Revue اکنون به شما امکان می دهد مستقیماً در جدول زمانی توییتر خود در خبرنامه ها مشترک شوید – TechCrunch

از امروز نویسندگان Revue ابزار دیگری برای تبدیل پیروان توییتر خود به مشترک خبرنامه دارند. اکنون ، وقتی خبرنامه خود را توییت می کنید ، خوانندگان یک دکمه اشتراک را مشاهده می کنند که در توییت جاسازی شده است.

وقتی موضوعات جداگانه خبرنامه خود را به اشتراک می گذارید ، به نظر می رسد که مقاله ای را از هر وب سایت دیگری به اشتراک گذاشته اید – فقط زمانی که شخصی روی مقاله کلیک کرد ، وقتی به جدول زمانی خود بازگشت ، دکمه اشتراک را می بیند.

در ماه اوت ، توییتر ویژگی ای را آزمایش کرد که به نویسندگان خبرنامه Revue اجازه می داد خبرنامه خود را مستقیماً در نمایه خود برجسته کنند. تا ماه سپتامبر ، ویژگی در دسترس قرار گرفت به همه نویسندگان Revue اما قبلاً ، عضویت در خبرنامه از طریق توییتر – چه در نمایه کسی ، چه در حال حاضر ، از طریق توییت – نیاز به تأیید ایمیل شما داشت. اما اکنون ، اگر قبلاً یک آدرس ایمیل به حساب توییتر خود دارید ، می توانید بدون تأیید از طریق ایمیل ، با یک کلیک مشترک شوید.

Revue در a گفت: این ویژگی در حال حاضر در وب موجود است ، اما به زودی به iOS و Android راه اندازی می شود توییتبه

توییتر Revue را در ژانویه خریداری کرد و به پلت فرم کمک کرد تا در فضای خبرنامه ای که به سرعت در حال رشد است رقابت کند. Revue 5 cut از درآمد سازندگان را به علاوه 2.9 standard استاندارد و هزینه پردازش 0.30 دلار می گیرد. بنابراین ، اگر کسی با 5 دلار در خبرنامه Revue شما مشترک شود ، 4.30 دلار به خانه می برید. در مقایسه ، Substack 10 revenue از درآمد نویسندگان را به علاوه هزینه پردازش می گیرد.

توییتر امسال همچنان مشغول خرید است و این هفته از خرید Sphere ، برنامه چت گروهی ، خبر داد.