PayPal “برنامه فوق العاده” خود را با ترکیب پرداختها ، پس اندازها ، پرداخت صورتحساب ، رمزنگاری ، خرید و موارد دیگر راه اندازی می کند – TechCrunch

پی پال مدتی است در مورد برنامه های “فوق برنامه” خود صحبت می کند ، زیرا اخیراً به سرمایه گذاران گفته است که کیف پول دیجیتالی آینده خود و برنامه پرداخت ها برای راه اندازی مجوز داده شده است. امروز ، اولین نسخه از آن برنامه به طور رسمی معرفی می شود که ترکیبی از ابزارهای مالی شامل سپرده مستقیم ، پرداخت قبض ، کیف پول دیجیتال ، پرداخت های همتا به همتا ، ابزارهای خرید ، قابلیت های رمزنگاری و موارد دیگر را ارائه می دهد. این شرکت همچنین اعلام کرده است که با بانک Synchrony حساب پس انداز با بازدهی بالا ، پس انداز PayPal ، همکاری می کند.

این تغییرات PayPal را از یک ابزار پرداختی که در سایر پیشنهادات اینجا و آنجا استفاده می شود تبدیل می کند و به یک برنامه مالی کامل تر تبدیل می کند. اگرچه PayPal خود را “بانک” نمی داند ، اما برنامه جدید طیف وسیعی از ویژگی های رقابتی را برای کسانی که قصد دارند منابع مالی خود را به بانک های نوپایی مانند Chime یا Varo منتقل کنند ارائه می دهد ، زیرا در حال حاضر پشتیبانی از سپرده های مستقیم چک از طریق PayPal را نیز شامل می شود. شرکای بانکی ، پرداخت قبض و موارد دیگر.

با فعال کردن واریز مستقیم ، کاربران PayPal می توانند تا دو روز زودتر دستمزد دریافت کنند ، که یکی از بزرگترین مواردی است که در بین برنامه های بانکداری دیجیتالی نسبت به بانک های سنتی توجه دارد.

وجوه PayPal مشتریان علاوه بر انتقال چک های پرداختی خود به Payal ، می تواند برای مواردی که بخشی از زندگی روزمره هستند ، مانند پرداخت صورتحساب ، پس انداز یا خرید ، مورد استفاده قرار گیرد.

PayPal می گوید ویژگی افزایش پرداخت صورتحساب به مشتریان امکان می دهد صورتحساب های هزاران شرکت از جمله خدمات ، تلویزیون و اینترنت ، بیمه ، کارت های اعتباری ، تلفن و موارد دیگر را ردیابی ، مشاهده و پرداخت کنند. هنگامی که اولین بار قبض در اوایل سال جاری رسید ، دسترسی به هزاران قبض کننده (یک رقمی) را فراهم کرد. اکنون ، از حدود 17000 قبض کننده پشتیبانی می کند. مشتریان همچنین می توانند از طریق یک ویژگی جستجوی پیشرفته و هوشمند ، قبض کننده ها را کشف کنند ، یادآوری هایی را برای اطلاع از صورت حساب های آینده تعیین کنند و پرداخت های خودکار قبوض را که باید به طور منظم پرداخت کنند ، برنامه ریزی کنند. پرداخت صورتحسابها فقط از وجوه موجود در حساب PayPal لازم نیست ، بلکه می تواند از طریق هر منبع مالی واجد شرایط که قبلاً به حساب PayPal آنها پیوند داده شده است ، پرداخت شود.

مطالب جدید  هدف به روز رسانی Slack قرار دادن هوش مصنوعی در مرکز تجربه کاربر است

این شرکت می گوید از طریق مشارکت بانک Synchrony ، پس انداز PayPal یک حساب پس انداز با بازده بالا با 0.40٪ سود سالانه (APY) ارائه می دهد که بیش از شش برابر میانگین ملی 0.06٪ است. با این حال ، این رقم کمتر از رقبای اصلی در بازار بانک دیجیتال است ، مانند Chime (0.50)) ، Varo (از 0.20 starts شروع می شود ، اما کاربران می توانند 3.00 AP APY دریافت کنند) ، مارکوس (0.50٪) ، Ally (0.50) ، ONE (1.00 or یا 3.00 on در معاملات ذخیره خودکار) ، و دیگران. با این حال ، این نرخ ممکن است برای کسانی که از یک بانک سنتی در حال تغییر هستند ، که در آن نرخ ها پایین تر است ، جذاب باشد.

PayPal معتقد است که ارائه محصول با بازدهی بالا نه تنها بر اساس APY ، بلکه بر اساس قدرت ارائه های ترکیبی آن می تواند رقابت کند.

اعتبار تصویر: پی پال

“ما می دانیم که تقریبا نیمی از مشتریان در ایالات متحده حتی یک حساب پس انداز ندارند ، بسیار کمتر با نرخ بسیار رقابتی ،” می گوید PayPal SVP از مصرف کننده ، جولیان کینگ. “بنابراین در کل ، ما فکر می کنیم که با گردآوری مجموعه کامل راه حل ها بر روی پلت فرم ، این یک پیشنهاد واقعاً رقابتی برای یک فرد است.”

این برنامه همچنین سازماندهی شده است تا ویژگی های جدید و ویژگی های آینده را در خود جای دهد.

در حال حاضر دارای داشبورد شخصی است که نمای کلی از حساب مشتری را ارائه می دهد. برگه کیف پول به کاربران اجازه می دهد تا سپرده های مستقیم را مدیریت کرده و منابع مالی مانند حساب های بانکی و کارت های بدهی و اعتباری را در کنار توانایی ثبت نام در کارت های نقدی ، اعتباری و نقدی خود PayPal متصل کنند. و یک برگه مالی دسترسی به پس اندازهای پر بازده و قابلیت های رمزنگاری قبلی را فراهم می کند ، که به کاربران امکان می دهد بیت کوین ، اتریوم ، بیت کوین کش و لایت کوین را خریداری ، نگهداری و بفروشند.

مطالب جدید  مایکروسافت توییتر را از پلتفرم تبلیغاتی خود حذف کرد

در همین حال ، برگه پرداختها بسیاری از ویژگیهای سنتی PayPal را شامل می شود ، از جمله پرداخت های همتا به همتا ، حواله های بین المللی ، کمک های خیریه و غیر انتفاعی ، به علاوه پرداخت قبض و ویژگی پیام رسانی دو طرفه که به کاربران اجازه می دهد درخواست پرداخت یا گفتن بدهند. پس از دریافت پرداخت از شما متشکریم – خواه بین دوستان و خانواده یا بین تجار و مشتریان. این افزودنی می تواند PayPal را بیشتر با Venmo متعلق به PayPal مطابقت دهد ، که در حال حاضر امکان اضافه کردن یادداشت به پرداخت ها و اظهار نظر را ارائه می دهد.

پیام رسانی همچنین به مرکز خرید جدید PayPal متصل است ، جایی که این شرکت در نهایت از خرید 4 میلیارد دلاری عسل خود در سال 2019 استفاده می کند. ویژگی های اصلی Honey در حال تبدیل شدن به بخشی از تجربه PayPal تلفن همراه ، از جمله معاملات شخصی و پاداش های منحصر به فرد است.

اعتبار تصویر: پی پال

کاربران PayPal می توانند تخفیف ها و پیشنهادات داخل برنامه را مرور کرده ، سپس از طریق مرورگر درون برنامه ای خرید و معامله کنند. معاملات را می توان برای استفاده بعدی در کیف پول ذخیره کرد ، بنابراین اگر بعداً در برنامه یا آنلاین خرید کردید ، می توانید از آنها استفاده کنید. مشتریان همچنین می توانند به یک برنامه وفاداری بپیوندند ، جایی که می توانند با خرید خود ، پول نقد و اعتبار خرید PayPal دریافت کنند. این شرکت می گوید این معاملات شخصی با گذشت زمان بهبود می یابد.

مطالب جدید  گوگل در ماه های آینده الگوریتم سیستم محتوای مفید را به روز می کند

“ما از هوش مصنوعی و [machine learning] توانایی درک انواع معاملات خرید برای مشتریان جالب تر است و در طول زمان توسعه می یابد. آنها فقط با استفاده بیشتر از محصول باهوش تر و هوشمندتر می شوند. ” این شامل استفاده از داده های مربوط به معاملاتی است که مشتری دوست دارد ، و سپس معاملات مشابه را در آینده به آنها ارائه می دهد.

همچنین در برنامه تلفن همراه به روز شده ، افزودن پلت فرم جمع آوری سرمایه PayPal ، شبکه Generosity ، که برای اولین بار در اواخر سال گذشته راه اندازی شد ، اضافه شده است. این شبکه با ارائه ابزارهایی که به افراد اجازه می دهد برای خود ، دیگران نیازمند یا سازمان هایی مانند مشاغل کوچک یا موسسات خیریه جمع آوری پول کنند ، پاسخ PayPal به GoFundMe یا Facebook Fundraisers است. این شبکه همچنین در حال گسترش به بازارهای بین المللی با آلمان و انگلستان است و کشورهای بیشتری در راه هستند.

همانطور که PayPal گفته است ، برنامه جدید زمینه را برای سایر محصولات جدید در سه ماه آینده آماده می کند. بزرگترین ابتکار در نقشه راه آن ، برنامه ای برای ورود به فضای سرمایه گذاری ، رقابت با سایر برنامه های سرمایه گذاری تلفن همراه ، مانند Robinhood است. PayPal می گوید که وقتی این امر فرا رسید ، از توانایی خرید سهام ، سهام کسری و ETF پشتیبانی می کند.

همچنین بعداً برای پرداخت با کد QR ، مانند Venmo ، و ابزارهایی برای استفاده از PayPal برای صرفه جویی در فروشگاه ها پشتیبانی می کند.

برنامه به روز شده از امروز در ایالات متحده به عنوان یک نسخه مبهم در حال راه اندازی است که در هفته های آینده تکمیل می شود. با این حال ، پس انداز PayPal بلافاصله در دسترس نخواهد بود – در ماه های آینده در ایالات متحده وارد می شود ، و برخی از ابزارهای خرید و پاداش نیز.