capital ، Lone Pine Capital ، Stripes ، Adams Street Partners ، Willoughby Capital و Harmony Partners بود.

این تمدید مطابق دورهای سریع Orca Security است که طی یک سال گذشته جمع آوری شده است. این شرکت در دسامبر گذشته دور 55 میلیون دلاری سری B را جمع آوری کرد که پس از دور 20.5 میلیون دلاری سری A قبل از آن در ماه مه جمع آوری شد.

از آنجا که سری C در اوایل سال جاری ، این شرکت مشغول ساخت یک پلت فرم جدید بود که محیط امنیتی را به جای ماه ها در چند دقیقه به ابر منتقل می کند.

وی افزود: “این مانند MRI برای ابر است.” هنگامی که به محیط ابری متصل می شوید ، می توانید بدون هیچ اصطکاکی ، دید جامعی از خطرات دریافت کنید. “

از آنجا که شرکتها در دو سال گذشته به سمت دیجیتال حرکت کرده اند ، سازمانها مجبور به ارائه ویژگیها و قابلیتهایی در فضای دیجیتال شده اند و نمی توانند منتظر بمانند. این امر منجر به افزایش پذیرش راه حل های ابری و امنیتی شد. شوآ گفت ، برای Orca Security ، این به رشد “پررونق” تبدیل شد. این شرکت بیش از 200 نفر دارد و درآمد آن 800 درصد افزایش یافته است.

مطالب جدید  آمازون در سال 2023 از سرویس پخش رایگان Freevee خود با 100+ آمازون اورجینال استفاده خواهد کرد

پس از بسته شدن سری C ، شوآ از سرمایه گذاران بیشتری که مایل به همکاری با این شرکت بودند ، بهره گرفت و برخی از نامها به عنوان شرکایی که می تواند به سرعت بخشیدن به شرکت کمک کند ، برای او برجسته شد.

وی افزود: “Temasek یک سرمایه گذار شناخته شده در جهان است و با شرکای استراتژیکی مانند Splunk و SAIC می توانیم فراتر برویم.” “ما به دنبال پول نقد نبودیم ، اما می خواستیم خود را برای رشد مورد نظر خود تعیین کنیم.”

او قصد دارد بودجه جدید را در سه زمینه قرار دهد: مهندسی برای ادامه عملکرد بیشتر ، گسترش دامنه جهانی آن و عرضه به بازار.

به منظور حمایت از رشد جهانی و ورود به بازار ، Orca Security همچنین سه شنبه اعلام کرد که مگان مارکس را به عنوان مدیر بازاریابی استخدام کرده است. پیش از این ، مارکس مدیر واحد تجاری کسب و کار Prisma Cloud در شبکه Palo Alto بود.

Orca Security امروز در بیش از 15 کشور جهان فعالیت می کند و اخیراً نسخه های وب سایت خود را به زبانهای آلمانی ، فرانسوی ، چینی و ژاپنی راه اندازی کرده است. این برنامه جای خود را در بریتانیا ، جایی که یک دفتر و مرکز تحقیق و توسعه در لندن ، و همچنین در سراسر مناطق EMEA و APAC افتتاح می کند ، گسترش می دهد. در نظر دارد دفتر جدید لندن را با دوجین کارمند تا پایان سال کار کند.

شوآ می بیند که ابر به سرعت در حال حرکت است و او انتظار دارد امنیت ابر بازار تریلیون دلاری بعدی در پنج سال آینده باشد.

مطالب جدید  فیس بوک مجازات اعضای گروه های قانون شکن را با تنزل رتبه در News Feed مجازات می کند-TechCrunch

وی افزود: “Orca Security به عنوان پیشرو در بازار شناخته می شود و ما بر فناوری متمرکز شده ایم که هیچ کس دیگری از آن برخوردار نیست.” “ما در جهان شکننده ای زندگی می کنیم و معمولاً جنبه های منفی در فضای مجازی وجود ندارد. اگر شکست خوردید ، فقط در چند دقیقه آینده دوباره تلاش کنید ، که کنترل را سخت تر می کند. این دلیل رشد بازار سایبری است. آنچه را که مستقر می کنیم می تواند برای حفاظت از محیط زیست استفاده شود. “