PayPal Paidy ژاپن را با 2.7 میلیارد دلار خریداری می کند تا بازار خرید و فروش بعدی در آسیا را متوقف کند-TechCrunch

PayPal Holdings ، شرکت فین تک آمریکایی ، برای خرید تجارت خود در ژاپن ، خرید پایدی ، پلتفرمی از خدمات خرید ژاپنی در حال حاضر ، پرداخت بعدا (BNPL) را با مبلغ تقریبی 2.7 میلیارد دلار (300 میلیارد ین) ، عمدتا به صورت نقدی ، اعلام کرد.

تکمیل معامله شامل تأیید مقررات در سه ماهه چهارم 2021 پیش بینی می شود.

پس از تملک ، شرکت ژاپنی به فعالیت تجاری فعلی خود ادامه می دهد و نام تجاری خود را حفظ می کند در حالی که رهبران ، رئیس Paidy و مدیرعامل Riku Sugie و بنیانگذار و رئیس اجرایی Paidy Russel Cummer ، موقعیت خود را حفظ می کنند.

ژاپن سومین بازار بزرگ تجارت الکترونیک در جهان است ، بنابراین این یک اقدام مهم توسط PayPal برای به دست آوردن سهم بیشتر بازار در کشور و منطقه است ، به ویژه در زمینه ارائه خدمات پرداخت معوق به عنوان جایگزینی برای کارت های اعتباری. به

PayPal مدتهاست که با کارت های پرداخت خوب بازی می کند – کاربران می توانند جزئیات کارت های خود را در PayPal بارگذاری کرده و از آن به عنوان یک نوع کیف پول دیجیتالی برای مدیریت نحوه پرداخت هزینه های آنلاین از طریق آن استفاده کنند – اما در واقع به عنوان یک بستر پرداخت شروع شد. ، جایی که افراد می توانند به حساب های پی پال و خارج از آن پرداخت کنند. پولی از این نظر ، تقویت ریل های شخص اول PayPal است ، و راهی برای “مالکیت” آن جریان پول در زیرساخت های خود را فراهم می کند ، نه شامل شبکه های کارت.

مطالب جدید  با مولد موسیقی گوگل با هوش مصنوعی همکاری کنید

پولی در اصل یک سرویس پرداخت دو طرفه است که به عنوان واسطه بین مصرف کنندگان و تجار در ژاپن عمل می کند. با استفاده از یادگیری ماشین ، اعتبار یک مصرف کننده مربوط به یک خرید خاص را تعیین می کند ، و سپس آن معاملات را در ثانیه انجام می دهد و پرداخت به تجار را تضمین می کند. سپس مصرف کنندگان برای این کالاها پرداختی را به صورت پرداخت معوق پرداخت می کنند.

پلت فرم Paidy ، که خدمات اقساط پرداخت ماهانه با نام تجاری “3-Pay” را ارائه می دهد ، خریداران را قادر می سازد تا خریدهای آنلاین انجام دهند و سپس هر ماه مبلغ آنها را در صورتحساب تلفیقی در یک فروشگاه رفاه یا از طریق انتقال بانکی پرداخت کنند.

پیتر کنوان ، نایب رئیس ، رئیس ژاپن در پی پال ، می گوید: “پولی در حال حاضر پیشگام خرید است ، راه حل های بعدی را متناسب با بازار ژاپن پرداخت و به سرعت تبدیل به خدمات پیشرو شد و یک پلت فرم دو طرفه قابل توجه از مصرف کنندگان و تجار را توسعه داد.”

Paidy بیش از 6 میلیون کاربر ثبت شده دارد و برنامه این است که PayPal و دیگر کیف پول های دیجیتالی و QR را با Paidy Link ادغام کرده و بیشتر تاجران آنلاین و آفلاین را متصل کند.

در آوریل 2021 ، شرکت مستقر در ژاپن Paidy Link را راه اندازی کرد ، که به کاربران اجازه می دهد کیف پول های دیجیتال را با حساب Payidy خود پیوند دهند. PayPal اولین شریک کیف پول دیجیتالی بود که با Paidy Link ادغام شد.

مطالب جدید  استارت‌آپ سلامت روان جوانان Somethings با افزایش 3.2 میلیون دلاری به رهبری جنرال کاتالیست راه‌اندازی شد

سوگی در بیانیه ای گفت: “PayPal یکی از بنیانگذاران Payid Link بود و ما مشتاقانه منتظر هستیم تا با هم برای ایجاد ارزش بیشتر تلاش کنیم.”

“ژاپن تا به امروز محیطی پر جنب و جوش برای رشد ما بوده است و ما مفتخریم که سخت کوشی و پتانسیل تیم ما توسط یک رهبر جهانی به رسمیت شناخته شده است. کامر گفت ، به همراه Paypal ، ما می توانیم به مأموریت خود در زمینه رفع مشکل از خرید بیشتر برسیم.