SmarterTravel نام HopJump را کنار می گذارد ، سفر جدیدی را با 9.5 میلیون دلار آغاز می کند – TechCrunch

استارتاپ های مسافرتی همچنان به سرمایه خود در هنگام سرمایه گذاری راحت تر در شرایط همه گیری جهانی ادامه می دهند. آخرین مورد SmarterTravel است که 9.5 میلیون دلار از منابع مالی سری B به رهبری Link Ventures و Second Alpha به همراه داشت و سرمایه گذاران فعلی نیز در آن شرکت کردند.

مدیرعامل شرکت جوردن استاب به TechCrunch گفت ، علاوه بر جمع آوری کمک های مالی ، این شرکت ، ارائه دهنده توصیه های شخصی سفر و محتوای سفر هدفمند ، تغییر نام خود را از HopJump اعلام کرد که نشان دهنده دیدگاه تجدید شده شرکت برای ارائه یک تجربه سفر آنلاین آموزنده است.

جردن استاب ، مدیر عامل SmarterTravel. اعتبار تصویر: SmarterTravel

SmarterTravel دارای 7 میلیون مشترک خبرنامه ایمیل است و از تعمیرات اختصاصی هوش مصنوعی برای ارائه اطلاعات سفر و تخفیف به مشتریان استفاده می کند. این شرکت مقالاتی در مورد همه جنبه های سفر برای اطلاع مشتریان به ویژه در حال حاضر با خطوط هوایی ، هتل ها و کشورهایی که محدودیت های خاصی را برای سفر تعیین کرده اند ، می نویسد.

استاب گفت: “مصرف کننده مسافر نحوه جذب اطلاعات را تغییر می دهد.” “مصرف کننده به جای مراجعه به 20 وب سایت قبل از رزرو به ما مراجعه می کند. ممکن است قبلاً نظرات را مرور کرده باشید ، اما اکنون فقط می خواهید یک متخصص به شما بگوید ، و این همان چیزی است که ما هستیم. “

HopJump در سال 2018 توسط Staab به عنوان یک آژانس بازاریابی دیجیتال شروع به کار کرد و به مارک های بزرگ در کمپین های جذب کاربر کمک می کرد. وی افزود که در حال آماده سازی اولیه برای عرضه عمومی بود ، استاب گفت که این شرکت می خواهد به سمت ساختن نام تجاری خود حرکت کند و فرصتی را در سفر می بیند که بازار بزرگی را تشکیل می دهد – 10 of از تولید ناخالص داخلی جهانی.

این شرکت در ادامه به ارائه هزینه سفر با تخفیف هتل به مصرف کنندگان پرداخت اما آن را چالش برانگیز دانست. استاب توضیح داد که برای ارائه اتاق های هتل چهار ستاره با قیمت دو ستاره و تاکتیک های مختلف ، تفاوت های ظریف و روش های مختلفی وجود دارد.

او گفت: “ما عاشق ساده نبودن این روند شدیم.” “مصرف کنندگان فقط از شرکت مورد اعتماد خود قیمت مناسب می خواهند و این همان چیزی است که ما برای حل آن تلاش کرده ایم.”

در ژانویه 2020 ، این شرکت اولین محصول خود را عرضه کرد و در چند ماه اول 60 عضو به آن ملحق شدند ، اما پس از آن همه گیری جهانی به اوج خود رسید. ناگهان ، HopJump از مدیریت رشد سریع به مدیریت نحوه تعطیلی شرکت رفت.

او گفت که هنوز مشتاق ماندن در سفر است ، به بازاریابی روی آورد تا بتواند صنعت گردشگری را بررسی کند. در حالی که شرکت در حال انجام حرکت بعدی خود بود ، Staab گفت که افراد SmarterTravel برای آنها مفید هستند و وقتی شنید که شرکت مادر آن ، TripAdvisor ، نیاز به اخراج دارد و این بخش قرار است ترک شود ، تصمیم گرفت آن دارایی را به همراه هفت نفر دیگر از جمله Airfarewatchdog ، Family Vacation Critic و Oyster خریداری کنید. قرارداد در سال 2020 بسته شد.

لیزا دولان ، مدیر عامل Link Ventures ، گفت که رشد SmarterTravel یکی از عوامل سرمایه گذاری شرکت او بوده است. هنگامی که هیچ کس به دلیل بیماری کووید مسافرت نمی کرد ، این شرکت شرکت های مسافرتی را خریداری کرد و در حالی که سایر استارتاپ های موجود در این فضا با مشکل دست و پنجه نرم می کردند ، از این بیماری عبور کردند.

او همچنین از درآمدزایی قوی خود در پست الکترونیکی نام برد و از این واقعیت استفاده کرد که حتی در همه گیری همه گیر ، مردم در حال جستجوی وب برای اجاره ماشین ، کارهایی که باید در شهرهای خاص انجام دهند و به دنبال الهام از تعطیلات بودند.

SmarterTravel به دنبال صنعت مسافرتی و گردشگری ایالات متحده در 580.7 میلیارد دلار در سال 2019 است. همچنین این تنها موردی نیست که اخیراً توجه سرمایه گذاران را به خود جلب کرده است. به عنوان مثال ، فقط در ماه گذشته شرکت هایی مانند تاچ 3 میلیون دلار برای پلتفرم خود با هدف ایجاد سازندگان سفر جمع آوری کردند ، شرکت فناوری مسافرتی هاپر 175 میلیون دلار ، Wheel the World 2 میلیون دلار برای برنامه ریزان تعطیلات دوستدار معلولان خود و Elude 2.1 میلیون دلار به سفرهای خودجوش را به صنعت آسیب دیده بازگرداند.

در همین حال ، این بودجه هدف SmarterTravel را برای رشد سریع از نظر رساندن نام خود ، ایجاد محصولات جدید مسافرتی و استخدام پرسنل اصلی هدایت می کند. اشتاب گفت که این شرکت در حال حاضر 50 نفر دارد ، اما به تعداد بیشتری نیاز دارد.

وی افزود: “سفر چند سال سخت بوده است ، اما برخی از جاهای آن بازگشته است و ما این را می بینیم.” “در سالی که باید سال بدی بود ، رشد ما خوب بوده است. ما در 12 ماه گذشته هشت برابر درآمد داشته ایم. ما در حال رشد ، سودآور و بودجه اضافی برای تکیه بر رشد هستیم. رشد آسان نخواهد بود ، اما ما در موقعیت خوبی هستیم که نحوه انجام آن را درک کنیم. “