SaaS این ماه – TechCrunch

مایکروسافت ، سیسکو و Amplitude در TC Sessions: SaaS در این ماه درباره امنیت صحبت می کنند.

شرکتها با جریان مداوم تهدیدها ، از هکرهای دولت ملی و مجرمان سایبری گرفته تا خودی شرکتها روبرو هستند. اما این بیماری همه گیر دنیای کار را تغییر داد که باعث شد میلیون ها نفر عملاً یک شبه از دفاتر مرکزی شهر خود به اتاق یدکی خود در خانه منتقل شوند.

ابر نه تنها به عنوان چیزی که ما آن را بدیهی می دانستیم ، بلکه به عنوان ابزاری مهم برای سرپا نگه داشتن شرکت ها در طول قرنطینه سال 2020 به شمار می رفت و برترین قدرت خود را داشت.

با تغییر نیز تعدیل ایجاد می شود. همانطور که شرکت ها و کارکنان آنها به شیوه جدید کار عادت کردند ، بازیگران بد نیز همینطور هستند. ابر می تواند حجم تقریباً نامحدودی از داده ها را ذخیره کرده و برنامه ها را به عنوان یک سرویس ارائه دهد و مستقیماً به خانه کارکنان سراسر جهان یا هر کجا که کار می کند ، ارسال شود.

اما با آن مجموعه جدیدی از چالش ها و خطرات همراه می شود و بازیگران بد در حال یادداشت برداری هستند. درست همانطور که ما خود را با این شیوه کار سازگار وفق می دهیم ، استارتاپ ها و شرکت ها به طور یکسان نمی توانند از ضربان امنیت دور بمانند.

به همین دلیل ما بسیار خوشحالیم که سه سرباز پیشتاز امنیت سایبری را در جلسات TechCrunch داریم: SaaS در 27 اکتبر برای صحبت درباره همه موارد SaaS security.

ادنا کانوی ، معاون رئیس جمهور و مدیر ارشد امنیت و ریسک Azure در مایکروسافت به TechCrunch ملحق می شود. وندی نتر ، رئیس CISO های مشاور در Cisco ؛ و اولیویا رز ، معاون فناوری اطلاعات و امنیت در Amplitude برای بحث زنده در مورد وضعیت اتحادیه امنیتی SaaS و آنچه استارتاپ ها باید در مورد امنیت SaaS در حال حاضر و در آینده بدانند صحبت کنند.

علاوه بر بحث ما در مورد امنیت ، این کنفرانس همچنین شامل خاویر سلترو از گوگل و همچنین سرمایه گذاران کوبی فولر و کیسی آیلوارد و دیگران خواهد بود. امیدواریم به ما بپیوندید این یک ترکیب قابل تأمل خواهد بود.

برای صرفه جویی قبل از اینکه قیمت ها درب منزل بالا برود ، پاسپورت خود را هم اکنون خریداری کنید. بی صبرانه منتظر دیدار شما هستیم!