SenseOn 20 میلیون دلار برای کاهش سریعتر و دقیقتر امنیت و مقابله با امنیت سایبری از طریق رویکرد “مثلث بندی” استفاده می کند – TechCrunch

از آنجا که امنیت سایبری به یک مشکل بزرگتر و پیچیده تر برای سازمان ها تبدیل می شود ، یک استارتاپ با هدف افزایش دقت خود در مبارزه با نقض ها-با آوردن یک قیف گسترده تر از داده ها و نقاط برتری برای شناسایی مسائل-تجارت خود را گسترش می دهد.

SenseOn که از تکنیک های مبتنی بر ابر و هوش مصنوعی برای رویکرد به اصطلاح “مثلث بندی” خود برای چالش امنیت سایبری که نقاط پایانی ، شبکه ها و خدمات خرد را پوشش می دهد ، استفاده می کند ، 20 میلیون دلار جمع آوری کرده است. سری A توسط Eight Road Venutres هدایت می شود ، با MMC Ventures ، Crane Venture Partners و Winton Ventures Limited – همه حامیان موجود – نیز شرکت کردند. SenseOn – که نباید آن را با تجارت امنیتی Senseon اشتباه گرفت – قبلاً 6.4 دلار در دور اصلی تامین مالی در سال 2019 جمع آوری کرده بود.

این بودجه پس از رشد بسیار قوی ، چه از نوع بد و چه خوب ، باز می گردد.

رشد بد ، متاسفانه هر روز در مورد نقض امنیت سایبری درباره آن می شنویم: SenseOn تخمین می زند که سوابق خطرناک از مرز 37 میلیارد دلار در سال 2020 عبور کرده است – 141 over در مقایسه با سال 2019.

رشد خوب این است که SenseOn خود برای مشتریان خود با چالش روبرو شده است ، و در نتیجه تجارت شخصی خود (در درآمد و مشارکت) بیش از 350 درصد رشد کرده است. این استارتاپ مستقر در لندن ، که توسط دیوید اتکینسون تأسیس و رهبری شد-که پیش از این مدیر بازرگانی Darktrace بود و پیش از آن سالها پیشگام تکنیک های جدید امنیت سایبری در وزارت دفاع بریتانیا و دیگر نقش های نظامی و دولتی بود-تعدادی از شرکتهای خدمات مالی ، مشاغل مصرفی و سازمانهای دولتی در میان مشتریان آن.

مطالب جدید  پلت فرم حل اختلاف Immediation 3.6 میلیون دلار AUD برای توسعه در ایالات متحده جمع آوری می کند - TechCrunch

مشکلی که SenseOn شناسایی کرده این است که دنیای امنیت امروزه به گونه ای تکامل یافته است که شامل مجموعه ای از راه حل های نقطه ای و همچنین رویکردهای متفاوت در آن راه حل های نقطه ای است تا جنبه های مختلف چالش امنیت سایبری را برطرف کند. در حالی که برخی از این موارد بسیار مثر هستند ، آنها فقط بخشی از نبرد را به عهده می گیرند و اگر سازمانی بخواهد ایمن ترین سیاست را اتخاذ کند ، ممکن است از تعدادی از این موارد به صورت همزمان استفاده کند ، که به نوبه خود می تواند سیستم ها و واکنش را کند کند ، یا مسائل دیگری را درون آنها ایجاد کنید.

راه حل SenseOn این بود که سیستمی را بسازیم که اساساً همه کارها را با هم انجام دهد ، با برخی از قسمت های راه حل ساخته شده توسط خود ، و برخی از قسمت ها با محصولات دیگر ادغام شود.

اتکینسون این رویکرد را بر خلاف “چگونه یک تحلیلگر انسانی فکر می کند” توصیف می کند (به همین دلیل است که جنبه هوش مصنوعی سرویس ، متعادل سازی جریانهای مختلف اطلاعات ، در این رویکرد مرکزی است). او همچنین می گوید که شبیه به نحوه عملکرد سیستم موقعیت یابی جهانی است: “ماهواره بیشتر [a GPS] مثلث می شود ، دقیق تر است. “

و تییا کمی از نقش قبلی اتکینسون در ارتش (که سالها پیش در اینجا ، در سمت راست ، در یک هلیکوپتر در افغانستان تصویر شده است) کمی وام بگیرید ، SenseOn نه تنها سلاح هایی می سازد که متخصصان امنیتی می توانند از آنها برای انجام بهتر وظایف خود استفاده کنند. برنامه ها – بلکه مهمات – در قالب داده هایی که SenseOn جمع آوری و سازماندهی می کند – برای استفاده با این سلاح ها.

مطالب جدید  ال جی تقریباً تمام هزینه فراخوان Chevy Bolt EV جنرال موتورز را پوشش می دهد - TechCrunch

به رسمیت شناختن تکه تکه شدن ذاتی بسیاری از هوشمندترین راه حل های فناوری امنیتی و مقابله با آن با ادغام سیلوهای مختلف اطلاعات برای ایجاد تصاویر کامل تر ، چیزی است که به نظر می رسد در حال توجه است. من همچنین استدلال می کنم که این نشانه بلوغ صنعت است ، و احتمالاً برخی از سیستم عامل های متمایز در نتیجه ظاهر می شوند.

Cybellum ، که LG هفته گذشته خریداری کرد ، همین رویکرد را دنبال می کند اما به طور خاص بر امنیت خودرو تمرکز می کند (که خود نیز به دلیل وجود چندین نصب کننده و سیستم های فناوری درگیر شده است). دیگران مانند ActZero رویکرد مشابهی را دنبال می کنند ، اما به طور خاص برای یک بخش از بازار ، SMB ها. دیگران در حال بررسی نقاط درد خاصی هستند که ناشی از تکه تکه شدن هستند ، مانند Secureframe با رعایت امنیت ، Axonius با مدیریت تعداد زیادی از نقاط پایانی ، یا vArmour با چالش های کار در چندین ابر.

ساختن یک بازی پلتفرمی بطور قابل ملاحظه ای بلندپروازانه تر است ، به ویژه در بازاری با راه حل های بسیار قوی ، اما با توجه به جذابیت زیادی که در حال حاضر برای SenseOn وجود دارد ، این شرط بندی است که سرمایه گذاران می خواهند از آن استفاده کنند. آلستون زچا از Eight Roads Ventures در بیانیه ای گفت: “SenseOn آماده تبدیل شدن به یک رهبر امنیت سایبری جهانی است.” “ما مدتهاست به دنبال شرکتی هستیم که تشخیص را در حوزه های مختلف هماهنگ کند و بتواند چندین ابزار را در یک راه حل ادغام کند. SenseOn این کار و کارهای دیگر را انجام می دهد. ما این امتیاز را داریم که با گروهی متفکر و با صداقت مانند دیو و تیم همکاری کنیم. “

خبر 30pp