Stripe Recko را خریداری می کند ، اولین خرید خود در هند ، برای ایجاد آشتی به مجموعه خدمات پرداخت خود – TechCrunch

Stripe ، فن آوری بزرگ خارج از سان فرانسیسکو که 95 میلیارد دلار ارزش گذاری شده است ، در حال خرید دیگری برای توسعه خدمات خود در کنار محصول اصلی پرداخت خود است. این شرکت در حال خرید Recko است ، که پلتفرمی را ایجاد کرده است که به مشاغل اجازه می دهد تا پرداخت ها را پیگیری و خودکار کنند ، پرداخت های خروجی و ورودی و اکوسیستم کامل منابع و گیرندگان پرداخت ورودی و خروجی را پوشش می دهد. مانند Stripe ، Recko برای ادغام و کار با منابع مختلف داده ، به API ها بسیار متکی است.

Recko در خارج از بنگلور هند مستقر است و به طور قابل توجهی این اولین خرید Stripe در این کشور خواهد بود که خرید به طور رسمی بسته می شود (بر اساس شرایط بسته شدن معمولی) ،

استریپ به ما می گوید که شرایط این قرارداد فاش نمی شود. با این حال ، پیش از این ، Recko حدود 7 میلیون دلار جمع آوری کرده بود ، با سرمایه گذاران از جمله Vertex Ventures ، Prime Venture Partners و تعدادی از افراد ، از جمله Taavet Hinirikus ، بنیانگذار و مدیرعامل سابق Wise (nee TransferWise). Recko که در سال 2017 تأسیس شد و در خارج از هند مستقر بود ، بین المللی مورد توجه بسیاری قرار گرفته بود ، از جمله Deliveroo ، Meesho و PharmEasy در لیست گسترده تری از مشتریان خود. (این پایگاه و کراس اووری که با پایگاه مشتریان Stripe دارد ممکن است محرک ورود به رادار Stripe باشد.)

مطالب جدید  کاهش بدهی فنی ، تجزیه و تحلیل IPO ، اولین استخدام مشترک شما - TechCrunch

Stripe ادغام Recko را در دسته پرداخت های گسترده تر خود آغاز می کند ، اما همچنین خاطرنشان می کند که کاربران موجود Recko می توانند مانند گذشته به استفاده از آن ادامه دهند. از نظر ظاهری ، برنامه این است که هیچ یک از قابلیت های محصول را محدود نکنید ، که امروزه تا حدی بسیار م effectiveثر است ، زیرا به طور دقیق در بسیاری از تقسیم بندی هایی که قبلاً در دنیای حسابداری و امور مالی دارید عمل می کند.

این خرید جدیدترین حرکت از Stripe برای ایجاد خدمات بیشتر فراتر از پرداخت های اولیه ، راهی برای کسب درآمد بیشتر از مشتریان فعلی و به طور کلی مشتریان بیشتر است ، به ویژه آنهایی که سیستم عامل هایی را مشاهده می کنند که به آنها امکان می دهد حسابداری و سایر کارهای دستی را انجام دهند. -دستیابی به پرداخت یا پرداخت در اوایل سال جاری ، Stripe Bouncer را برای ادغام احراز هویت کارت خرید. و TaxJar ابزارهای مالیاتی خودکار فروش را به ارمغان بیاورند. خریدهای بین المللی – دیگران Paystack در نیجریه و Touchtech در ایرلند را شامل می شوند – همچنین از نظر استراتژیک هم برای خدمت به شبکه وسیع تری از سرزمین ها و هم برای استفاده از تخصص محلی در آن بازارها انجام شده است. Recko هر دو جعبه را تیک می زند.

حرکات استریپ به عنوان بخشی از یکپارچگی بزرگتری است که در دنیای فین تک شاهد آن بودیم: تعدادی از بازیکنان قوی ظاهر شده اند که “راه حل های” ویژه ای را در اکوسیستم پرداخت های گسترده تر پوشش می دهند و بنابراین ارائه دهندگان پلت فرم قوی تر (و Stripe در میان آنها) در حال حاضر اقداماتی را برای جمع آوری همه این موارد به نام راحتی و کارایی بیشتر برای کاربران و حاشیه بهتر برای خود Stripe انجام می دهند.

مطالب جدید  Portcast 3.2 میلیون دلار برای ایجاد زنجیره های تامین شفاف تر و پایدارتر دریافت می کند - TechCrunch

ویل گایبریک ، مدیر ارشد محصول Stripe ، در بیانیه ای می گوید: “آشتی پرداخت ها نباید سردرد خفیفی باشد که با رشد شرکت باعث ایجاد میگرن می شود – این باید یک فرآیند آسان و بسیار خودکار باشد.” “Stripe به میلیون ها کسب و کار در سراسر جهان کمک می کند تا مدیریت درآمد خود را ساده تر کنند – از اشتراک و صورتحساب گرفته تا تشخیص درآمد و حسابداری. با Recko ، ما آشتی پرداخت های آنها را به صورت خودکار انجام می دهیم ، که نقشی مهم در سلامت کلی مالی آنها است. “

البته ، طرف دیگر این بحث این است که منجر به رقابت کمتری می شود ، زیرا ارائه راه حل همه جانبه توسط Stripe بسیار قانع کننده است. برخی دیگر مانند پرایمر ، که این هفته جمع آوری کمک مالی را اعلام کرد ، رویکرد دیگری را ارائه می دهد ، بستری را ایجاد می کند که باعث می شود مشاغل بتوانند از خدمات متنوع زیادی در کنار هم استفاده کنند و درد کمتری در این راه داشته باشند.

برای استارتاپ ، این پنجره ای برای مقیاس بندی است که به تنهایی چالش برانگیزتر خواهد بود ، و با یکی از بزرگترین و جالب ترین شرکت های خصوصی (من حدس می زنم دیگر نمی توانیم Stripe را یک استارتاپ بنامیم؟) هماهنگ باشد. به چالش کشیدن بازیگران مستقر در خدمات مالی

Saurya Prakash Sinha ، مدیرعامل و بنیانگذار Recko ، در بیانیه ای اظهار داشت: “پیوستن به Stripe فصل بعدی کاملی برای Recko است و ما نمی توانیم منتظر بمانیم تا با حذف بار پیچیدگی آشتی ، تولید ناخالص داخلی اینترنت افزایش یابد.” به “کسب و کارهای اینترنتی به ابزارهایی نیاز دارند که بتوانند رشد خود را افزایش دهند و وظایف مورد نیاز را برای ایجاد تصویری دقیق از وضعیت مالی خود به صورت خودکار انجام دهند.”

مطالب جدید  استارتاپ Fintech Jeeves پس از 57 میلیون دلار سری B ، 500 میلیون دلار ارزش گذاری می کند - TechCrunch

خبر 30pp