Scribe نرم افزاری برای جمع آوری دانش راه اندازی می کند که کارکنان را در همان صفحه-TechCrunch-قرار می دهد

کارکنان می آیند و می روند ، اغلب دانش خود را با خود می برند. همچنین مواردی وجود دارد که تعداد انگشت شماری از کارکنان می دانند چگونه کاری را انجام دهند و وقت ندارند که یک آموزش دسته جمعی ارائه دهند.

اینجاست که Scribe وارد می شود. نرم افزار آن حرکت و کلیک ها را ثبت می کند و آنها را در کمتر از یک دقیقه با اسکرین شات و متنی که قابل ویرایش و اشتراک گذاری است به راهنمای گام به گام تبدیل می کند. اطلاعات را می توان از یک برنامه افزودنی Chrome یا برنامه دسکتاپ ضبط کرد و همچنین تا زمانی که مورد نیاز باشد در مخزن ذخیره می شود.

جنیفر اسمیت ، بنیانگذار و مدیرعامل سابق شرکت McKinsey & Company و Greylock Partners ، چند سال پیش پس از مشاهده شکاف دانش در نحوه انجام عملیات ، شرکت مستقر در سانفرانسیسکو را با کارآفرین و مهندس سابق گوگل آرون پودولنی تأسیس کردند.

سابقه اسمیت در سازماندهی و عملیات است. او با بیش از 1200 موسس در مورد نحوه خرید و فروش نرم افزار و آنچه آنها آرزو می کردند صحبت کرد – و متوجه شد که طی یک دهه تغییر چندانی در این زمینه انجام نشده است.

او به TechCrunch گفت: “این روند هنوز به صورت دستی انجام می شود.” “هیچ روش استانداردی برای برقراری ارتباط با نحوه انجام کار وجود ندارد. با Scribe ، این یک استاندارد است. می توانید روی دکمه ضبط کلیک کنید ، کار را انجام دهید و به صورت خودکار دستورالعمل های مرحله به مرحله تولید می شود. “

مطالب جدید  تولید کننده ماهواره Terran Orbital با ادغام 1.58 میلیارد دلاری SPAC - TechCrunch عمومی می شود

Scribe از بدو تاسیس تا کنون رو به زوال بوده است ، اما اکنون بیش از 10،000 سازمان در سراسر جهان از این نرم افزار به عنوان راهی برای به اشتراک گذاشتن نحوه انجام کار با دیگران استفاده می کنند. این موارد شامل موارد استفاده سازمانهایی خارج از مواردی است که در ابتدا توسط اسمیت و پودولنی مورد هدف قرار گرفتند ، مانند دولتها و مدارس.

امروز ، این شرکت با 30 میلیون دلار سرمایه گذاری خطر پذیر ، از جمله دور جدید 22 میلیون دلاری از سری A که توسط Tiger Global Management راه اندازی شد ، راه اندازی شد. گروهی از سرمایه گذاران موجود نیز در این سرمایه گذاری شرکت کردند ، از جمله Amplify Partners ، که در ابتدای سال 2021 سرمایه گذاری 8 میلیون دلاری Scribe ، Haystack Ventures ، XYZ Venture Capital ، AME Cloud Ventures ، Morado Ventures و SEV را هدایت کرد.

سرمایه گذاران فرشته شامل جان تامپسون رئیس سابق مایکروسافت ، اسکات بلسکی ، مدیر ارشد محصولات Adobe ، نیک مهتا ، مدیر عامل Gainsight و اریک وو ، مدیرعامل Opendoor هستند. به عنوان بخشی از سرمایه گذاری ، مایک داوبر ، شریک عمومی Amplify Partners به ​​هیئت مدیره Scribe می پیوندد.

Scribe جدیدترین شرکتی است که برای جذب و به اشتراک گذاری فرآیندهای دیجیتالی سرمایه گذاری خطرپذیر جذب کرده است. به عنوان مثال ، در ماه اوت ، تانگو 5.7 میلیون دلار برای افزونه Chrome خود جمع آوری کرد که بهترین شیوه های گردش کار را به صورت خودکار ثبت می کند تا تیم ها بتوانند از هنرمندان برتر خود یاد بگیرند.

مطالب جدید  Kobo با استفاده از Sage و Libra 2 خط خواننده الکترونیکی را تازه می کند و از بلوتوث و قلم پشتیبانی می کند-TechCrunch

راس فوبینی ، مدیرعامل XYZ ، گفت که Scribe در حال ساخت شرکتی است که باعث می شود چیزی پیچیده آسان به نظر برسد. او اسمیت را به دلیل کمک به بسیاری از استارتاپ های تازه کار در زمینه فروش شرکت خود در Greylock معتقد است و معتقد است که او و تیمش در حال خلق محصولی هستند که همان کار را انجام می دهد: به آنها نشان می دهد که چگونه کار خود را بهتر انجام دهند.

وی افزود: “و شرکت ها هزینه آن را پرداخت خواهند کرد.” “این تنها قسمت اول سفر است. وقتی با شرکتهایی صحبت می کنیم که مشکلات مربوط به ایجاد اسناد را شرح می دهند ، آن قسمت را از پایین به بالا می بینیم. ما اینجا هستیم تا پول بیشتری را به شرکت وارد کنیم تا جنیفر و تیمش بتوانند کار خود را ادامه دهند ، بازار را بسازند و برای این ارزش دستمزد بگیرند. “

در همین حال ، Scribe دارای نسخه رایگان و برنامه های حرفه ای/سازمانی است و به طور متوسط ​​تقریباً 50 reduction در زمان غیر مولد صرف شده برای یادگیری نحوه انجام یک فرآیند کاهش می یابد.

اسمیت قصد دارد از بودجه جدید برای مقیاس بندی تیم برای پاسخگویی به تقاضای مشتری که از استارت آپ ها به شرکت های Fortune 500 می رسد ، استفاده کند. او افزود که پایگاه کارکنان شرکت 20 نفره اکثریت زنان و اقلیت های کم نماینده هستند ، چیزی که اسمیت به خاطر تمرکز بر ایجاد یک سازمان فراگیر ، با فرهنگ و استعداد اول به آن افتخار می کند. او همچنین در تحقیق و توسعه و توسعه محصولاتی که در حال راه اندازی است سرمایه گذاری می کند.

مطالب جدید  درباره شستشوی نمای ساختمان

اسمیت افزود: “ما می خواهیم Scribe استاندارد مشترک جدید برای به اشتراک گذاشتن نحوه انجام کار باشد.” “ما از Zoom و Slack الهام گرفته ایم که هر دو استاندارد و واژگان شده اند. این واقعا در مورد رانندگی و توزیع بین همکاران و مشتریان است. “