PayPal انتخاب Pinterest ما را در یک ترشی تجزیه قرار می دهد – TechCrunch

ببین ما هم متوجه نمیشیم

ناتاشا و الکس با صرف مدتی به عنوان گروه برای نشستن و گفتگو در مورد قرارداد احتمالی PayPal-Pinterest ، به پایان نرسیدند. این امر منطقی به نظر می رسد ، زیرا سرمایه گذاران سهام PayPal را در خبرها 5 درصد کاهش می دهند ، که دلالت بر این دارد آنها واقعا هم متوجه نشدم

به یاد بیاورید که PayPal چند معامله دیگر در سالهای اخیر انجام داده است ، از جمله خرید Honey (4 میلیارد دلار) و Paidy (کمتر از 4 میلیارد دلار).

صرف نظر از این ، معامله – به طور بالقوه ارزش دارد دهها میلیاردها دلار – می تواند غول اجتماعی را به آغوش استقبال PayPal ، غول آمریکایی در حوزه فن آوری های تجاری و مصرف کننده بکشاند. در اینجا آنچه ما سعی کردیم مرتب کنیم:

  • آیا Pinterest یک داستان تجارت الکترونیکی به اندازه کافی بزرگ دارد تا بتواند معامله را با اولین انتظارات ما مطابقت دهد؟
  • ما در مورد عملکرد تاریخی سهام Pinterest ، و همچنین تعدادی از اختلاف نظرهای فرهنگی که در آن دخیل بوده صحبت کردیم.
  • چرا PayPal فقط Etsy را نمی خرد؟ در اینجا به این نتیجه می پردازیم که چرا یک صفحه هیجان قابل جستجو و جستجو می تواند خواسته های مشتری را برآورده کند ، بنابراین تاخیر Pinterest در زیرساخت های fintech-در مقایسه با Etsy-تا حدی شگفت آور بوده است.
  • و اگر فناوری همه به هم پیوسته و جداسازی می شود ، آیا منطقی است که PayPal با یک تجارت الکترونیکی بیشتر به نیروهای خود بپیوندد؟ محتوا تجارت متمرکز ، اکنون بیش از نیم دهه است که از طلاق در eBay حذف شده است؟
  • ما با جوک هایی در مورد ادغام مورد انتظار (و غیر منتظره) fintech به پایان رسیدیم ، و ما بهترین حدس های شما را می خواهیم در توییتر بعدی چیست
مطالب جدید  Index ، Sequoia و Canvas سرمایه گذاران در مورد چگونگی جمع آوری اولین دلار خود - TechCrunch

راستش خوش گذشت. مری آن قصد داشت به برنامه بپیوندد اما با طراحی هدفون آیفون اپل او را ناکام گذاشت ، در حالی که دنی کمی مشغول بود تا بفهمد چرا همسرش او را در Settlers of Catan ، بازی روی میز مورد علاقه اش کتک زد. ما جمعه با برنامه نویسی منظم خود برگشتیم!

ارزش سهام هر دوشنبه در 7:00 صبح PST ، چهارشنبه و جمعه در 6:00 صبح PST کاهش می یابد ، بنابراین در ما مشترک شوید پادکست های اپل، ابری، Spotify و همه بازیگران!