SaaS برای چت کنار آتش – TechCrunch

همانطور که شرکت ها حجم فزاینده ای از داده ها را پردازش می کنند ، انتقال آنها در زمان واقعی یک چالش بزرگ برای سازمان ها است. Confluent یک پلت فرم داده جریان است که بر روی پروژه منبع باز Apache Kafka ساخته شده است و برای پردازش تعداد زیادی رویداد طراحی شده است. برای بحث در مورد این موضوع و موارد دیگر ، مدیرعامل و بنیانگذار Confluent ، جی کرپس ، در TC Sessions: SaaS در 27 اکتبر برای چت کنار آتش به ما ملحق می شود.

داده ها بخش بزرگی از داستانی است که ما در رویداد SaaS می گوییم ، زیرا در هر کسب و کاری نقش مهمی دارد. کرپس در گذشته گفته بود که جریان داده ها هسته اصلی هر کسب و کاری است ، از فروش گرفته تا سفارشات تا تجربیات مشتری. همانطور که او در یک پست وبلاگ شرکت اعلام کرد که سری 250 میلیون دلاری شرکت E را در آوریل 2020 اعلام کرده است ، Confluent در حال کار بر روی پردازش همه این داده ها در زمان واقعی است – و این دلیل بزرگی بود که سرمایه گذاران مایل بودند پول زیادی را به شرکت بریزند. به

کرپس نوشت: “دلیل آن ساده است: هرچند فناوری های جدید داده ها می آیند و می روند ، اما جریان رویداد به عنوان یک دسته بندی جدید جدید ظاهر می شود که در مسیری قرار دارد که در معماری یک شرکت دیجیتالی مدرن به اندازه پایگاه های داده مهم و اساسی باشد.” به هنگام.

پلتفرم داده جریان این شرکت یک رویکرد چند وجهی برای جریان دارد و بر اساس پروژه کافکا منبع باز ایجاد می شود. در حالی که هرکسی می تواند کافکا را بارگیری و استفاده کند ، مانند بسیاری از پروژه های منبع باز ، شرکت ها ممکن است از منابع یا تخصص کافی برای رسیدگی به کد منبع خام باز برخوردار نباشند. بسیاری از استارتاپ ها بر اساس منبع باز ساخته شده اند تا هر کاری را که پروژه انجام می دهد ساده کنند ، و Confluent و Kafka هیچ تفاوتی با هم ندارند.

کرپس در سال 2017 به ما گفت که شرکت هایی که از کافکا به عنوان فناوری اصلی استفاده می کنند عبارتند از Netflix ، Uber ، Cisco و Goldman Sachs. اما این شرکت ها منابع لازم برای مدیریت نرم افزارهای پیچیده مانند این را دارند. فقط شرکت های فانی می توانند برای دسترسی به نسخه ابری مدیریت شده به Confluent هزینه پرداخت کنند یا می توانند خود آن را مدیریت کرده و آن را در ارائه دهنده زیرساخت ابری مورد نظر خود نصب کنند.

این پروژه در واقع در LinkedIn در سال 2011 متولد شد زمانی که مهندسان آنها مأموریت یافتند تا ابزاری را برای پردازش تعداد زیادی از رویدادهایی که در این پلتفرم جریان دارند بسازند. این شرکت سرانجام منبع فناوری خود را ایجاد کرد و آپاچی کافکا متولد شد.

Confluent در سال 2014 راه اندازی شد و بیش از 450 میلیون دلار در این راه جمع آوری کرد. در آخرین دور خصوصی خود در آوریل 2020 ، این شرکت با سرمایه گذاری 250 میلیون دلاری 4.5 میلیارد دلار ارزش گذاری کرد. از امروز ، ارزش بازار آن بیش از 17 میلیارد دلار است.

علاوه بر بحث ما با کرپس ، این کنفرانس همچنین شامل خاویر سلترو از گوگل ، اولیویا رز از Amplitude و همچنین سرمایه گذاران کوبی فولر و کیسی آیلوارد و دیگران خواهد بود. امیدواریم به ما بپیوندید این یک ترکیب قابل تأمل خواهد بود.

هنگام رزرو تا 1 اکتبر ، کارت خود را خریداری کنید تا 100 دلار پس انداز کنید. ما نمی توانیم منتظر دیدار شما در ماه اکتبر باشیم!