SquadPal یک برنامه اجتماعی است که به تیم های کار از راه دور کمک می کند – TechCrunch

آینده مشاغل اداری ، پس از COVID-19 ، فعالیتهای استارتاپی زیادی را به دنبال دارد. نه تنها در مورد نیازهای اصلی کسب و کار مانند comms (Zoom ، Slack و همکاران) – بلکه کارآفرینان نیز در حال رقابت هستند تا ابزاری مناسب برای بازآفرینی شادی اجتماعی زندگی اداری ارائه دهند تا کارکنان پراکنده کمی بیشتر با یکدیگر ارتباط برقرار کنند.

این ممکن است در واقع یک کار غیرممکن باشد. شیمی زندگی واقعی یک گل دیواری متزلزل است که به سختی می توان آن را در قالب یک برنامه قرار داد (و البته بسیاری از زندگی اداری کاملاً سرگردان بود). اما این مانع تلاش افراد نمی شود. (“انفجار کامبرین” برنامه های دوستیابی ، در دهه گذشته ، همچنین نشان می دهد که امید به ارتباط معنادار انسانی در شیر راحت یک برنامه ابدی است.)

با هوش: با SquadPal مستقر در لندن آشنا شوید ، یک برنامه “اجتماع اجتماعی” است که فقط 400 هزار پوند پیش دانه جمع آوری کرده و “افسر ارشد شادی را به عنوان یک سرویس” ارائه می دهد. که حداقل با همه برنامه های “آب سرد کن مجازی” که به سرعت قفل می شوند ، به نظر می رسد زیرا دفترها درهای خود را بسته بودند ، کمی متفاوت است.

SquadPal همچنین در سال 2020 (اوت) توسط رابینسون نوو ، مهدی بنبراهیم و هارشیت جین تأسیس شد. سه نفر از بنیانگذاران کار از راه دور یک برنامه ساده برای تیم ها ایجاد کرده اند تا برخی از تعاملات اجتماعی “سرگرم کننده” را انجام دهند-خواه مسابقه ، بازی یا نان پزی یا مسابقه “چه کسی دوست داشتنی ترین بچه را دارد”-نگه داشتن این نوع غیر در مورد کار و در عین حال تیم سازی از طریق کانالهای رسمی رسمی مانند Slack و Zoom صحبت کنید. یا این ایده است.

هدف نیز جلب رضایت کارگران با ارائه یک برنامه اجتماعی اختصاصی برای تیم های محل کار در برابر سیستم عامل های ویژه است که می توانند برای موارد مشابهی مانند Houseparty استفاده شوند.

در عمل هر شرکتی که در حال حاضر از یک بستر پیام رسان زمان واقعی مانند Slack استفاده می کند ، احتمالاً از قبل دارای یک کانال “Watercooler” برای “مزاحمت اداری” است-اما ، هی ، این امر باعث نمی شود کارآفرینان رویایی نداشته باشند.

بنیانگذاران SquadPal می گویند برنامه آنها مکانی را فراهم می کند که هم تیمی ها می توانند درباره یکدیگر بیشتر بیاموزند و لحظات شخصی خود را به اشتراک بگذارند. بنابراین مطمئناً از یک خوراک مرکزی برخوردار است که آخرین “فعالیت” تیم را نشان می دهد.

در اینجا نووو ، مدیرعامل SquadPal آمده است: “ما یک مدیر ارشد شادی به عنوان یک سرویس هستیم که به تیم های دور افتاده کمک می کنیم با احساس انزوا مبارزه کرده و از تیم های خود جدا شوند. ما این کار را از طریق یک برنامه سرگرم کننده اجتماعی اجتماعی شامل مسابقات ، چالش ها و بازی ها انجام می دهیم. ماموریت ما این است که زندگی اجتماعی تیم های از راه دور را به صورت آنلاین بازسازی کنیم ، زیرا جدا بودن جسمی نباید به این معنی باشد که شما نمی توانید عملا با هم باشید. “

این تیم برنامه خود را در فوریه 2021 راه اندازی کرد ، در ابتدا توسعه را راه اندازی می کرد. تا کنون آنها 2000 کاربر از بیش از 500 شرکت ثبت نام کرده اند.

از زمان راه اندازی برنامه ، استارتاپ می گوید این برنامه را دارد به 72٪ از کاربران فعال خود کمک کرد “بیشتر مشغول کار” باشند. همچنین می گوید 70 درصد از کاربران بهبود رفاه خود را در محل کار گزارش داده اند.

اکثر کاربران فعلی SquadPal کارگران کاملاً دور هستند ، اما می گوید که آنها همچنین می خواهند کارگران ترکیبی و تیم های جهانی را که از مکان های مختلف کار می کنند مورد هدف قرار دهند – به نظر می رسد که تا سال 2025 حدود 450 میلیون کارمند حداقل دو روز در هفته کار خواهند کرد.

فهرست سرمایه گذاران اولیه آن شامل CapitalT VC به علاوه سرمایه گذاران فرشته مانند فرشته سریال Charlie Songhurst است. رافائل ترون ، بنیانگذار PriceMatch ؛ RLC Ventures Partner Jair Paula؛ ریکاردو برونی ، بنیانگذار قهرمانان ؛ جاناتان پتریدس ، بنیانگذار Allplants ؛ مارتین گولد ، بنیانگذار Sonalytic و مدیر محصول Spotify. و موسس Foundrs & Heights ، دان موری سرتر.

SquadPal می گوید وجوه قبل از بذر به منظور ادغام برنامه در محل کار تیم ها (Slack ، Teams ، Zoom و غیره) – به گونه ای که کمتر در یک سیلو نشسته است. این استارتاپ همچنین می خواهد فعالیت ها و مطالب بیشتری را برای کاربران به منظور “یافتن راه های معنی دار برای برقراری ارتباط در حالی که همه از هم جدا هستند” اضافه کند.