Rey Assurance مستقر در اندونزی رویکرد جامع خود را در زمینه بیمه با 1 میلیون دلار بودجه راه اندازی می کند-TechCrunch

بنیانگذاران Rey Assurance بابی سیاگیان و ایوان تانوتوگونو

بنیانگذاران Rey Assurance بابی سیاگیان و ایوان تانوتوگونو

بیمه درمانی چیزی است که مردم معمولاً فقط در مواقع نیاز به آن فکر می کنند. در غیر این صورت ، سیاست های آنها فقط کاغذ در پرونده ها یا کارت های موجود در کیف پول آنها است. شرکت بیمه اندونزیایی Rey Assurance رویکرد جدیدی را در پیش گرفته است. هنگامی که فردی عضو می شود ، همچنین به بستری از خدمات بهداشتی ، از جمله ابزارهای ارزیابی خود مبتنی بر هوش مصنوعی ، مشاوره های شبانه روزی 24 ساعته و بدون هزینه اضافی و تحویل داروخانه دسترسی پیدا می کند. این استارتاپ امروز با پنهان کاری راه اندازی می شود ، زیرا قبلاً 1 میلیون دلار از طریق صندوق فناوری Trans-Pacific Technology (TPTF) بودجه اولیه را تأمین کرده است.

ری امسال توسط Evan Tanotogono ، رئیس سابق کانال دیجیتال Sequis ، یکی از بزرگترین بیمه گذاران اندونزی و بابی سیاگیان ، که دارای نقش مهندسی اصلی در شرکت هایی از جمله Tokopedia و Sea Group بود ، تأسیس شد. جانشین صنعت بیمه دیوید نوگرو به عنوان مدیر ارشد تجاری آنها به آنها ملحق می شود.

آنها ری را برای رسیدگی به نفوذ کم بیمه های عمر و سلامت در اندونزی ایجاد کردند. تانوتوگونو گفت: “وقتی به علل اصلی و نقاط درد نگاه می کنید ، به مشکلاتی که در اینجا سیستماتیک هستند نگاه می کنید.” این موارد شامل آگاهی پایین ، کانال های توزیع گران مانند نمایندگان و بازاریابی تلفنی ، حق بیمه بالا و سیاست های پیچیده است.

“مردم احساس می کنند که محصول واقعاً پیچیده است ، فرایند آن دشوار است و بهترین ارزش را برای پول خود ندارند. سالهاست که چنین بوده است. ”او به TechCrunch گفت. ما معتقدیم که نمی توانیم فقط وارد بازار شویم و بخشی از زنجیره ارزش را دیجیتالی کنیم. “

برنامه ها از حدود 4 دلار در ماه شروع می شود و برای افراد یا گروه ها ، مانند خانواده ها و مشاغل کوچک در دسترس هستند. اکوسیستم سلامتی ری به منظور ارزش بیشتر مشتریان نسبت به پول آنها ایجاد شده و به تمایز آن با سایر شرکت های صنعت رو به رشد اندونزی کمک می کند. برخی از استارتاپ های دیگر که اخیراً کمک مالی خود را جمع آوری کرده اند عبارتند از Lifepal ، PasarPolis و Qoala.

“در حال حاضر ، اگر به بیمه در اندونزی نگاه کنید ، اگر حق بیمه بالا باشد ، شاید 80 or یا 90 of آن برای کانال توزیع استفاده می شود. اکنون اگر چیزی را برای توزیع دیجیتال بهینه کنیم ، می توانیم قیمت را کاهش دهیم و از بقیه برای ویژگی های سلامتی استفاده کنیم. “Tanotogono افزود.

شریک مدیریت TPTF ، گلن کلاین به TechCrunch گفت که تیم بنیانگذار ری “واقعاً محرک” سرمایه گذاری آن است. وی گفت: “ما احساس کردیم این افراد واقعاً می دانند نقاط درد کجا هستند و آنها به وضوح می دانند که چگونه سعی نکنند سیستم قدیمی را تغییر دهند ، اما از همان ابتدا یک پلت فرم کاملا جدید ایجاد می کنند ، جایی که پیشنهاد ارزش اصلی یک راه حل یکپارچه است که ساده و ساده است بدون دردسر. ”

ری به جای این که خود پذیرفته شود ، با شرکای بیمه برای طراحی بیمه نامه های اختصاصی همکاری می کند. هدف این است که یک فرایند سوار شدن کاملاً آنلاین و تنها حدود پنج دقیقه طول بکشد ، و یک سیستم ادعا و بازپرداخت عمدتا بدون پول نقد از طریق کارت های پرداخت ری. اگر کارت پرداخت آن در ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی قابل استفاده نیست ، می توانید با بارگذاری عکس های رسید در برنامه ، ادعاها را ارائه دهید.

تانوتوگونو گفت که این بسیار سریعتر از ارائه دهندگان بیمه سنتی است ، که بازپرداخت خسارت تا 14 روز کاری طول می کشد ، و با فناوری داوری اختصاصی ری امکان پذیر شده است.

اکوسیستم سلامتی ری در حال حاضر خدمات مراقبت های اولیه شامل چت و تماس تصویری با ارائه دهندگان خدمات پزشکی را پوشش می دهد. در آینده ، قصد دارد متخصصان را به این سیستم عامل ها اضافه کند.

مشتریان همچنین می توانند پوشیدنی های بهداشتی خود را برای مشوق ها پیوند دهند. به عنوان مثال ، اگر آنها به اهداف یا فعالیت های خاصی برسند ، پاداش هایی مانند تخفیف یا کوپن خرید دریافت می کنند. برنامه بلند مدت ری این است که پوشیدنی ها را عمیقاً با بیمه نامه های خود پیوند دهد و از داده ها برای شخصی سازی بیمه نامه ها و حق بیمه استفاده کند.